رفتن به مطلب

صندلی شماره 10 باحضور سرکار خانم سارا ی عزیز sara kia

ارسال های توصیه شده

61- تفاوت اقتصاد مقاومتی با ریاضت اقتصادی چیه بنظرت؟ فرقی دارند عایا؟:ws38:

62- ایران رو در سال 1493 چه شکلی میبینی؟ بنظرت چقدر پیشرفت میکنه؟

63- مهریه چقدرش خوبه؟ :w02:

64- آیا میتونی به دیگران به راحتی اعتماد کنی ؟

65- بنظرت من چه شکلی ام؟:w02:

66- چرا وقتی لباس مشکی خاکی میشه سفید میشه ولی وقتی لباس سفید خاکی میشه سیاه میشه؟خاک چه رنگیه بالاخره؟:ws38:

67- نظرتو راجع به آبگوشت بگو.

68- گواهینامه داری؟

69- چرا آقایون پارک دوبل خانوما رو مسخره میکنن؟:banel_smiley_4:

70- درجه حرارت صندلی؟:banel_smiley_4:

• Like 2
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 70
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

خب من باز با یک، بیست سوالی دیگه اومدم..البته سوالام خیلی خیلی آسونه :a030: سلام خوش اومدی دوست جون، صفا آوردی :love070:

1) تو بچگی دوست داشتی وقتی بزرگ میشی چ کاره بشی؟ معلم، ولی به همه میگفتم میخوام دکتر بشم. کلاس کار رو حفظ می کردم :ws3:

2) بیشتر تو چ زمینه هایی کتاب میخونی؟ بیشتر رمان خارجی و داستان کوتاه ایرانی میخونم.

3) فرق سوال با شبهه چیه؟ سوال همون شبهه ای هست که بیدار شده به مرحله پرسش رسیده.

4) طول دیوار چین چند میلی متره ؟ :ws3:123333335364700099444445862394064583 میلی متر. با بچه محلا رفتیم متر کردیم حتی خود چینی ها اشتباه حساب کرده بودن ما بهشون گفتیم :w02: ایرانیه دیگه افتخارآفرینه :ws48:

5) دوست داری ازدواج میکنی خونه دار باشی یا شاغل؟ دوست دارم شاغل باشم البته شغلم طوری باشه که بتونم به خونه زندگیمم برسم. در کل هیچ وقت زندگی خانوادگیم رو فدای موقعیت شغلی بهتر نمی کنم :w16:

6) خصوصیات ظاهری همسر ایده آلت چیه؟ چون اخلاقیاتشو قبلا گفتی اینو میپرسم باور کن هیچ معیار ظاهری خاصی مد نظرم نیست، همین که تمیز، مرتب، ساده اما شیک لباس بپوشه برام کافیه.

7) چرا ته تغاریا لوسن؟ مدیونی فکر کنی منظورم خودتی :whistle: :ws3:دیگه همه توجه میکنن بهشون، نازشون خریدار داره. بقیه مزدوج میشن میرن ولی اونا میمونن بیخ ریش مامان و بابا :ws28:نه میدونم منظورت من نیستم نه نه استغفرالله زبونم و گاز گرفتم :w02:

8) چرا تو گروه دوستی 3 نفره تون تو منگولی؟ چرا شنگول نه؟ چرا حبه انگور نیستی؟ نمیدونم اون دو نفر جلسه شور و مشورت برگزار کردن اسم من رو هم گذاشتن منگول :banel_smiley_4: تو بگو فریاد تظلم خواهیم از این دو نفر رو به کجا ببرم :4564:

9) آیا میدونی زنان چند سال بعد از انقلاب فرانسه حق رای پیدا کردن؟ نه نمیدونم. از انقلاب فرانسه بیشتر از 200 سال میگذره فکر نکنم بلافاصله به زنا حق رای داده باشن :banel_smiley_4:

10) آیا ب چشم زخم اعتقاد داری؟ بله مثلا من خودم به شخصه خودم رو چشم می زنم :w58: کافیه یه کم از خودم راضی باشم یه تعریفی بکنم از خودم بلافاصله نابود میشم :banel_smiley_4:

11) دوست داری الان چ کاره بودی؟ به هنر خیلی علاقه دارم کاش یه هنرمند نقاش یا موسیقیدان بودم.

