رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 2.1k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

شرکت پالایش نفت بندرعباس(سهامی عام)شرکت پالایش نفت بندرعباس در نظر دارد بمنظور تأمین نیروی انسانی مورد نیاز خود در واحدهای مختلف عملیاتی و ستادی تعداد ۲۵۰ نفر داوطلبان مرد واجد شرایط را در مقاطع تحصیلی کاردانی و کارشناسی در رشته‌‌ها و گرایشهای مندرج در جداول ذیل از طریق برگزاری آزمون‌کتبی، مصاحبه فنی/‌تخصصی، انجام معاینات طب صنعتی و گزینش بصورت قرارداد مدت معین در چارچوب قانون کار و تأمین اجتماعی دعوت به همکاری ‌نماید.

برای اطلاع از ضوابط و رشته های شغلی مورد نیاز به متن آگهی مراجعه شود

تاریخ شروع ثبت نام: ۱۱ مردادماه ۱۳۹۳

تاریخ پایان ثبت نام: ۲۰ مردادماه ۱۳۹۳

داوطلبان می‌توانند درصورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر درخصوص شرکت پالایش نفت بندرعباس به سایت شرکت به آدرس

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
و برای اطلاعات مرتبط به آزمون به سایت ثبت نام مراجعه و یا در ساعات اداری منحصراً با شماره تلفن ۳۵۵۳۳۶۳-۰۷۶۱ (دانشگاه هرمزگان) تماس حاصل نمایند.

لینک به دیدگاه
چرا انقدر جمعه ها دلگيره؟

جمعه ها ديگه از ظهر به بعد قابل تحمل نيست :hanghead:

پايان خوشي هميشه تلخ ه خب... ميگن ينگه ي دنيا هم يكشنبه هاش دلگيره.:icon_razz:

البته اگه كسي ميدونست منم آگاه كنه

لینک به دیدگاه
جمعه ها همش باید بیرون باشی تا دلگیر نباشه:w16:

من وسط جنگل هم باشم، وسط اقيانوس هم باشم، وسط رقص در جشني باشم، در جمع تمام دوستانم گرد آمدگان از تمامي قرون و اعصارهم باشم. خورشيد را دست راستم بذارن ماه رو دست چپم بذارن، بازم جمعه غروب دلم مي گيره!:w16:

البته الان شنبه شب ه.:w02:

لینک به دیدگاه
من وسط جنگل هم باشم، وسط اقيانوس هم باشم، وسط رقص در جشني باشم، در جمع تمام دوستانم گرد آمدگان از تمامي قرون و اعصارهم باشم. خورشيد را دست راستم بذارن ماه رو دست چپم بذارن، بازم جمعه غروب دلم مي گيره!:w16:

البته الان شنبه شب ه.:w02:

خيلي عجيبي:w58:

لینک به دیدگاه
ای نامردا شما محل گپ هم دارین؟:banel_smiley_4:

چه فعال:w58:

یه سوال چرا شماها همه پررنگین فقط سناسادات کمرنگه؟:ws52:

بله كه داريم. چش حسودا در بياد :w02:

سنا درس نخونده. تنبله. هي مشروط شده. برا همين كمرنگه :gnugghender:

لینک به دیدگاه

:hapydancsmil::hapydancsmil:ما دخی ها مخصوصا حسابدارا خیلی فعالیم و خوشحال:ws3:

لینک به دیدگاه
:hapydancsmil::hapydancsmil:ما دخی ها مخصوصا حسابدارا خیلی فعالیم و خوشحال:ws3:[/QUOT

سلام لیلی عزیز.. خوش اومدید.. اگه کاری داشتید همه برو بچ اماده هستن که سوالات شما رو جواب بدن.. اینجا هیچکس تنها نیست:hapydancsmil:

لینک به دیدگاه
:hapydancsmil::hapydancsmil:ما دخی ها مخصوصا حسابدارا خیلی فعالیم و خوشحال:ws3:[/QUOT

سلام لیلی عزیز.. خوش اومدید.. اگه کاری داشتید همه برو بچ اماده هستن که سوالات شما رو جواب بدن.. اینجا هیچکس تنها نیست:hapydancsmil:

همراه اول:w58::hapydancsmil:
لینک به دیدگاه

شایدم بیکاران و معتادین به نت رو پررنگ کردن واسه عبرت به سایرین نشون میدن:ws3:
لینک به دیدگاه
شایدم بیکاران و معتادین به نت رو پررنگ کردن واسه عبرت به سایرین نشون میدن:ws3:

نوچ!

شما هنوز صفر كيلومتري به چم و خم انجمن وارد نيستي. هنوز مونده تا اين چيزا رو ياد بگيري

هميني كه من گفتم. اينجا هر كي كارش درست تره رنگش هم پررنگ تره و درشت تر. افتاد الان؟ :w02:

لینک به دیدگاه

نوچ!

شما هنوز صفر كيلومتري به چم و خم انجمن وارد نيستي. هنوز مونده تا اين چيزا رو ياد بگيري

هميني كه من گفتم. اينجا هر كي كارش درست تره رنگش هم پررنگ تره و درشت تر. افتاد الان؟ :w02:

:ws28:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...