رفتن به مطلب

زیباترین دختربچه دنیا؟! +عکس

ارسال های توصیه شده

[h=1]

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
[/h]

کریستینا اهل موسکو، روسیه است و در چهار سالگی توانست در یکی از فشن شو های مهم شرکت کند و در سن هفت سالگی عکس او در جلد مجله Vogue چاپ شد و هم اکنون نیز یکی از چهره های شناخته شده برندهای بسیار برتر و لوکس دنیا از جمله روبروتو کاوالی، دولچه و گابانا، ارمانی و بنتون و... است

به گزارش

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
کریستینا اهل موسکو، روسیه است و در چهار سالگی توانست در یکی از فشن شو های مهم شرکت کند و در سن هفت سالگی عکس او در جلد مجله Vogue چاپ شد و هم اکنون نیز یکی از چهره های شناخته شده برندهای بسیار برتر و لوکس دنیا از جمله روبروتو کاوالی، دولچه و گابانا، ارمانی و بنتون و... است.

این دختر کوچک حتی از هم اکنون طرفدارانی نیز برای خود دارد، از جمله آنکه صفحه فیس بوک او بیش از دو میلیون دنبال کننده دارد و در شبکه اجتماعی ایستاگرام نیز بسیار از او تعریف و تمجید می شود.

مادر او به نام گیلکریا شیروکوا قبلا مدل بوده است.

2779072_574.jpg

2779073_229.jpg

2779074_737.jpg

2779075_178.jpg

2779076_741.jpg

2779077_935.jpg

مادر کریستینا

2779078_630.jpg

پدر کریستینا

لینک به دیدگاه
به نظر من که خیلی خوشگله. البته خوشگل بودن کسی رو سخت بشه به ایرانی جماعت قبولوند :banel_smiley_4:

شایدخوشگل باشه (که به نظر من اصلا نیست ،تو این مورد تفاهم نداریم!:ws3:) ولی زیبا ترین؟!!! نیست قطعا. :banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
شایدخوشگل باشه (که به نظر من اصلا نیست ،تو این مورد تفاهم نداریم!:ws3:) ولی زیبا ترین؟!!! نیست قطعا. :banel_smiley_4:

حالا یه کم اغراق کردن ولی ایرانی جماعت مشکل پسندن دیگه. کافیه بگی یکی زیباترینه هزار تا دلیل برات میارن که نیست :ws3: به نظرم مردم همیشه در صحنه اروپا زیبانگرتر از ما هستن و از تمجید زیبایی ها بیشتر لذت میبرن.

لینک به دیدگاه
حالا یه کم اغراق کردن ولی ایرانی جماعت مشکل پسندن دیگه. کافیه بگی یکی زیباترینه هزار تا دلیل برات میارن که نیست :ws3: به نظرم مردم همیشه در صحنه اروپا زیبانگرتر از ما هستن و از تمجید زیبایی ها بیشتر لذت میبرن.

:whistles: همین که من میگم. :whistles:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...