رفتن به مطلب

یک کلیپ خنده دار مخصوص خانومها!!

en.ml

ارسال های توصیه شده

خانومی اون سوژه هام لیسانس شنو دادم دارند بچه داری میکنند...

باشه تو رو گذاشتم توو برنامه هام...:ws37: خوش اومدی..

خب پس اینطور ک از شواهد پیداس شماهم یکی از ترشیده های انجمنی ک اعتماد ب سقف داره :2i1d1co:

این کارا نشونه های ترشیدگیه... شما 1فکری ب حال خودت بکن :ws3:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 90
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

خب پس اینطور ک از شواهد پیداس شماهم یکی از ترشیده های انجمنی ک اعتماد ب سقف داره :2i1d1co:

این کارا نشونه های ترشیدگیه... شما 1فکری ب حال خودت بکن :ws3:

بلی بابا ما از قدیمی ها هستیم ولی برعکس گفتین ها..

شما ها ترشی میشین... من میشم خیار شور:a030:

لینک به دیدگاه
بلی بابا ما از قدیمی ها هستیم ولی برعکس گفتین ها..

شما ها ترشی میشین... من میشم خیار شور:a030:

خیلی هم باهم فرقی نمیکنه... مهم اصل مطلبه :a030:

عههههههههه... پس اینکه از آدمایی ک احساس بامزه بودن میکنن میپرسن شبا بغل خیارشور میخوابی؟ از این مساله نشات گرفته :w02::ws28:

لینک به دیدگاه
خیلی هم باهم فرقی نمیکنه... مهم اصل مطلبه :a030:

عههههههههه... پس اینکه از آدمایی ک احساس بامزه بودن میکنن میپرسن شبا بغل خیارشور میخوابی؟ از این مساله نشات گرفته :w02::ws28:

حرف تو دهنم نزار کسی بغل من نخوابیده !

معمولا خیارشور رو داخل ترشی می ندازن که خیارشور حالت ترد بودن بگیره دیدی؟

لینک به دیدگاه
حرف تو دهنم نزار کسی بغل من نخوابیده !

معمولا خیارشور رو داخل ترشی می ندازن که خیارشور حالت ترد بودن بگیره دیدی؟

منظورم اینه ک کلا شما خیارشورا (پسرترشیده ها) احساس بامزه بودن میکنین درصورتی ک اصلا اینطور نیس

نه والا... من ک ندیدم

لینک به دیدگاه
منظورم اینه ک کلا شما خیارشورا (پسرترشیده ها) احساس بامزه بودن میکنین درصورتی ک اصلا اینطور نیس

نه والا... من ک ندیدم

بابا باز با مزه بودن بهتر از ترشی انداختن هست!

لینک به دیدگاه
توهم با شماها چ کارا ک نمیکنه ... خیلی دوست دارین ک کسی شماهارو دوست داشته باشه نه؟ :w02:

مثل اینکه شما تجربه دارین توو این مسائل که اینطوری بیان می کنید....؟

نه بابا بحث این حرف های رمانتیک روانشناسانه نیست... یکی خوب باشه همه دوسش دارند بد باشه طردش می کنند..

مثل اینکه تو از اینجور چیزها کمبود داری ها آره؟

خوب ترشی انداختن این دردسرها رو داره دیگه نمی تونی کاریش بکنی...:ws3:

لینک به دیدگاه
مثل اینکه شما تجربه دارین توو این مسائل که اینطوری بیان می کنید....؟

نه بابا بحث این حرف های رمانتیک روانشناسانه نیست... یکی خوب باشه همه دوسش دارند بد باشه طردش می کنند..

