رفتن به مطلب

بدویین بیاین....زود....عروسی داریم .عروسی سنا جون گل و اقا مرتضی عزیز

saghar...

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 85
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

ســـــــــنا؟؟:w58::w58: باور کنم آیااااااااااااااا؟؟:ws3:

همیشه خبرای عروسی دیر به دستم میرسه:banel_smiley_4:

واقعا سورپرایز شدم.:icon_redface:

امیدوارم خوشبخت باشین.و در کنار هم به بهترین ها برسید.:hapydancsmil::hapydancsmil:

لینک به دیدگاه

تبریک میگم سنا جون.. تبریک میگم آقا مرتضی.. :icon_gol:

​لحظات خوبی و در کنار هم براتون آرزو می کنم ♥

لینک به دیدگاه

:w14::w14::vi7qxn1yjxc2bnqyf8v:vi7qxn1yjxc2bnqyf8v:ha5t4lmd53df3cpu2lq تبرییییییییییییییییییییییییک :ha5t4lmd53df3cpu2lq:vi7qxn1yjxc2bnqyf8v:vi7qxn1yjxc2bnqyf8v:w14::w14:

با آرزوی خوشبختی برای دو دوست عزییییییییییییییییییییییز :mbj6ivxkw3ccem7bie7:2eaoapgxehimkak1y7e

لینک به دیدگاه

تبریک میگم به هردوتا دوست خوبمون. ایشالا که خوشبخت بشین :a030:

مبارکههههههههههههههههههههههههههههههههه :ws3::icon_gol:

ایشالا بخت ممد هم بازشه ... ممد خودت از انجمنت دست خالی نری ها :w02:

:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

سلام

درکنار هم خوشبخت باشین.زندگیتون شادو خوش دوستان:a030:

بچه ها قبول نیست باید علاوه بر اینکه هممون رو تو عروسیشون دعوت کنن (ناسلامتی نواندیشان باعث این وصلت خجسته شده:ws3:) بگن انجمن باعث این اشنایی بوده یا نه؟

ما بچه های خیلی قانعیم واصلا هم رو مون زیاد نیست!!!:whistle:

لینک به دیدگاه
سلام

بچه ها قبول نیست باید علاوه بر اینکه هممون رو تو عروسیشون دعوت کنن (ناسلامتی نواندیشان باعث این وصلت خجسته شده:ws3:) بگن انجمن باعث این اشنایی بوده یا نه؟

تایید میشه... .

لینک به دیدگاه
سلام

سلام ممنون واسه تبریک همه چی از یه جزوه نرم افزاری شروع شد و...کنجکاوی نکنین زیاد جزوه بدین اینور اونور:ws3::a030:

لینک به دیدگاه
سلام ممنون واسه تبریک همه چی از یه جزوه نرم افزاری شروع شد و...کنجکاوی نکنین زیاد جزوه بدین اینور اونور:ws3::a030:

بچه ها از این راهکارها استفاده کنین.همتون ترشیدید رفت:ws3:

لینک به دیدگاه

از همه دوستان عزیزم که چه توی پروفشون دعوتشون کردم و چه اونایی که خودشون لطف داشتن و تشریف اوردن برای تبریک به این زوج عزیز صمیمانه متشکرم:icon_gol:

ایشالا خودم تاپیک عروسی همتون رو بزنمhapydancsmil.gif

لینک به دیدگاه
بچه ها از این راهکارها استفاده کنین.همتون ترشیدید رفت:ws3:

من اگ میدونستم این تاپیک میتونه اینقد موثر باشه در ترشیده نشدن خب زودتر دس به کار میشدم:ws3:

لینک به دیدگاه
من اگ میدونستم این تاپیک میتونه اینقد موثر باشه در ترشیده نشدن خب زودتر دس به کار میشدم:ws3:

ساغر الان هم دیر نیست.دیدی تو فیلم ها جزوشون میفته عاشق میشن بعد هم ازدواج میکنن :ws3:تو نواندیشان هم میشه تاپیک هامون یه دفعه از دستمون بیفته وبا تاپیک های فرد موردنظر قاطی شه.:ws3:فرد موردنظر وقتی میخواد تاپیک های ما رو بده یه دل نه صد دل عاشق میشه:ws3::ws28::gnugghender:

لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...