رفتن به مطلب
  • 0

ریکاوری لپ تاپ ایسوس

ABTIN ARYAMEHR

سوال

5 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال های توصیه شده

• 0
سلام/روش ریکاوری لپ تاپ ایسوس مدل X450LC رومی خواستم.باتشکر زیاده جسارت است آبتین:icon_gol::ws38:

سلام

از ریکاوری خود ویندوز می خواین استفاده کنین؟

توی کنترل پنل یه Recovery داره (توی منوی استارت هم می تونین همین رو بنویسین)، اجراش کنین، اگه چیزی قبلا سیو شده باشه، می تونین انتخابش کنین ویندوزتون دوباره به همون وضعیت اون تاریخ بر می گرده.

یه حالت هم اینه که همون اول بعد از نصب ویندوز ازش بک آپ می گیرین یا اینکه یه بخش از هاردتون شرکت سازنده به بک آپی از ویندوز و درایور ها اختصاص میده، که اگه ویندوز مشکی پیدا کرد دوباره بتونه همون ویندوز اولیه و درایور ها رو روش نصب کنه. اگه ویندوز جدیدی خودتون نصب کنین، اون چیزی که گفتم ممکنه روی هارد ذخیره شده باشه هم پاک میشه.

لینک به دیدگاه
  • 0
سلام :icon_gol:نمی دونم. نه نمی دونم اصلاً هیچی در این باره نمی دونم توضیحات کامل لازم دارم/با تجدید احترام.زیاده جسارت است آریامهر/

سلام

می خواین چیکار کنین، بیشتر توضیح میدین، مشکل چیه؟

لینک به دیدگاه
  • 0

اوه،بله البته خاموش شدن ناگهانی سیستم و کاهش سرعت/ یه چیزایی در مورد ریکاوری شنیدم ولی نمی دونم لطف کنید در این باره راهنمایی کنید یه راه حل بهینه ساده لازم دارم .با تشکر زیاده جسارت است آریامهر/:icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • 0
اوه،بله البته خاموش شدن ناگهانی سیستم و کاهش سرعت/ یه چیزایی در مورد ریکاوری شنیدم ولی نمی دونم لطف کنید در این باره راهنمایی کنید یه راه حل بهینه ساده لازم دارم .با تشکر زیاده جسارت است آریامهر/:icon_gol:

برای استفاده از System restore ویندوز، از این لینک می تونین استفاده کنین:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

ولی بعید می دونم برای شما جواب بده، معمولا تاریخ هاش برای همین چند روز قبل هست، اگه تاریخ های مربوط به قبل از این مشکلات باشه، ممکنه رفع بشه، ولی نرم افزارهایی که بعدش نصب کردین حذف میشن.

می تونین Reliability monitor رو هم چک کنین، آنلاین چک می کنه راحلی وجود داره یا نه، توی کنترل پنل از داخل Action center زیر Maintenance این گزینه وجود داره، از اینجا هم می تونین دنبال کنین چجوری هست:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

ولی کلا اگه مشکل سخت افزاری نباشه، با عوض کردن ویندوز مشکلتون حل میشه، حالا نمی دونم اون حالت که گفتم ممکنه یه بک آپی توی خود هارد وجود داشته باشه، بتونین به کمک اون دوباره ویندوز اولیه رو نصب کنین یا اینکه اگه خودتون هم توی دی وی دی بک آپ گرفته باشین می تونین ازش استفاده کنین، یا اینکه نه یه ویندوز جدید روش نصب کنین.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
پاسخ به این سوال ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...