12) نظرت درباره حجاب و محدوده اون چیه؟ صرفا خود حجاب نه اجباری یا اختیاری بودنش :girl_yes2:من بیشتر از حجاب ظاهری به حجاب درونی و حجب و حیای باطنی اعتقاد دارم و حجاب از نظر من حدودی نداره. هرکس بنا به شخصیت، طرز فکر و عرف جامعه خودش میتونه حدودی رو برا خودش تعریف کنه البته این در جامعه ما میسر نیست طبیعتا :w16:

13) ب نظرت چرا زنان پیامبر نشدن؟ نمیدونم والا :banel_smiley_4: در حالی که به نظرم خانوما نگاه ملایم تر و زیباشناسانه تری به دنیا دارن. شاید دینی که یک زن پیامبرش می بود از لحاظ لطافت و عطوفت چند درجه بالاتر از بقیه ادیان میشد، ولی خوب نمیدونم چرا زن که سرچشمه زندگی و محبته پیامبر نشده.

14) چ چیز یا چیزایی باعث آرامشت میشه؟ قابل پیش بینی بودن مسائل به من آرامش میده. از ابهام و استرس و هیجان بیش از حد بیزارم. همین که کنار عزیزانم باشم و زندگیم مسیر عادی رو طی کنه آرومم میکنه.

15) چ ورزشایی رو دوست داری؟ شنا و بدمینتون

16) خودت اهل ورزش هستی؟ کم و بیش، گاهی میرم پیاده روی و شنا

17) تا ب حال پیش اومده کسی بهت بگه تو الگوی منی؟ بله یادمه یه بار یکی از همکلاسیای دوره راهنمایی تو دفترچه خاطراتم برام نوشته بود ما باید تو رو الگوی خودمون قرار بدیم و تو الگوی منی:ws3: نمیدونم الانم منو می دید بازم این حرف رو می زد یا تجدید نظر می فرمود :ws28:

18) برای خودت الگو داری؟ الگوی رفتاری، اخلاقی، هنری و... نه من تو زندگیم هیچ کس رو الگو قرار نمیدم و از هیچ کس تاثیر نمی گیرم. من خود خودمم، اورجینال :ws3:

19) معروفترین غذاهای اصفهانیارو نام ببر بریونی و خورشت ماست، درست گفتم؟ :w02:

20) دوست داشتی بچه اول بودی؟ نه اصلا و ابدا، حسودی می کردم اگه بعد از من بچه دیگه ای به دنیا میومد :ws28:

موفق باشی :a030:

مرسی عزیزم تو هم همینطور مرسی که اومدی، خیلی خوشحالم کردی :w72:

• Like 3
لینک به دیدگاه
61- تفاوت اقتصاد مقاومتی با ریاضت اقتصادی چیه بنظرت؟ فرقی دارند عایا؟:ws38:

بله فرق دارند، اولی رو با کمال میل قبول میکنی اما دومی رو بهت تحمیل میکنن :w02:

62- ایران رو در سال 1493 چه شکلی میبینی؟ بنظرت چقدر پیشرفت میکنه؟

ایران چه پیشرفتی میخواد بکنه مثلا؟ همه دریاچه هاش خشکیدن، محیط زیستش نابود شده، رشد جمعیتش منفی، یه چند نفرم که موندن میخوان برن کشورای همسایه اما راشون نمیدن :banel_smiley_4: خوشت اومد از آینده درخشانی که برات ترسیم کردم؟ :w02:بعدم نگران نباش ما تا اون موقع 777 تا کفن پوسوندیم، صددرصد تو بهشت من باز با تو درگیرم :ws3:

63- مهریه چقدرش خوبه؟ :w02: به مهریه زیاد اعتقادی ندارم، ولی انقدرم کم نباشه آقامون هر وقت خواست ما رو راهی خونه بابامون کنه :wavesmile: یه شاخه گل خوفه؟ :rose:

64- آیا میتونی به دیگران به راحتی اعتماد کنی ؟ متاسفانه بسیار ساده تشریف دارم و به هیچکس با دید منفی نگاه نمی کنم. اما تازگیا سعی می کنم حواس جمع تر رفتار کنم و زود اعتماد نکنم.

