رفتن به مطلب

نمونه کار های دانشجویان خارج از ایران( ماکت، شیت بندی....)

ارسال های توصیه شده

از کارای خودت هم اینجا هست __؟اگه هست شماره پستش رو بنویس

:icon_gol:

راستش من هنوز نسبت به اینا خیلی کوچمولوام :icon_redface:

من اولین ماکتم و ترم پیش ارائه دادم. اینم لینکش:

http://www.noandishaan.com/forums/showthread.php?t=17259&page=2

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 133
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

شیت های صفحه 2 چرا از این جنگولک بازیهای ما نداره!!!! یعنی کار اینا دُرُسته؟؟؟:ws52:

من از راندو خوشم میاد حتی پلانامم دلم میخواد راندو کنم...منتها دوستم میگه این جوری کارت قوی دیده نمیشه!!!!:ws52:

من این حرفو اصلا قبول ندارم !!!!:ws37: خوب اگه کار قوی باشه چه با راندو و چه ساده قویه دیگه!!!!

حالا دیگه کمتر راندو میکنم ولی میمرم اگه دور وبر نماهام خالی باشه!!!!!!!:icon_pf (34):

لینک به دیدگاه
به نظرم این حجم اصلا خوب ترکیب نشده!!!!:ws52: یعنی درو اقع اصلا ترکیب شده؟؟؟:jc_thinking:

من یه چیزی رو یادم رفت بگم. شیت ها به ماکتا ربطی نداره هاااااااا البته بعضیاش هم به هم ربط داره!

لینک به دیدگاه
من یه چیزی رو یادم رفت بگم. شیت ها به ماکتا ربطی نداره هاااااااا البته بعضیاش هم به هم ربط داره!

خوب من منظورم ماکت بود...باشیت ها کاری نداشتم!!!:JC_thinking:

لینک به دیدگاه
شیت های صفحه 2 چرا از این جنگولک بازیهای ما نداره!!!! یعنی کار اینا دُرُسته؟؟؟:ws52:

من از راندو خوشم میاد حتی پلانامم دلم میخواد راندو کنم...منتها دوستم میگه این جوری کارت قوی دیده نمیشه!!!!:ws52:

من این حرفو اصلا قبول ندارم !!!!:ws37: خوب اگه کار قوی باشه چه با راندو و چه ساده قویه دیگه!!!!

حالا دیگه کمتر راندو میکنم ولی میمرم اگه دور وبر نماهام خالی باشه!!!!!!!:icon_pf (34):

منم با نظرت موافقم. من همیشه شیت های بچه های ایرانو می دیدم و پیش خودم می گفتم: ااااااااا چقدر خفنه! چون شلوغ پلوغ بود ( بحث طرح نیستا بحث شیت بندیه)

بعد این شیت ها رو دیدم. خودمم نمی فهمیدم چرا اینا اینقدر ساده است.:ws52:

ولی به نظر من هم طرح و ارائه ی اون مهمه چه با راندو و چه ساده.:ws37:

لینک به دیدگاه
منم با نظرت موافقم. من همیشه شیت های بچه های ایرانو می دیدم و پیش خودم می گفتم: ااااااااا چقدر خفنه! چون شلوغ پلوغ بود ( بحث طرح نیستا بحث شیت بندیه)

بعد این شیت ها رو دیدم. خودمم نمی فهمیدم چرا اینا اینقدر ساده است.:ws52:

ولی به نظر من هم طرح و ارائه ی اون مهمه چه با راندو و چه ساده.:ws37:

آره منم نحوه ارائه خیلی برام مهمه...مااام از این کارای ساده داریم....ولی جنگولک بازی ام در میاریم...مثلا خود من عاشق بدعت گذاری ام...:ws3:ترم دو کار یکی از جلسه هامو تو شیت دایره ای تحویل دادم همه یه جوری نیگام میکردن...:icon_pf (34):الان دیگه بقیه بچه هام کار این جوری میارن...

ولی طرح خوب مهمتر از راندوئه....ترم پیش کار یکی از بچه واقعا طرح بیخودی داشت ...ولی چون راندوش خوب بود نمره خوبی گرفت...البته من میگم به خاطر راندو نمره گرفته ها...شاید استادمون طرحش و قبول داشته!!!!

جدی؟ شرمنده من یه جور دیگه فکر کردم :icon_redface:

نه عزیز :icon_gol:این حرفا چیه گفتم فقط روشن شی...:ws3:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...