رفتن به مطلب

سوال درباره بازار کار کنترل کیفی

ارسال های توصیه شده

با سلام.

اگه من بخوام در زمینه کنترل کیفیت فعالیت داشته باشم کافیه فقط دوره اموزشی رو بگذرونم یا اینکه باید درس امار و محاسبات عددی رو تقویت کنم؟!(من کلاس کنترل کیفی مواد غذایی هم ثبت نام کردم . )

در ضمن من رشتم مهندسی مدیریت اجرایی یه رشته میان رشته ای که از 5 رشته صنایع ، برق ، کامپیوتر ،عمران ،مکانیک تشکیل شده . به خاطر رشتم به مشکل بر نمیخورم ؟

بازارکارش چطوره ؟ بازار کار کنترل کیفی بهتره یا کنترل پروژه ؟

ممنون میشم راهنمایییم کنید .

لینک به دیدگاه

با سلام.

اگه من بخوام در زمینه کنترل کیفیت فعالیت داشته باشم کافیه فقط دوره اموزشی رو بگذرونم یا اینکه باید درس امار و محاسبات عددی رو تقویت کنم؟!(من کلاس کنترل کیفی مواد غذایی هم ثبت نام کردم . )

در ضمن من رشتم مهندسی مدیریت اجرایی یه رشته میان رشته ای که از 5 رشته صنایع ، برق ، کامپیوتر ،عمران ،مکانیک تشکیل شده . به خاطر رشتم به مشکل بر نمیخورم ؟

بازارکارش چطوره ؟ بازار کار کنترل کیفی بهتره یا کنترل پروژه ؟

ممنون میشم راهنمایییم کنید .

سلام...

اسم کنترل کیفیت در واقع کنترل کیفیت آماری هست پس در واقع میشه گفت که یه جورایی با آمار عجین شده...پس بهتره رو درس آمار کار بشه ...

سیلابس های دوره چی هستن ؟

کنترل کیفیت مواد غذایی بازار کارش به نظرم خوبه ....در این مدت اخیر چندین مورد دیدم که کنترل کیفی میخواستن برای صنایع غذایی...البته بچه های شیمی و صنایع غذایی هم میتونن تو این بخش ها کار کنن...

نه مشکل خاصی هم از لحاظ رشته فکر نکنم باشه ....

کنترل پروژه یه ذره بحثش فرق میکنه چون بچه های عمران هم کنترل پروژه میتونن کار کنن و بیشتر کار کنترل پروژه تو پروژه های عمرانی یا پتروشیمی هست ، یه ذره محدودتر میشه حوزه کاری ولی باز هم نسبت به بعضی رشته ها بازار کار نسبتا خوبی داره....

لینک به دیدگاه
سلام...

اسم کنترل کیفیت در واقع کنترل کیفیت آماری هست پس در واقع میشه گفت که یه جورایی با آمار عجین شده...پس بهتره رو درس آمار کار بشه ...

سیلابس های دوره چی هستن ؟

کنترل کیفیت مواد غذایی بازار کارش به نظرم خوبه ....در این مدت اخیر چندین مورد دیدم که کنترل کیفی میخواستن برای صنایع غذایی...البته بچه های شیمی و صنایع غذایی هم میتونن تو این بخش ها کار کنن...

نه مشکل خاصی هم از لحاظ رشته فکر نکنم باشه ....

کنترل پروژه یه ذره بحثش فرق میکنه چون بچه های عمران هم کنترل پروژه میتونن کار کنن و بیشتر کار کنترل پروژه تو پروژه های عمرانی یا پتروشیمی هست ، یه ذره محدودتر میشه حوزه کاری ولی باز هم نسبت به بعضی رشته ها بازار کار نسبتا خوبی داره....

هیچی درباره سیلابت این دوره ننوشته فقط یه دوره 16 ساعته است که جز کلاس های تخصص کنترل کیفیت هست ولی یه قسمت دیگه جداگانه داره که برای مواد غذایی زیر مجموعه های جداگانه داشت من کلاس های عملی کنترل کیفیت مواد غذایی رو ثبت نام کردم.

ممنونم. :icon_gol:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...