65- بنظرت من چه شکلی ام؟:w02: نیدونم والا :ws52: هر شکلی باشی بازم خوشگیل و موشگیل منی :aghosh:

66- چرا وقتی لباس مشکی خاکی میشه سفید میشه ولی وقتی لباس سفید خاکی میشه سیاه میشه؟خاک چه رنگیه بالاخره؟:ws38: نه کی میگه من خودم لباس مشکیام خاکی میشن به رنگ سیاه درمیان و لباس سفیدام هم سفید تر میشن. برووووووووووو خانوم نظر کرده نیستی خدا بهت لطف نداره رو خاک اسم نذار خوبیت نداره :vahidrk:

67- نظرتو راجع به آبگوشت بگو. نظر مساعدی دارم :w16: مخصوصا به همراه دنبه باشد و چرب و چیلی :w31:

68- گواهینامه داری؟ بله

69- چرا آقایون پارک دوبل خانوما رو مسخره میکنن؟:banel_smiley_4: تفریح دیگه ندارن چیکار کنن برن معتاد شن؟ :ws3:

70- درجه حرارت صندلی؟:banel_smiley_4: یه چیزی حول و حوش 13 و 14 :4564:

نازییییییی :aghosh:

• Like 3
لینک به دیدگاه

سلامی دوباره

چون گفتی آسون بپرسم سخت ترش می کنم:w02:

به نظرت نازنین سوال 61 و 62 رو از جایی آورده یا خودش نوشته؟:ws3:

بخش سخت:

اگر تعدادی زوج سیب بیشتر از 5 تا پرتقال حداکثر 7 تا هندونه به تعداد فرد هویج داشته باشیم به چند حالت می توان n میوه در سبد گذاشت؟(چون آسونه راهنمایی نمی کنم:w02:)

آل بویه که بود؟:w58:

چرا درخت نخل فقط بالاش برگ داره؟

چون جوابا رو نمی دونی ترجیحا به همون سبک سوال پیش جواب بده:w02:

• Like 2
لینک به دیدگاه
سلامی دوباره

سلام، به به خوش اومدی.

ازت تشکر می کنم که برای خواسته ها و نظرات من انقدر اهمیت قائلی، اگه وقت کنم حتما اشک شوق می ریزم :ws3:

بله گفته بر و بچز از دبی براش آوردن:ws3: میگن اونجا سوال هم زیاده هم ارزون و هم با کیفیت :banel_smiley_4:

بخش سخت:

:w58: کاش اینا رو لااقل چهار گزینه ای میپرسیدی :4564:

اگر تعدادی زوج سیب بیشتر از 5 تا پرتقال حداکثر 7 تا هندونه به تعداد فرد هویج داشته باشیم به چند حالت می توان n میوه در سبد گذاشت؟(چون آسونه راهنمایی نمی کنم:w02:) خدایی راهنمایی می کردی به شخصیتم توهین میشد :w000: اینم دیگه پرسیدن داره، وا مصیبتا! تو این مدرسه ها و دانشگاها چی یاد میدن به شما؟:banel_smiley_4: ولی عیب نداره بذار من بهت توضیح بدم مستفیض شو، در این زمینه کتابی از من چاپ شده با عنوان آمار و احتمال رو قورت بده :ws28:و اما جواب: به نه حالت! اولا پسرم هویج میوه نیست سبزیه، این از هویجاحذفیدمشون. بعدشم تو ده ما هندونه رو نمیذارن تو سبد ولی من به خاطر گل روی تو لطف کردم همه حالتا رو حسابیدم (حساب کردم). از اون جایی که هندونه سایزش بزرگه هر بار فقط یکیش رو میتونیم تو سبد بذاریم. حالا انشالله که شمردن بلدی :banel_smiley_4: توضیح نمیدم دیگه فقط هفت بار این هفت تا هندونه رو میذاریم تو سبد. بعدشم دیگه راحته یه بار همه سیبا یه بارم همه پرتغالا رو میذاریم. جمع حالت ها میشه نه تا! یاد گرفتی؟ :hrqr6zeqheyjho1f9mxحالا پا نشی به من بگی سیب با پرتغال با هم و نمیدونم جایگذاری و احتمال و این حرفا، من زندگی رو برات آسون کردم. نگاهت رو به آمار و احتمال عوض کردم، بازم سوالی بود در این زمینه با تعیین وقت قبلی شاید جوابیدم.

