رفتن به مطلب

اصلاح و به روز رسانی لینک های تالار عمرانی

ارسال های توصیه شده

با سلام .

قصد داریم با کمک دوستان تالار عمران رو به روز رسانی کنیم ، متاسفانه برخی از لینک های تاپیک ها از بین رفته و برخی عکس ها قابل رویت نیستن.

برنامه مون اینه که دوستانی که براشون مقدوره طبق برنامه ریزی که در این تاپیک انجام میشه با کمک دوستان قدم به قدم لینک های تالار عمران را اصلاح و بروزرسانی کنیم .البته برخی زیر تالار ها اصلاح شدن که تا موقع زمان شروع این زیر تالار ها رو اینجا لیست میکنیم .

و در پایان هر قسمت از به روز رسانی کردن زیرتالار تعیین شده برای تشکر و قدر دانی از همکاری دوستان مقدار امتیازی به دوستان تعلق داده میشه . امتیاز هم نسبت به حجم زیر تالار های عمران امتیاز دهی میشه تا زحمات دوستان بی پاسخ نمونه .( حداقل امتیاز ها 50 امتیاز و حداکثر 200 امتیازه )

منتظر حضور گرمتون هستیم . :icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

برای شروع اصلاح کردن میخوایم از مهندسی عمران _ سازه شروع کنیم .ولی برای برنامه ریزی دقیق تر نیاز به اعلام همکاری در این تاپیک داریم. ممنون میشم دوستان دوستان امادگیشونو اینجا اعلام کنند . :icon_gol:

لینک به دیدگاه
برای شروع اصلاح کردن میخوایم از مهندسی عمران _ سازه شروع کنیم .ولی برای برنامه ریزی دقیق تر نیاز به اعلام همکاری در این تاپیک داریم. ممنون میشم دوستان دوستان امادگیشونو اینجا اعلام کنند . :icon_gol: :icon_gol:

من پیشنهادم اینه اگه فکر می کنی لازمه بخش تاسیسات ساختمانی هم به زیر تار ها اضافه بشه

یه بخش دیگه هم پیشنهادمه بخش پدافند غیر عامل یا دفاع شهری

البته اینه ه م ه پیشنهاده و دوست دارم دوستان دیگه هم نظرشون بگن

اگه احساس می کنی لازمه و الان می تونه کاربردی باشه اضافه کنید

لینک به دیدگاه
من پیشنهادم اینه اگه فکر می کنی لازمه بخش تاسیسات ساختمانی هم به زیر تار ها اضافه بشه

یه بخش دیگه هم پیشنهادمه بخش پدافند غیر عامل یا دفاع شهری

البته اینه ه م ه پیشنهاده و دوست دارم دوستان دیگه هم نظرشون بگن

اگه احساس می کنی لازمه و الان می تونه کاربردی باشه اضافه کنید

سلام جناب مهندس امير عزيز

در مورد بخش تالار هاي تاسيسات ساختمان به مورد خوبي اشاره كرديد اما اين چنين تالار ها كه خصوصا مباحث تاسيسات ساختمان / سيستم و سازه هاي ساختماني و دياتل و غيره.... اين چنين تالارهاي بهتره هم انجمن مهندسي معماري و هم انجمن عمران مشترك باشه.! چون هر دو رشته به چنين موارد تخصصي كه ذكر شده بر خواهند كرد.

من كه الان يك نگاهي كه به تالار معماري زدم متوجه شدم چنين مواردي كه گفتيد بعضي از نمونه هاي آن مشابهه در تالار معماري موجود هست.!

مباحث معماری

پيشنهاد من اين هست كه اگر مديران محترم عمران و معماري باهمديگر موافقت كنند و هم در اين مورد با آدمين سايت مشورت بكنند كه بخش مباحث معماری عنوانش تغير كند و به مباحث فني ساختمان تغير داده شود و اين بخش مابين تالار عمران و تالار معماري مشترك بشود كه كاربران هر دو تالار بتوانند از آن بخش و زير تالار هاي ان استفاده بكنند و هم از پراكندگي تاپيك و پست هاي مشابه به همديگه جلوگيري ميشود.

مورد بعدي كه فرموديد بخش پدافند غير عامل / دفاع شهري از نظر من اين بخش به تالار عمران اضافه هم بشه گمان نميكنم مورد استقبال قرار بگيره.

