رفتن به مطلب

گوشی جدید htc با پردازنده 64بیتی و دوربین 20مگاپیکسلی

Nazanin.ad

ارسال های توصیه شده

729415.jpg

محصول بعدی و جدید اچ تی سی که از آن با نام HTC Hima یاد می شود، از قابلیت هایی مانند صفحه نمایش 5 اینچی، وضوح تصویر 1080 پیکسلی برخوردار است که می تواند نگاه های بسیاری را به خود جلب کند.

به گزارش خبرگزاری مهر، کمپانی اچ تی سی پیش از این نیز گوشی هایی را در سری M عرضه کرده بود مانند HTC One (M7) ، HTC One (M8 و اکنون پرده از محصول جدید این کمپانی با نام HTC One M9 برداشته شده که با رمز Hima از آن یاد می شود. از قابلیت های محصول جدید می توان به مواردی مانند صفحه نمایش 5 اینچی با رزولوشن Quad HD و وضوح تصویر 1080 پیکسل، پردازنده 64 بیتی، اسنپدارگون 810 و سه گیگا بایت حافظه رم، دوربین 20.7 مگاپیکسلی و باطری 2840 میلی آمپر اشاره کرد.

بنا به گزارشات منتشر شده این محصول جدید احتمالا در دو نسخه و با ویندوز اندروید و ویندوز فون در سه رنگ، نقره ای، طلایی و خاکستری در سه ماهه اول سال 2015 عرضه خواهد شد.

منبع : مهر

لینک به دیدگاه
نه این گوشی ها...:ws3:

من که به خاطر این گوشی گریه نمی کنم به خاطر ویندوز اندروید هستم که نمی دونم خبرگزاری مهر از کجا و چه طوری ساختش:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
ویندوز ربطی به اندروید نداره:banel_smiley_4:

البته دو تا سیستم عامل رقیب هستن(در قسمت موبایل)

خب شاید منظور اینه که ترکیبی هست از ویندوز و اندروید. هااااااا ینی نمیشه؟:ws52:

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
بگو دیجه!:vahidrk:

نه نمیتولم بجم این یک رازه خخخ:whistles:

با شه میگم شوخی چردم الکی بودش :w58:

چرا میزلی نامرد بچه گیر اوردی دلت میاد دالی منو میزلی ملم جریه میکنم:sad0:

لینک به دیدگاه
گفته در دو نسخه ، یکی ویندوز فون یکی هم با سیستم عامل اندروید

ویندوز اندروید نگفته که!

بنا به گزارشات منتشر شده این محصول جدید احتمالا در دو نسخه و با ویندوز اندروید و ویندوز فون در سه رنگ، نقره ای، طلایی و خاکستری در سه ماهه اول سال 2015 عرضه خواهد شد.

:ws38:

لینک به دیدگاه

شاید هم منظورش، مث این گوشیهای نوکیا ک تایلی هست و سیستم عاملش اندرویده بود :ws3: یعنی تم ویندوز داره ولی سیستم عاملش اندریوده.

ولی ی لحظه من رو برد ب اون دورانی ک مردم میگفت: سی دی هٍ دی وی دی چنده؟ :ws3:

چیست در دل این خبر پیچاپیچ

ک بانگ عجیب می زند و اخبار فضایی :ws3:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...