آل بویه که بود؟:w58: آل بویه یه نفر بود؟:banel_smiley_4: نه میخوام بدونم آل بویه یه نفر بود که میگی که بود؟ :w000:آل بویه همونطور که از اسمشم مشخصه بروبچز بویه بودن دیگه. یه نفرم نبوده چند نفر بودن، خیلی راحت میتونی بفهمی چند نفر بودن: برو بشمرشون :persiana__hahaha:

چرا درخت نخل فقط بالاش برگ داره؟ ببین یه زمانی داروین نامی بود خودت حتما میدونی نظریه تکامل رو بررسی کرد و گزینه انتخاب طبیعی رو مطرح نمود مثلا همین زرافه ها که الان ما به گردن درازشون رشک می ورزیم از اول انقدر دراز نبودن که. یه عده اشون گردن کوتاه داشتن بعدش به علت شرایط زندگی و چون باید از برگ درختا که در قسمت های فوقانی درخت قرار داره تغذیه می کردن، اینا از چرخه طبیعت حذف میشن و فقط اون گردن درازا باقی میمونن و نسلشون ادامه پیدا میکنه و الی ماشالله... و اما درخت نخل رو هم حتما خودت با این مثال حدس زدی. حدستم حتما اینه اون نخلایی که قسمت های پایینی برگ داشتن برای زندگی در محیط مناسب نبودن و بر حسب انتخاب طبیعی از چرخه طبیعت حذف شدن... خوبه والا :banel_smiley_4: همینطوری دیمی نتیجه بگیر ارزش کار داروینم پایین بیار باشه؟ :w000: آخه یه لحظه با خودت فکر نمیکنی چرا یه هچنین درخت نخلی با طبیعت سازگار نیست؟ اتفاقا بهترم بود که همه جای درخت میوه میداد، بعد تو نوجوون نوشکفته میگی برا زندگی در طبیعت مناسب نبوده :w888:همینه دیگه، از زرافه میرسین به درخت نخل که وضع ما اینجوریه، پیشرفت نمی کنیم:whistles: یک بارم به بومی سازی دانش فکر کنین من از همین تریبون ازتون خواهش می کنم :(2310)::(2310)::(2310):

چون جوابا رو نمی دونی ترجیحا به همون سبک سوال پیش جواب بده:w02:

من جوابا رو نمیدونم؟ خیالت متوجه نشدم داری از جوابای من نکته برداری میکنی که یه کتاب به اسم خودت چاپ کنی؟؟؟ البته عیب نداره زکات علم به نشر آن است :persiana__hahaha:

• Like 4
لینک به دیدگاه
سلامی دوباره

:banel_smiley_4:

اتفاقا همین دو مورد استثنائا سوالای خودم بود! :ws3:

بقیشو کپی کردم!:ws28:

• Like 3
لینک به دیدگاه
:banel_smiley_4:

اتفاقا همین دو مورد استثنائا سوالای خودم بود! :ws3:

بقیشو کپی کردم!:ws28:

یعنی برا من سوال طرح نکردی؟ :sad0: همش کپی بود؟؟؟:4564:

• Like 2
لینک به دیدگاه
یعنی برا من سوال طرح نکردی؟ :sad0: همش کپی بود؟؟؟:4564:

نه جهت اتقان اینکه سوالام از خودم بود این حرفو زدم :w16:

افشین کلا بدبینه!ولش کن محلش نذار. همشو خودم طرح کردم "به جون خودم":hanghead:

• Like 1
لینک به دیدگاه

عزیزم :aghosh:

• Like 1
لینک به دیدگاه
میسی منگوله :hapydancsmil:

چرا انقد مهلفون شدی؟:w000: کلکی تو کاره؟:banel_smiley_4:

یعنی توهم توطئه داری ها، دایی جان ناپلئون :banel_smiley_4:

مهربون میشم ایراد میگیره، نامهربون میشم ایراد میگیره :ws27:

• Like 1
لینک به دیدگاه
یعنی توهم توطئه داری ها، دایی جان ناپلئون :banel_smiley_4:

مهربون میشم ایراد میگیره، نامهربون میشم ایراد میگیره :ws27:

خودت توهم داری :w000:

خو مشکوکی آخه :5c6ipag2mnshmsf5ju3

• Like 1
لینک به دیدگاه

چون خوب جواب میدی به سوالاتم ادامه میدم:ws3:

سوالات آسون

آب معدنی چنده؟

چرا نمی تونم پروفایل ها رو ببینم؟

قهوه چه رنگیه؟

عنکبوت چندتا پا داره؟

چندتا دست داره؟

رو هم چند تا دست و پا داره ؟

تیر آهن جنسش چیه؟

سوالای سخت

چرا میگن جیع بنفش نمی گن جیغ قهوه ای؟

پایتخت تیمور ؟

ارتفاع خشخاش افغانی ؟

کدام پادشاه ایرانی به روستاهای ایران حمله ی هوایی انجام داد؟

تفاوت های بز و گوسفند از دید چوپان را بیان و تحلیل کن:ws3:

اسپم ممنوع

بد بین نیستم مردم شناسم توقع چنین سوالایی ازت سخته:w02:

• Like 3
لینک به دیدگاه
ولی تو دقیقا همونجوری که ازت انتظاز میره سوال میپرسی!:whistle:

همینم مونده تو بگی اسپم ممنوع!:w000:

آره بهترین سوال های ممکن رو می پرسم:ws3:

برا خودت گفتم اینجا اسپم خطرناکه:whistle:

• Like 1
لینک به دیدگاه
آره بهترین سوال های ممکن رو می پرسم:ws3:

برا خودت گفتم اینجا اسپم خطرناکه:whistle:

عصن اگه سوالات رو میذاشتن میگفتن کی پرسیده فورا میفهمیدم کار توئه :ws28:

اگه پست اول رو خونده باشی قبلا اسپم زدن من پیش بینی شده توسط استارتر عزیز عمو سهند جانم! :ws3:شوما نگران نباش :w02:

• Like 2
لینک به دیدگاه
مثلا اینکه قهوه چه رنگیه. ها؟:w02:

اینجا فقط من مجاز به اسپم هستم. اسپم نکن آقا :w000:

اونو نه ولی می دونم ارتفاع خشخاش افغانی چقدره؟:ws3:

باشه بابا این هم آخرین اسپم:banel_smiley_4:

• Like 1
لینک به دیدگاه
چون خوب جواب میدی به سوالاتم ادامه میدم:ws3:

راست می گویی؟ من و این همه خوشبختی محاله، محاله :1238:

سوالات آسون

:biggrin:

آب معدنی چنده؟ 4 دلار و 26 سنت. آخه نه اینکه آب معدنیمون رو از خارج برامون میارن:w02: ای وای فکر کنم ریا شد :persiana__hahaha:

چرا نمی تونم پروفایل ها رو ببینم؟ به چشم پزشک مراجعه کردی؟ زبونم قاصره از گفتن ولی نگران بیناییت شدم :hanghead:

