رفتن به مطلب

چطور در یک دقیقه می‌توان نفس تماشاگر را بند آورد! این فیلم 1 دقیقه ای را دانلود کنید

ارسال های توصیه شده

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

کافه‌سینما- سرویس سینمای جهان – سید آریا قریشی: در بحبوحه برگزاری جشنواره فیلم کوتاه تهران، تماشای این فیلم می‌تواند یک بار دیگر به یاد ما بیاورد که حتی در مدیوم فیلم‌های کوتاه هم برای تأثیرگذاری بر تماشاگر نیازی به بازی‌های عجیب و غریب روایی نیست.

به گزارش

، فیلم یک دقیقه‌ای روی مرا بپوشان (TUCK ME IN) در یک دقیقه کاری را انجام می‌دهد که خیلی از فیلم‌های ترسناک در 120 دقیقه نمی‌توانند انجام دهند: نفس تماشاگر را بند می‌آورد! این فیلم به کارگردانی آگناسیو اف. رودو اخیراً جایزه بین‌المللی فیلم‌های یک دقیقه‌ای (Filminute) را دریافت کرده است. روی مرا بپوشان برداشتی از یک داستان دو جمله‌ای است که سال گذشته توسط خوان جی. روییز در پاسخ به فراخوانی برای نوشتن داستان‌های ترسناک دو جمله‌ای نوشته شده بود. این داستان به شرح زیر است: (کسانی که قصد دانلود و تماشای فیلم را دارند، این داستان را پیش از تماشای فیلم نخوانند)

دارم ملافه روی تخت را روی او می‌کشم و به من می‌گوید «بابا زیر تخت رو چک کن که هیولا اونجا نباشه.» برای تفریح او پایین را نگاه می‌کنم و او را، اوی دیگری را، زیر تخت می‌بینم که در حال لرزیدن به من خیره شده و نجواکنان می‌گوید: «بابا یکی روی تخت منه.»

حجم این فیلم کوتاه 2 مگابایت است.

منبع:کافه سینما

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 50
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

خوشم اومد خیلی باحال بود

خیلی قشنگ به تصویر کشیده

مخصوصا چهره پدرِ وقتی سرشُ میاره بالا :ws3:

آره خیلی فیلمای کوتاه سخته درآوردنشون، مخصوصا با این حال و هوا

تعلیقش خیلی خوب بود

لینک به دیدگاه
درسته

برای 1دقیقه خیلی خوب تونستِ دلهره و ایجاد کنه:)

من خودم خیلی ترسوام، گفتم الانه که سکته هه رو بزنم بعد دیدم اونقدرا وحشتناک ترسناک نیست، ولی تعلیقش خیلی خوب بود

لینک به دیدگاه
من خودم خیلی ترسوام، گفتم الانه که سکته هه رو بزنم بعد دیدم اونقدرا وحشتناک ترسناک نیست، ولی تعلیقش خیلی خوب بود

آره

من هر لحظه منتظر بودم یه چیزی از اون زیر بپره بیرون :/

کلی خوب بود : )

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...