رفتن به مطلب

خودکشی یک دانشجوی دانشگاه تهران

ارسال های توصیه شده

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

یک دانشجوی دانشگاه تهران بعد از ظهر 13 بهمن مقابل دفتر رئیس دانشکده حقوق و علوم سیاسی خودکشی کرد

26552_479.png یک دانشجوی دانشگاه تهران بعد از ظهر 13بهمن مقابل دفتر رئیس دانشکده حقوق و علوم سیاسی خودکشی کرد.

به گزارش خبرنگار سخن از دانشگاه تهران، این دانشجو که سال آخر دکتری روابط بین الملل را می گذراند با خوردن سیانور مقابل مسئولین دانشکده حقوق و علوم سیاسی خودکشی کرد و در راه بیمارستان درگذشت. برخی شنیده ها حاکی از این دارد که دلیل این خودکشی مشکلات آموزشی و اقتصادی این دانشجو بوده است.

بعد از این حادثه مسئولین دانشکده با تشکیل جلسه سعی بر جلوگیری از درز خبر این خادثه به رسانه ها و طبیعی جلوه دادن آن داشته اند دکتر خجسته نیا دانشجوی دکتری سال آخر روابط بین الملل اصالتا یزدی و ساکن کوی دانشگاه تهران بود.

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه

اینکه کجا خودکشی کرده مهم نیست. علت خودکشی مربوط به اختلالات روانی میشه که منشاء آن بیش ار دهها مورد توامان هست. نمیشه یه مورد خاص رو تنها دلیل خودکشی دانست.

لینک به دیدگاه

منم میخواستم امروز همین کار رو در مقابل شهردار بکنم :ws3:

واقعا گاهی به جایی میرسی هیچ راه دوم و امیدی جلوی رو نمیبینی ، فقط به خودت میگی همه چی تموم شه

لینک به دیدگاه

دردناک‌تر از همه اینه که کوچکترین اهمیتی برای کسایی که مسبب این اتفاق بودن نداره...

+ جالبی ماجرا به اینه که انتقال این دانشجو از دانشکده حقوق تا درمانگاه ۱۶ آذر که اونور خیابون و حداکثر ۵ دقیقه پیاده فاصله داره ۱ ساعت طول کشیده...

ای کاش خود بچه‌های حقوق امکانی رو فراهم می‌کردن که اعتراض بقیه دانشجوها نسبت به این مسئله به صورت قانونی پیگیری بشه... هر چند آخرش با بی تفاوتی مسئولین روبرو بشه.

لینک به دیدگاه

خوب افتخار کنن به این مملکتشون...متاسفم

بقرآن به حد مرگ میرسه آدم تا 2کلمه با آموزش حرف بزنه.

منم که باباشو کشتم همیشه طلبکاره ازم این آموزشیای"....."

لینک به دیدگاه

خیلی مسخرست که بخوایم بگیم چون آموزشیا بد حرف میزنن خودشو کشته..

قطع به یقین دلیلش محکمتر از اینا بوده و اینا میگن به این دلیل...

کسی که دکتره اونم توی این رشته دلیل خودکشیش پشت چشم نازک کردن آموزشیا نیست..بله:w16:

چون هرچی مقطع تحصیلی بالاتر میره احترام آموزشیا هم به طبع بالا میره..کلا دلیل خودکشی که اینا اعلام کردن خیلی مسخرست خیلی...

لینک به دیدگاه
اینکه کجا خودکشی کرده مهم نیست. علت خودکشی مربوط به اختلالات روانی میشه که منشاء آن بیش ار دهها مورد توامان هست. نمیشه یه مورد خاص رو تنها دلیل خودکشی دانست.

وقتی رفته جلوی دانشکدشون خودکشی کرده پس حتما دلیل مربوط به اونا بوده والا میرفت جلوی شهردار یا....این کار رو میکرد.پس محل خودکشی در علت بی تاثیر نیست.:w16:

لینک به دیدگاه
وقتی رفته جلوی دانشکدشون خودکشی کرده پس حتما دلیل مربوط به اونا بوده والا میرفت جلوی شهردار یا....این کار رو میکرد.پس محل خودکشی در علت بی تاثیر نیست.:w16:

با سلام

محاسبه رفتار انسان با استفاده از چدول ضرب درست در نمیاد. کسی که میره تو یه دستشوئی عمومی خودشو دار میزنه , یعنی با شهردار مشکل داشته؟ :w16:

لینک به دیدگاه
با سلام

محاسبه رفتار انسان با استفاده از چدول ضرب درست در نمیاد. کسی که میره تو یه دستشوئی عمومی خودشو دار میزنه , یعنی با شهردار مشکل داشته؟ :w16:

خب در مورد کسی که خودش رو تو دستشویی دار زده نمیشه قضاوت کرد چون هردلیلی میتونسته داشته باشه.ولی اگه جلوی شهردار یا جلوی رئیس دانشگاه یا یه نهاد دولتی و... خوکشی کنه دلیل ، چه به طور مستقیم یا غیرمستقیم مربوط به اون افراد میشه.:w16:

لینک به دیدگاه
خب در مورد کسی که خودش رو تو دستشویی دار زده نمیشه قضاوت کرد چون هردلیلی میتونسته داشته باشه.ولی اگه جلوی شهردار یا جلوی رئیس دانشگاه یا یه نهاد دولتی و... خوکشی کنه دلیل ، چه به طور مستقیم یا غیرمستقیم مربوط به اون افراد میشه.:w16:

خدارو شکر میکنم که شما حقوق نخوندین. اگر قاضی میشدید , هیچ جنبنده ای سرش رو تنش نمیموند.:w16:

لینک به دیدگاه
خدارو شکر میکنم که شما حقوق نخوندین. اگر قاضی میشدید , هیچ جنبنده ای سرش رو تنش نمیموند.:w16:

انقد من وحشتناک و دل سنگم؟؟؟:5c6ipag2mnshmsf5ju3

لینک به دیدگاه
انقد من وحشتناک و دل سنگم؟؟؟:5c6ipag2mnshmsf5ju3

نه . خدا نکنه.

فقط تو قضاوت هات ظاهر رو بیشتر میبینی تا باطن قضایا. هر اتفاقی شاید هزار و یک دلیل داشته باشه , که حتی یکیشم تو ظاهر معلوم نباشه.:icon_gol:

لینک به دیدگاه
نه . خدا نکنه.

فقط تو قضاوت هات ظاهر رو بیشتر میبینی تا باطن قضایا. هر اتفاقی شاید هزار و یک دلیل داشته باشه , که حتی یکیشم تو ظاهر معلوم نباشه.:icon_gol:

منم اینو قبول دارم ولی اخه خیلی دلم واسه این جوون بنده خدا سوخت . اخه چرا باید چنین اتفاقی می افتاد؟:hanghead:

لینک به دیدگاه
منم اینو قبول دارم ولی اخه خیلی دلم واسه این جوون بنده خدا سوخت . اخه چرا باید چنین اتفاقی می افتاد؟:hanghead:

هر انسانی باید یاد بگیره که ارزش های خودشو قدر بدونه. وقتی یه نفر نمیتونه نگرش های خودش رو با نیروی عقلش مدیریت کنه , هر بلائی سرش بیاد کمشه.

لینک به دیدگاه
هر انسانی باید یاد بگیره که ارزش های خودشو قدر بدونه. وقتی یه نفر نمیتونه نگرش های خودش رو با نیروی عقلش مدیریت کنه , هر بلائی سرش بیاد کمشه.

این کلمه ی ارزش رو واقعا درک نمی کنم میشه مثال بزنید؟:ws52:

مدیریت نگرش در این موارد به نظر من یعنی خودفریبی یعنی همون" الکی خوش "خودمون (البته اکثرا جواب میده)

لینک به دیدگاه
این کلمه ی ارزش رو واقعا درک نمی کنم میشه مثال بزنید؟:ws52:

مدیریت نگرش در این موارد به نظر من یعنی خودفریبی یعنی همون" الکی خوش "خودمون (البته اکثرا جواب میده)

تفاوت آدمها با هم جزيي است اما همان تفاوت جزيي باعث بروز اختلافهاي كلي ميشه. اين تفاوت جزيي همان نگرش هستش.

در شكل گيري نگرش عوامل زيادي دخيل هستندولي پيآمدهاي نگرش به مراتب بيش ازآنهاست. نگرش انسانها در خلاء شكل نميگيره. انسان با ويژه گيهاي خاص زاده ميشوند وآن ويژه گيها در شكل گيري نگرش او دخيل هستند. هر انساني در دوره هاي مختلف عمر خود،از پيش از تولد تا سنين پيري تحت تأثير عوامل مختلف، ازشخصيت ذاتي وسرشت گرفته تامحيط و زبان بازكردن وموقعيتهاي اجتماعي قرار داره كه همگي در شكل گيري نگرش وي سهيم اند.

نمودها و تظاهرات ادراك ديگران از ما درچگونگي ادراك ما از خودمان اثر دارد. معمولاً ما نسبت به توقعات ديگران واكنش نشان ميدهيم و هم نشينان و همتايان ما نقش عمده ا ي در شكل گيري نگرش ما دارند.

اگرنگرشمان را به زندگی،گروه و کارمان عوض کنیم

زندگی100%خواهد شد

نگرش،همه چیز را عوض می کند

نگاهت راتغییر بده و چشمهایت را دوباره بشوی

همه چیز عوض می شود.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...