قهوه چه رنگیه؟ در اصل بی رنگه تا بیاد ایران بیات میشه رنگش عوض میشه :ws3: اون وقت یه عده ناآگاه مثل تو فکر میکنن قهوه قهوه ایه :banel_smiley_4: بعد میگن به اعصابت مسلط باش :(2310):

عنکبوت چندتا پا داره؟ به همون تعداد که کفش داره :whistles:

چندتا دست داره؟ به همون تعداد که دستکش داره :banel_smiley_4: اینم نمیدونستی؟ واقعا که تسلیت قلب صبورم :(2310):

رو هم چند تا دست و پا داره ؟ جواب سوالات بالا رو جمع کن. استغفرالله :ws25: ای خدا بعد این همه خون دل خوردن و درس خوندن اومدم اینجا مربی پیش دبستانی شدم :(2310)::(2310):

تیر آهن جنسش چیه؟ آهنیه که بهش شلیک کردن اونم تیر خورده:guntootsmiley2:

سوالای سخت

نه بابا :persiana__hahaha:

چرا میگن جیع بنفش نمی گن جیغ قهوه ای؟ تو اصلا مطالعه نداری نه؟ :banel_smiley_4: اصلا سرانه مطالعه در ایران رو تو یه نفر کاهش دادی من مطمئنم :w000: بابا قضیه اینه که یه خانومی یه روز ست کرده بوده کیف، کفش، لباس، لاک همه بنفش. خلاصه ایشون بنا به دلایل نامعلومی جیغ میکشه بعدم بالاخره حقوق معنوی داشته رو جیغ دیگه پس اسمش رو میذاره جیغ بنفش که ست بنفشش خراب نشه. اگه فقط یه کم مطالعه داشتی حتما این داستان رو شنیده بودی :ws3:

پایتخت تیمور ؟ تیمور شرقی:w16: تعجب نکن تیمور اون موقع تا شاخ آفریقا رفت. قاره آفریقا دومین قاره بزرگ جهانه. خدایی منابع خوبی هم داره. حالا شاید یه کم از نظر آب و هوایی دچار مشکله ولی دیگه حقشون نیست انقدر وضعشون خرابه :4564: خدایی من خیلی براشون ناراحتم :sad0: البته همه جاش مشکل اقتصادی ندارن ها. مثلا همین کشور آفریقای جنوبی میگن خوبه وضعش. بازم به نظرم باید مشکلات کشورای آفریقایی رو تو یه تایپیک جداگانه بررسی کنیم :ws38: چیههههههههههه :w000: باز تا آخر متن رو خوندی و نکته رو همون اول نگرفتی؟ آخه تیمور شرقی تو آفریقاست؟ :ws25:یا به نظرت تیمور از اینجا پا شده رفته آفریقا پایتخت انتخاب کرده برا خودش؟؟؟ باید باهات جغرافیم کار کنم، تسلیت قلب صبورم :(2310):

ارتفاع خشخاش افغانی ؟ دوشاب میدونی چیه؟ خوب یه قاشق دوشاب بردار و بریز رو زمین. ارتفاعی که دوشاب کش میاد رو ضرب در 3 کن و فاصله بین ساقه و پرچم گل داوودی رو ازش کم کن میشه ارتفاع مد نظرت. باشد که رستگار شوی :w02:

کدام پادشاه ایرانی به روستاهای ایران حمله ی هوایی انجام داد؟ کدوم پادشاه؟ خواب دیدی خیر باشه. شبا شام زیاد نخور سعی کن بین شام و خواب هم یه دو ساعتی فاصله باشه. انشالله خوب میشی :ws3:

تفاوت های بز و گوسفند از دید چوپان را بیان و تحلیل کن:ws3: اتفاقا یه مدت این سوال بدجوری ذهن منو درگیر کرده بود، به طوری که شبا خواب نداشتم. بالاخره یه روز دل رو زدم به دریا و راهی دشت و بیابون شدم. از شانس من به هر گله ای برخوردم توش بز نبود. این شد که کل پس اندازم رو دادم یه بز خریدم انداختم تو یه گله بین گوسفندا. خیلی دلخوش و امیدوار بودم که به زودی میتونم نتایج تحقیقاتم رو منتشر کنم.... (برای دیدن ادامه مطلب باید عضو شوید)

