رفتن به مطلب

نظر سنجی مسابقه برترین دست خط 2

نظر سنجی برتــــــــرین دست خط  

71 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. نظر سنجی برتــــــــرین دست خط

• 7
    • 11
    • 18
    • 11
    • 8
    • 16

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 55
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

تحليل من : خط 1 و 2 تار افتاده منم چشام آستيگماته،خط 3 كج نوشته منم شيرازي سختمه بخونم،خط 4 دور برش شلوغ كاريه و خط پنجم خودكارش يادش رفته برداره ميمونه خط 6 .....البته همه شوخي بود خيلي هنرمندين بابا...

لینک به دیدگاه
تحليل من : خط 1 و 2 تار افتاده منم چشام آستيگماته،خط 3 كج نوشته منم شيرازي سختمه بخونم،خط 4 دور برش شلوغ كاريه و خط پنجم خودكارش يادش رفته برداره ميمونه خط 6 .....البته همه شوخي بود خيلي هنرمندين بابا...

:ws28:خودكارش جامونده...!!!!:w58:

لینک به دیدگاه
من خط 5 او انتخاب میکنم خطش قشنگه ولی کیفیت عکسش یک کمی ضعیفه

:banel_smiley_4:منم موافقم خيلي تاره..

دست خط ها تو نگاه اول همشون قشنگن ولی وقتی یه ذره با دقت نگاه کردم دیدم هیچکدومشون اصول لازم رو به درستی رعایت نکردن sigh.gif

خوب يه مسابقه ساده بود.. اصول رو رعايت نكرديم كه.. وگرنه ميتركوندن برو بچ...:ws3:

لینک به دیدگاه

خوب يه مسابقه ساده بود.. اصول رو رعايت نكرديم كه.. وگرنه ميتركوندن برو بچ...:ws3:

خب البته رعایت کردن اصول نیاز به آموزش داره.

من خودم با اینکه خوشنویسی کار کردم و اصول رو میدونم اما خیلی وقتا رعایت نمیکنم.مخصوصا توی نستعلیق رعایت اصول مهم تر از شکسته هست.خط شکسته انعطاف پذیر تره:w16:

لینک به دیدگاه
خب البته رعایت کردن اصول نیاز به آموزش داره.

من خودم با اینکه خوشنویسی کار کردم و اصول رو میدونم اما خیلی وقتا رعایت نمیکنم.مخصوصا توی نستعلیق رعایت اصول مهم تر از شکسته هست.خط شکسته انعطاف پذیر تره:w16:

بعله صددرصد عزیزززززززم من خودم باخودکار خطاطی نکرده بودم... باجوهرخطاطی میکنم... خودکار سخته تمرکز بیشتر میخواد واینکه نوع خودکارت خشن تر باشه بهتره برای نوشتن وگرنه خراب میشه.

مرسی گلم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...