مثل اینکه تو از اینجور چیزها کمبود داری ها آره؟

خوب ترشی انداختن این دردسرها رو داره دیگه نمی تونی کاریش بکنی...:ws3:

وااااای اگه دوستای من این متنو بخونن یا از خنده روده بر میشن یا شمارو میبندن ب رگبار ... یکی از تنها کسایی ک تو این مسائل کمبود ندارن منم

ولی خب تجربه ثابت کرده اکثر پسر ترشیده ها این کمبودارو دارن

لینک به دیدگاه

راستی کدوم مسائل؟

اینطوری نگو خودت داری میگی تجربه نشون داده بس تجربه شو داری...!!:banel_smiley_4:

خوب همه می تونند کمبود داشته باشند مخصوصا دخترا که آخر حسودی هستند :whistle:

تا حالا که کمبودی نداشتیم اگر هم داشتیم زیر سایه شما ترشیده ها برطرف اش کردیم:a030:

لینک به دیدگاه
وااااای اگه دوستای من این متنو بخونن یا از خنده روده بر میشن یا شمارو میبندن ب رگبار ... یکی از تنها کسایی ک تو این مسائل کمبود ندارن منم

ولی خب تجربه ثابت کرده اکثر پسر ترشیده ها این کمبودارو دارن

راستی کدوم مسائل؟

اینطوری نگو خودت داری میگی

تجربه نشون داده بس تجربه شو داری...!!:banel_smiley_4:

تا حالا که کمبودی نداشتیم اگر هم داشتیم زیر سایه شما ترشیده ها برطرف اش کردیم:a030:

لینک به دیدگاه
راستی کدوم مسائل؟

اینطوری نگو خودت داری میگی تجربه نشون داده بس تجربه شو داری...!!:banel_smiley_4:

مساله کمبود محبت

بله تجربه نشون داده... کافیه 1نگاه دقیق ب اطراف خودمون بندازیم تا بفهمیم بعضی از پسرا حتی بعضی شیطنتاشون واسه جلب توجه و محبته... تجربه ای هم ک میگم حاصل نگاه دقیقیه ک با مطالعات روانشناسیم ب دست آوردم

خط آخرمتنتون رو هم نادیده میگیرم

لینک به دیدگاه
مساله کمبود محبت

بله تجربه نشون داده... کافیه 1نگاه دقیق ب اطراف خودمون بندازیم تا بفهمیم بعضی از پسرا حتی بعضی شیطنتاشون واسه جلب توجه و محبته... تجربه ای هم ک میگم حاصل نگاه دقیقیه ک با مطالعات روانشناسیم ب دست آوردم

خط آخرمتنتون رو هم نادیده میگیرم

خانوم شما چرا می خایی یکی رو محکوم بکنی...

کمبود محبت در همه پسر و دخترا می تونه باشه..

در ثانی زیر سایه ج ا ایران هیچ پسری نمی تونه دیگه از طرف جنس مخالف در کمبود محبت باشه چون اون چیزی که زیاده دختر .

بعدش هم اگر روانشناسی کردی بس اینا رو هم اضافه کن:

دخترایی حسودی می کنند یا زاد آرایش می کنند یا بیش از اندازه جلف هستند اینها هم کمبود دارند مریضی به نام کمبود .

پسرها هم می تونند داشته باشند ولی این بر این بنا نیست که یک نفر چه دختر چه پسر شلوغ و بازیگوش باشه هر انگی رو بهش بزنیم ؟!! این منش روانشناسانه نیست بلکه از کمبود و ناتوانی خود نقل کننده عارض میشه. شرمنده بدتون نیاد.

در مورد خط آخرم خوشتون بیاد یا نه برام مهم نیست این یک واقعیت امره.

لینک به دیدگاه
خانوم شما چرا می خایی یکی رو محکوم بکنی...

کمبود محبت در همه پسر و دخترا می تونه باشه..

در ثانی زیر سایه ج ا ایران هیچ پسری نمی تونه دیگه از طرف جنس مخالف در کمبود محبت باشه چون اون چیزی که زیاده دختر .

بعدش هم اگر روانشناسی کردی بس اینا رو هم اضافه کن:

دخترایی حسودی می کنند یا زاد آرایش می کنند یا بیش از اندازه جلف هستند اینها هم کمبود دارند مریضی به نام کمبود .

پسرها هم می تونند داشته باشند ولی این بر این بنا نیست که یک نفر چه دختر چه پسر شلوغ و بازیگوش باشه هر انگی رو بهش بزنیم ؟!! این منش روانشناسانه نیست بلکه از کمبود و ناتوانی خود نقل کننده عارض میشه. شرمنده بدتون نیاد.

در مورد خط آخرم خوشتون بیاد یا نه برام مهم نیست این یک واقعیت امره.

