رفتن به مطلب

یافتن ماکزیمم محلی در بازه های دلخواه

ehsan_faal

ارسال های توصیه شده

سلام.من یه سری دیتا دارم که میخوام هر 5 تا سمپل به 5 تا سمپل ماکزیمم محلی رو بدست بیارم. سایز دیتاهام 41 و قاعدتا باید 8 خروجی به عنوان ماکزیمم داشته باشم. خودم کد زیر رو نوشتم ولی ظاهرا جواب نمیده، ممنون میشم دوستانی که میتونن راهنمایی کنن.

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

دیتا ها رو هم اتچ کردم.

لینک به دیدگاه
سلام.من یه سری دیتا دارم که میخوام هر 5 تا سمپل به 5 تا سمپل ماکزیمم محلی رو بدست بیارم. سایز دیتاهام 41 و قاعدتا باید 8 خروجی به عنوان ماکزیمم داشته باشم. خودم کد زیر رو نوشتم ولی ظاهرا جواب نمیده، ممنون میشم دوستانی که میتونن راهنمایی کنن.

دیتا ها رو هم اتچ کردم.

سلام

معمولا توصیه میشه که از close all و clc استفاده نشه، متلب معمولا توی اجراهای بعدی سریع تر از بار اول هست، ولی close all باعث میشه، همه چی دوباره از اول شروع بشه و فانکشن ها رو دوباره لود کنه، clc هم ممکنه اطلاعات مفیدی (متن ارور ها یا خروجی های قبلی مثلا) رو پاک کنه که در ادامه بهش احتیاج داشته باشیم.

من findpeaks استفاده نکرده بودم، ولی توی هلپ نگاه کردم یه ورودی می گیره، اینجوری تغییرش دادم:

o0ovlk0vps16aq8amz9m.png

لینک به دیدگاه

ممنون از توجهتون.مشکل من اینه که حتی تو خود هلپ متلب گفته که از اولین سمپل چشم پوشی میکنه.به همین خاطر کلا از استفاده از اون منصرف شدم، اینو نوشتم فمشکلم حل شد:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...