رفتن به مطلب

درخواست از شرکت مایکروسافت برای اضافه کردن تاریخ شمسی

ارسال های توصیه شده

یکی از بچه ها باشگاه مهندسان اطلاع رسانی کرده بود، منم تو وایبرو چندتا جای دیگه اطلاع رسانی کردم،ولی ارور میده hanghead.gif

رأی بدید دیگه چقد ملت تنبلن:ws3:

الان رفرش کنیم، اضافه شده یعنی؟

لینک به دیدگاه
  • 4 ماه بعد...

منم در این حماسه شرکت کردم و بسیار خوشحالم از اینکه تونستم در آینده و پیشرفت مملکتم سهم کوچکی داشته باشم. امیدوارم نماینده هایی که رای میارن به وعده هایی که دادن عمل کنن.

اوخخخخخخ

ببخشید من این متن رو برا انتخابات اسفند آماده کرده بودم که اگه بر حسب اتفاق در زمان انداختن رای تو صندوق دوربین صدا و سیما اومد، دست پاچه نشم....

گذشته از شوخی الان پیشنهاد اضافه شدن تقویم شمسی بیشترین رای رو آورده، لذا دوستان همگی با هم یه موج مکزیکی لطفاً

لینک به دیدگاه
منم در این حماسه شرکت کردم و بسیار خوشحالم از اینکه تونستم در آینده و پیشرفت مملکتم سهم کوچکی داشته باشم. امیدوارم نماینده هایی که رای میارن به وعده هایی که دادن عمل کنن.

اوخخخخخخ

ببخشید من این متن رو برا انتخابات اسفند آماده کرده بودم که اگه بر حسب اتفاق در زمان انداختن رای تو صندوق دوربین صدا و سیما اومد، دست پاچه نشم....

گذشته از شوخی الان پیشنهاد اضافه شدن تقویم شمسی بیشترین رای رو آورده، لذا دوستان همگی با هم یه موج مکزیکی لطفاً

موج مکزیکی چیه:zadan:

صلوات بلند بفرست:ws3:

بالاخره یه جا جواب درخواست ما رو رو دادن. باید ثبت تاریخیش کنیم:ws50:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...