رفتن به مطلب

ترسیم منحنی و وارد کردن منحنی به سایر نرم افزارهای طراحی cad

S.F

ارسال های توصیه شده

درود.

کسی از دوستان درباره انتقال \لات از متلب به نرم افزارهای CAD حالا سالید. کتیا. اتوکد. هر کدوم. اطلاعی داره؟

ی معادله دو بعدی دارم ک 5 تا متغیر داره :banel_smiley_4: منحنی اینولوت روی محیط بیضی :banel_smiley_4: امیدوارم ک \لاتش رو بگیرم. این رو برا مرحله بعدی میخام ک ببرمش تو کد :w02:

لینک به دیدگاه
درود.

کسی از دوستان درباره انتقال \لات از متلب به نرم افزارهای CAD حالا سالید. کتیا. اتوکد. هر کدوم. اطلاعی داره؟

ی معادله دو بعدی دارم ک 5 تا متغیر داره :banel_smiley_4: منحنی اینولوت روی محیط بیضی :banel_smiley_4: امیدوارم ک \لاتش رو بگیرم. این رو برا مرحله بعدی میخام ک ببرمش تو کد :w02:

سلام

این پست رو ببینین:

اینجا هم چند ورژن دیگه رو هم دارم، خواستین می تونم دانلود کنم:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه

اینا رو دیدم مهندس جان. مرسی. متشکرم وقت گذاشتی. :icon_gol:

از متلب میخام ببرم اونجا. نه از اونجا بیارم متلب :ws3: ک اونم جالبهها. فک کن ی منحنی فرس فیس رو بشه ب انالیتیکال تبدیل کرد :ws3: انقلابی میشه ها :ws3:

حالا هنوز لینک ها رو نگرفتم ببینم. ی نگاهی گذری انداختم.

نتایج پژوهش رو اینجا می نویسم. اگر زنده باشم :icon_gol:

لینک به دیدگاه

درود

خوب.

همیشه لازم نیست ادم از موفقیت ها بگه ک.

ناموفقیت های من در این راه

1- تبدیل fig به dxf , dwg برای این کار ی سری نرم افزار و پلاگین هست ک چندتاییش رو دانلود کردم. یاد نمی دونستم چطوری ه یا نشد دیگه خلاصه :ws3:

از جمله ocvate - gsview- postedit :banel_smiley_4:

2- تلاش در جهت تبدیل eps به dxf . dwg با چند تا نرم افزار فوق امتحان کردم نشد.

یعنی نرم افزارهای اصلا خروجی کد نداشتن !

ورودی ای پی اس داشتن ولی کد نداشتن.

3- ذخیره فایل پلات ب صورت پی دی اف و تبدیل به فایل dwg

سپس باز کردن در اسکچ سالید ورکز 2014

نتیجه موفقیت امیز بود. اما با توجه ب اینکه زوم کردم تو فایل پی دی اف مشکی تو شکست خطوط نبود. انگار نرم افزار واسطه ای ک استفاده کردم ب اسم Any PDF to DWG Converter

برای بررسی منحنی المان بندی خطی زده بود. اگر تو بحث منحنی ها وارد بشین سرفصلی ب نام میانیابی هست. فرض من اینکه میان یابی خوبی نداشت و نتیجه شده بود شکست های ریز. البته با دقت انحراف 0.001 هم رفتم جلو :banel_smiley_4:

باز هم بدک نیست باید روی وایر کات زمانی ک دنده برش خورد و تو محور قرار گرفت بکلش رو اندازه بگیرم شاید مهم نباشه این المان بندی.:icon_gol:

در پناه حق :icon_gol:

تحقیقات ادامه دارد...:ws3:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...