اگر بخش و يا زير تالار هاي تخصصي ديگر كه مرتبط به مسائل تخصصي رشته عمران درست بشود به نظرم بهتر هست.

پيشنهاد بعدي

تالار forum_new-48.png

انجمن: مهندسی عمران- آب و مهندسی رودخانه هست

اين بخش به دوتا زير تالار نياز دارد

1- مكانيك سيالات

2- هيدروليك و هيدرولوژي

تالار

forum_new-48.png مواد و مصالح مهندسی عمران

من بخشي به نام متره و برآورد تو تالار نديدم و يا شايدم متوجه نشده باشم اگر تا به حال وجود نداشته پيشنهاد ميكنم يك بخشي هم به اين مورد اختصاص بديد و اين بخش ( متره برآورد) زير تالار مواد مصالح مهندسي عمران قرار بگيرد. متره براورد در رشته عمران بسيار مورد اهميت و دروس تخصصي مهندسي عمران هست.

دوستان سروران عزيزم. اين ها پيشنهاداتي براي تالار عمران بود مابقي بر عهده مصلحت شما عزيزان

بدرود :icon_gol:

لینک به دیدگاه
سلام جناب مهندس امير عزيز

در مورد بخش تالار هاي تاسيسات ساختمان به مورد خوبي اشاره كرديد اما اين چنين تالار ها كه خصوصا مباحث تاسيسات ساختمان / سيستم و سازه هاي ساختماني و دياتل و غيره.... اين چنين تالارهاي بهتره هم انجمن مهندسي معماري و هم انجمن عمران مشترك باشه.! چون هر دو رشته به چنين موارد تخصصي كه ذكر شده بر خواهند كرد.

من كه الان يك نگاهي كه به تالار معماري زدم متوجه شدم چنين مواردي كه گفتيد بعضي از نمونه هاي آن مشابهه در تالار معماري موجود هست.!

مباحث معماری

پيشنهاد من اين هست كه اگر مديران محترم عمران و معماري باهمديگر موافقت كنند و هم در اين مورد با آدمين سايت مشورت بكنند كه بخش مباحث معماری عنوانش تغير كند و به مباحث فني ساختمان تغير داده شود و اين بخش مابين تالار عمران و تالار معماري مشترك بشود كه كاربران هر دو تالار بتوانند از آن بخش و زير تالار هاي ان استفاده بكنند و هم از پراكندگي تاپيك و پست هاي مشابه به همديگه جلوگيري ميشود.

مورد بعدي كه فرموديد بخش پدافند غير عامل / دفاع شهري از نظر من اين بخش به تالار عمران اضافه هم بشه گمان نميكنم مورد استقبال قرار بگيره.

اگر بخش و يا زير تالار هاي تخصصي ديگر كه مرتبط به مسائل تخصصي رشته عمران درست بشود به نظرم بهتر هست.

پيشنهاد بعدي

تالار forum_new-48.png

انجمن: مهندسی عمران- آب و مهندسی رودخانه هست

اين بخش به دوتا زير تالار نياز دارد

1- مكانيك سيالات

2- هيدروليك و هيدرولوژي

تالار

forum_new-48.png مواد و مصالح مهندسی عمران

من بخشي به نام متره و برآورد تو تالار نديدم و يا شايدم متوجه نشده باشم اگر تا به حال وجود نداشته پيشنهاد ميكنم يك بخشي هم به اين مورد اختصاص بديد و اين بخش ( متره برآورد) زير تالار مواد مصالح مهندسي عمران قرار بگيرد. متره براورد در رشته عمران بسيار مورد اهميت و دروس تخصصي مهندسي عمران هست.

دوستان سروران عزيزم. اين ها پيشنهاداتي براي تالار عمران بود مابقي بر عهده مصلحت شما عزيزان

بدرود :icon_gol:

با سلام.

پیشنهاد های شما رو بررسی کردیم ممنونم از پیشنهاداتتون .

در مورد زیر تالار معماری و عمران به زودی اقدام به انجام این کار میشه .

در مورد متره براورد هم ما تاپیک هایی مرتبط به این موضوع در قسمت زیرتالار اجرایی داریم ولی تعداد مرتبط به این موضوع بسیار کمه . میتونیم مقداری صبر کنیم تا فعالیت ها در این دو زمینه اب و متره بیش تر شد اقدام به زدن زیر تالار کنیم .

ممنونم. :icon_gol:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...