من قرار نیس کسی رو محکوم بکنم... اصلا در این جایگاه نیستم

نظرتون درباره دخترارو هم قبول دارم ولی شما درباره تجارب من پرسیدی منم کوتاه جواب دادم

درضمن دقت کنید گفتم بعضی از شیطنتای بعضی از پسرا... نه شیطنتا و بازیگوشی های دخترا و پسرا در هر سنی ک اتفاقا میتونه بر سلامت عقل و روح وجسمشون صحه بذاره

درمورد خط آخرم هم: قرار نیس همه رو با یک چوب زد و توهین کرد... این واقعیت امره

لینک به دیدگاه
من قرار نیس کسی رو محکوم بکنم... اصلا در این جایگاه نیستم

نظرتون درباره دخترارو هم قبول دارم ولی شما درباره تجارب من پرسیدی منم کوتاه جواب دادم

درضمن دقت کنید گفتم بعضی از شیطنتای بعضی از پسرا... نه شیطنتا و بازیگوشی های دخترا و پسرا در هر سنی ک اتفاقا میتونه بر سلامت عقل و روح وجسمشون صحه بذاره

درمورد خط آخرم هم: قرار نیس همه رو با یک چوب زد و توهین کرد... این واقعیت امره

دو سطر اول حرفاتون رو قبول دارم.:icon_gol:

ولی در مورد بند آخر حرفتون از خودتون نقل میگیرم : ((قرار نیس همه رو با یک چوب زد و توهین کرد... این واقعیت امره)) بس شما بر اساس چه فرض و واقعیتی من رو متهم به کمبود متهم می کنید؟مگه نمی گین قرار نیس همه رو با یک چوب زد؟و توهین کرد؟ بس بهتره کامنت های قبلی تون رو بخونید : شما به من می گید کمبود محبت دارم و من می خام قانع تون کنم هم پسر هم دختر می تونند کمبود داشته باشند ولی همه رو با یک چوب نزنید..

لینک به دیدگاه
دو سطر اول حرفاتون رو قبول دارم.:icon_gol:

ولی در مورد بند آخر حرفتون از خودتون نقل میگیرم : ((قرار نیس همه رو با یک چوب زد و توهین کرد... این واقعیت امره)) بس شما بر اساس چه فرض و واقعیتی من رو متهم به کمبود متهم می کنید؟مگه نمی گین قرار نیس همه رو با یک چوب زد؟و توهین کرد؟ بس بهتره کامنت های قبلی تون رو بخونید : شما به من می گید کمبود محبت دارم و من می خام قانع تون کنم هم پسر هم دختر می تونند کمبود داشته باشند ولی همه رو با یک چوب نزنید..

کی؟ من؟ :w58:

والا تا اونجایی ک من یادمه داشتیم کل کل دوستانه میکردیم و بحث جدی نبود... شما بحثو ب قهقرا کشوندی الکی گردن من ننداز :ws46::167:

لینک به دیدگاه
کی؟ من؟ :w58:

والا تا اونجایی ک من یادمه داشتیم کل کل دوستانه میکردیم و بحث جدی نبود... شما بحثو ب قهقرا کشوندی الکی گردن من ننداز :ws46::167:

اوکی شای من بد برداشت کردم.....

قهقرا!!

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه
اوکی شای من بد برداشت کردم.....

قهقرا!!

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

بله خداییش شما برداشت نادرستی کردید... ک خب اشکالی نداره...( از عوارض ترشیدگیه :ws28:)

خداییش کیف کردید چ سخن ثقیلی بیان کردم: قهقرا :ws3:

لینک به دیدگاه
بله خداییش شما برداشت نادرستی کردید... ک خب اشکالی نداره...( از عوارض ترشیدگیه :ws28:)

خداییش کیف کردید چ سخن ثقیلی بیان کردم: قهقرا :ws3:

حالا قهقرا چیه؟

ترکی ایش چی میشه؟

لینک به دیدگاه
حالا قهقرا چیه؟

ترکی ایش چی میشه؟

یعنی بیراهه... به قهقرا بردن یا کشوندن یعنی ب بیراهه بردن و از مسیر اصلی خارج شدن

نمیدونم ترکیش چی میشه ... ترکی بلد نیستم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...