رفتن به مطلب

پاسخ فرشید نوابی به یاوه سرایی های الهام چرخدنده

ارسال های توصیه شده

گروه فرهنگي: در روزهاي گذشته تیتر رسانه‌های مختلف، از قول الهام درنده (زهرایی) (بازيگر سريال هاي تلويزيون) این بود که: شاید همسرم را خریده باشند. حالا همسر سابق "الهام چرخنده" به برخی ادعاهای اخیر" پاسخ داده و تاکید کرده که تا کنون تمایلی برای صحبت در مورد همسر سابقش نداشته و این نکات را «جهت تنویر افکار عمومی و دفاع از حقوق تنها فرزندش بر خود لازم دانسته است».

[TABLE=align: center]

[TR]

[TD] n00066227-b.jpg

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

فرشید نوابی در توضیحی که برای پارسینه فرستاده، نوشته است: «در ارتباط با عکس‌های منتشره از ایشان و اتهام خریدن بنده توسط رسانه‌های بیگانه امیدوارم منظورشان همسر اول‌شان بوده باشد و اگر هم منظور بنده بوده صراحتا بفرمایند تا توضیحات لازم به محضر مردم شریف ایران داده شود. و البته حق پیگیری و شکایت را برای خود محفوظ می‌دانم.»

او در خصوص ادعای نگهداری تنها پسرشان توسط چرخنده نیز اضافه کرده: «حضانت تنها پسر من "ارسطو" مطابق رای دادگاه و خواسته ایشان به بنده داده شده و اکنون پسرم با من زندگی می‌کند و گه‌گاه به مدت ۲۴ ساعت فرزندم را ملاقات می‌کنند و به هیچ عنوان نه حالا و نه هیچ وقت پسرم با ایشان زندگی نکرده و نخواهد کرد.»

وی درباره‌ی این سخنان چرخنده که «زمانی که به خارج از کشور سفر کرد برج میلادی وجود نداشت و وقتی برگشت در کنار تغییرات جدید شهر مثل ساخت برج میلاد شاهد دختران و زنانی بوده که مبدل به یک چهره عروسکی شده بودند» نیز گفته: «از سازندگان برج میلاد به خاطر سرعت عمل‌شان در ساخت این پروژه عظیم تشکر می‌کنم که در طول یک سال و نیم که ما در کشور مالزی از سال ۸۸ تا ۹۰ زندگی می‌کردیم این برج مرتفع را ساخته‌اند.»

گفتنی است الهام چرخنده كه فاميل خود را اخيرا به زهرايي تغيير داده در جلسه‌‌ای که روز یکشنبه (۲۱ دی-۱۱ ژانویه) در "کمیسیون فرهنگی" مجلس شورای اسلامی و به منظور "تقدیر" از او برگزار شد، با بیان این ادعا که تا کنون ۳۹۰۰ نفر را چادری کرده، همسر سابقش را به انتشار عکس‌های شخصی‌اش متهم کرد و خطاب به حاضران در جلسه گفت: «هم‌اکنون با دو پسرم زندگی می‌کنم و عکس‌های شخصی که در شبکه‌های اجتماعی و از رسانه‌های خارجی منتشر می‌شود عکس‌های زمان متأهلی بنده بوده که ممکن است آنها با خریدن همسر من به این عکس‌ها دست پیدا کرده باشند لذا من به حمایت شما احتیاج دارم.»

بهار نیوز

لینک به دیدگاه
واقعا دو رویی تا چه حد

خیلی کارش کثیفه

ازش متنفرم

آدم ازین خندش میگیره خب .... تو چی هستی که سرویس ها بیگانه بخوان معطل تو دوزاری بشن شوهر سابقتو بخرن خب:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
فکر کنم اشعه چشم ایشون به هرکس میخوره طرف چادری میشه :ws3::ws3::ws3:

:ws28:

حتما این اشعه چشمیش هم سوغات تایلنده ... :w02: اونا ازین جادو جمبل ها زیاد دارند!:ws3:

لینک به دیدگاه

حتما این اشعه چشمیش هم سوغات تایلنده ... :w02: اونا ازین جادو جمبل ها زیاد دارند!:ws3:

نه عزیزم از معنویت زیاده :w02: میخوای بگم بیاد به توام نگاه کنه؟؟؟

لینک به دیدگاه
نه عزیزم از معنویت زیاده :w02: میخوای بگم بیاد به توام نگاه کنه؟؟؟

خدا سایه این مععععععععنویییییییییییییییتشو از سر خواهران ایران زمین کم نکنه.:banel_smiley_4:

بوگو بیاد خودتو نگاه تونه!:w000:

لینک به دیدگاه
خدا سایه این مععععععععنویییییییییییییییتشو از سر خواهران ایران زمین کم نکنه.:banel_smiley_4:

بوگو بیاد خودتو نگاه تونه!:w000:

عزیزم من حجابم کامله :w02: خودم تا حالا 15000 نفر رو چادری کردم :ws3: برو اسپم نکن خواهرم:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
عزیزم من حجابم کامله :w02: خودم تا حالا 15000 نفر رو چادری کردم :ws3: برو اسپم نکن خواهرم:banel_smiley_4:

خودت اسپم نکن. :w000:

چادری کردی ینی چادر نشین شدن؟:w02: زدی خونه خرابشون کردی؟:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

بامزه بود. خانوم دیگه اسپم کافیه الان میان میندازنت بیرون!:w02:

خودت اسپم رو شروع میکنی بعد به من تذکر میدی :banel_smiley_4: الهام خانومم درست مثل تو اول خودش چادری شد بعد به همه تذکر داد :ws3: اون 3900 نفر رو چادری کرد تو هم منو از انجمن فراری دادی :th_running1: توبه کردم دیگه اسپم نمیکنم.

لینک به دیدگاه
خودت اسپم رو شروع میکنی بعد به من تذکر میدی :banel_smiley_4: الهام خانومم درست مثل تو اول خودش چادری شد بعد به همه تذکر داد :ws3: اون 3900 نفر رو چادری کرد تو هم منو از انجمن فراری دادی :th_running1: توبه کردم دیگه اسپم نمیکنم.

دفه آخرت باشه منو با همچی جونوری مقایسه میکنی!:banel_smiley_4:

من هدفم خیر بود گفتم یه موقه بن نشی :5c6ipag2mnshmsf5ju3 :hanghead:

لینک به دیدگاه

جلسه قدردانی از الهام چرخنده در کمیسیون فرهنگی مجلس+ یادداشت یک رسانه: «ممنون میشوم اگر خانم چرخنده توضیح بدهد چگونه در هر یک ساعت یک خانم را چادری کرده اند؟!»

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

سامان گیلانی در پارسینه نوشت: سیزدهم مرداد همین امسال بود که خانم الهام چرخنده در برنامه ای تلویزیونی که از سیمای قم پخش شد رسما اعلام کردند که حجاب برتر را به عنوان حجابشان برگزیده اند. بالطبع در فضای مجازی که برای هر امری هزاران کارشناس پیدا می شود هزاران نفر این حرکت را ستودند و با خانم چرخنده همدردی گرده و از رونق حجاب ایشان خوشنود شدند آن طرف قصه هم عده ای بودند که این کار را دوست نداشتند و عده ای دیگر هم … بگذریم!

18.jpg

ز آن روز تقریبا ۱۸۰ روز گذشته است ، بگذریم که عمر معروفیت الهام خانم چرخنده به زمانی بر میگردد که ایشان گفته بود مرا در خیابان زدند و بگذریم از آنکه نه برای این ادعا تا به حال متهمی دستگیر شده و نه مجرمی اعتراف کرده است. بعد از ۱۸۰ روز از چادری شدن این بازیگرزن سینمای ایران وی دوباره مدعی شد که در این مدت ۳۹۰۰ بانو ایرانی را با حجاب برتر آشتی داده است و چادری کرده است

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...