چیه فکر کردی این همه هزینه کردم، رفتم بز خریدم تحقیق کردم که بیام به صورت رایگان بر علم شما بیفزایم؟ :banel_smiley_4: هر وقت حق عضویت دادی ادامه مقاله رو برات مینویسم :whistles:

:persiana__hahaha::persiana__hahaha::persiana__hahaha: فکر کردی من کم میارم؟؟؟ :w02:

• Like 4
لینک به دیدگاه

71- اگه بخوای یه دسته گل برای من بیاری بری گل فروشی چه گلایی انتخاب میکنی و از هرکدوم چند شاخه؟:ws3:

72- بنظرت من شبیه کدوم گل هستم؟:hapydancsmil:

73- ماشین داری؟:w02: ماشینت چیه؟

74- تا حالا تصادف کردی؟ میزان خسارت چقدر بوده؟:ws3:

75- دوست داشتی آرایشگر میشدی؟:w02:

76- تا حالا نمره زیر 10 گرفتی؟ تو کدوم مقطع تحصیلی و از کدوم درس؟:w02:

77- تا حالا به کسی کادو دادی؟ بهترینش چی بود؟

78-اسم عطرت چیه؟:ws3: چرا عوضش نمیکنی؟:w000:

79- آخرین فردی که بهش ظلم کردی کی بوده و چه ظلمی بهش کردی؟:vahidrk:

80- بنظرت چرا من سوالام رو شماره میزنم؟:w02:

:whistles:

• Like 4
لینک به دیدگاه
71- اگه بخوای یه دسته گل برای من بیاری بری گل فروشی چه گلایی انتخاب میکنی و از هرکدوم چند شاخه؟:ws3: برات 20 تا رز صورتی میارم چون رز صورتی به معنی دوستیه و نمره دوستی تو هم بیسته :a030:

72- بنظرت من شبیه کدوم گل هستم؟:hapydancsmil:شبیه یاس سفیدی :flowerysmile:

73- ماشین داری؟:w02: ماشینت چیه؟ نه عزیزم من بیکار ماشینم کوجا بود :hanghead: ماشین بابا جان و گاهی خواهر جان رو میرونم. البته کلا رانندگی رو دوست ندارم مگر اینکه مجبور شم.

74- تا حالا تصادف کردی؟ میزان خسارت چقدر بوده؟:ws3:نه باووووووووووو من مثل لاک پشت ماشین میرونم :ws28:

75- دوست داشتی آرایشگر میشدی؟:w02: آره الان داشتم با پارو پولام رو جمع می کردم، اتفاقا استعدادشم دارم :ws37:

76- تا حالا نمره زیر 10 گرفتی؟ تو کدوم مقطع تحصیلی و از کدوم درس؟:w02:نه خدایی زیر ده نمره نگرفتم تا حالا، بشه زرنگ بودم من نازی :w02:

77- تا حالا به کسی کادو دادی؟ بهترینش چی بود؟ خیلی زیاد، بهتریناش اونایی هستن که برا برادرزاده ام میخرم چون خیلی ذوق میکنه قربونش برم :hapydancsmil:

78-اسم عطرت چیه؟:ws3: چرا عوضش نمیکنی؟:w000:کلوین کلین، پول ندارم :ws28:

79- آخرین فردی که بهش ظلم کردی کی بوده و چه ظلمی بهش کردی؟:vahidrk: من و ظلم؟ انگار که بگی مسلمان و دروغ :w02:

80- بنظرت چرا من سوالام رو شماره میزنم؟:w02: حتما یه تعداد خاصی مد نظرته میخوای حساب کتاب از دستت خارج نشه. درستههههههههههههههه؟

:whistles:

:heartshape2::4uboxsmiley::aghosh:

• Like 2
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...