رفتن به مطلب

ازدواج باید دبیرستانی شود

ارسال های توصیه شده

هدف ایرنا گسترش اطلاع رسانی است. لذا انتشار این مطلب به معنای تائید محتوای آن نیست

کد خبر: 81329597 (4258696) | تاریخ خبر: 06/07/1393 | ساعت: 12:27|

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

ازدواج باید دبیرستانی شود

تهران- ایرنا- روزنامه «آرمان» روز یکشنبه به نقل از رییس ستاد اقامه نماز کشور نوشت: «ازدواج باید دبیرستانی شود.»

81329597-5980370.jpg
این روزنامه افزود: شنیده شد که رئیس ستاد اقامه نماز کشور با بیان اینکه باید در مسیر آسان شدن ازدواج ها گام برداریم، گفت: من با ازدواج دانشجویی مخالفم و معتقدم که ازدواج ها باید دبیرستانی باشد.

حجت الاسلام والمسلمین «محسن قرائتی» با بیان اینکه ازدواج بهترین راه پیوند دختران و پسران است، افزود: برخی از دلایل همانند اختلافات سطح علمی نباید مانع ازدواج دو نفر شود و در واقع ازدواج را نباید درگیر مساله مدرک گرایی کنیم.

استاد حوزه علمیه، اضافه کرد: در بین مراجع تقلید هم داریم که سطح علمی خانم بسیار پایین تر است، اما می بینیم که دارای زندگی عالمانه و خوبی هستند.

وی ابراز کرد: من با ازدواج دانشجویی مخالفم و معتقدم که ازدواج ها باید دبیرستانی باشد و خانواده ها هم بدانند که ازدواج نوبتی نیست، بلکه امر ازدواج یک نیاز است.

اول**1368**

انتهای پیام /*

images?q=tbn:ANd9GcQymJROXBdKdTt2szKH7IUTjhvKDPaPLtIN8jrE_ciP5lQii8fw

لینک به دیدگاه

ولی من معتقدم ازدواج باید دبستانی بشه چه معنی داره دختر 9 ساله مجرد بمونه مگه ما مسلمون نیستیم باید به سیره نبوی عمل کنیم :w000:

لینک به دیدگاه
ولی من معتقدم ازدواج باید دبستانی بشه چه معنی داره دختر 9 ساله مجرد بمونه مگه ما مسلمون نیستیم باید به سیره نبوی عمل کنیم :w000:

خوبه مرجع تقلید نشدی :ws28:

لینک به دیدگاه

:ws28::ws28::ws28::ws28::ws28::ws28::ws28::ws28::ws28::ws28::ws28::ws28::ws28::ws28:

لینک به دیدگاه

جالبه.. الان طبق اماری که ارائه شده ، خیلی از دختران دبیرستانی (در حالت خوش بینانه بیش از نیمی از اونها ) دوستی با پسر رو تجربه میکنن ، بعد کسی به این ایرادی وارد نمیکنه ، اشکالی نمیگیره ... ولی وقتی اسم ازدواج که یک کار مشروع و علنی هست پیش میاد حتی پدر و برادر همون دختر خانم هم این موضوع رو به استهزا میگیرن.

لینک به دیدگاه
جالبه.. الان طبق اماری که ارائه شده ، خیلی از دختران دبیرستانی (در حالت خوش بینانه بیش از نیمی از اونها ) دوستی با پسر رو تجربه میکنن ، بعد کسی به این ایرادی وارد نمیکنه ، اشکالی نمیگیره ... ولی وقتی اسم ازدواج که یک کار مشروع و علنی هست پیش میاد حتی پدر و برادر همون دختر خانم هم این موضوع رو به استهزا میگیرن.

تایید میشه.

لینک به دیدگاه
تایید میشه.

ازدواج خاله زنک بازی نیس که با bf&gf مقایسه بشه ، ازدواج یعنی تعهد ، یعنی از پس یک زندگی مستقل بربیای یعنی اگه بچه دار شدی بتونی یه ادم تحویل جامعه بدی ، حالا یکی که نسبت رشد مغزیش به قدیش به سمت صفر میل میکنه و سیگنال های عصبیش بجای مغز از معده ساطع میشه یه چیزی گفت نباس بدون تفکر قبول کنی

لینک به دیدگاه

یه دلیل دیگه هم واسه اینکار فرمودن و اون اینه که :

زن‌ باكره‌ بر ديگر زن‌ها ترجيح‌ دارد؛ زيرا هر چه‌ سن‌ كم‌تر باشد، مزه‌ي‌ دهان‌ و طراوت‌ جسم‌ و جان‌ گواراتر است‌ و از نظر مقابله‌ با مشكلات‌ رحمي‌، فرزندآوري‌ بهتر خواهد بود.

....

ادم میمونه بخنده یا گریه کنه و متاسف باشه که همه چیز زندگی رو به جسم و ارتباط جنسی ربط میدن ! یه چیزای زشت و زننده ی دیگه ای هم بود که من نمیتونم به زبون بیارم .

لینک به دیدگاه

خوبه دیگه میخوان برن خاله بازی

پول نمیخوان که به کار هم احتیاج باشه دیگه

اسباب بازی میخرن:w02:

غذا هم نمیخوان بخورن دیگه یه شب خونه بابای این یه شب خونه بابای اون

نه؟

بچه هم که علمای عزیز به کمتر از 5 تا راضی نیستن

قشنگ یه مهد کودک میزنن

مبارکه:w16:

لینک به دیدگاه

اتفاقا پشت این قضیه فکر شده اساسی

علتش هم اینه چون دخترهای کم سن و سال توقعی از زندگی ندارند

یعنی اصلا بلد نیستن که داشته باشن

تنها خواستشون یه لباس عروس و ماشین گل زده هستش

بعد چند سال که از زندگی گذشت و اقای داماد یه بچه تو بغل دختر وامونده گذاشت تازه متوجه میشه چقدر از زندگی دوستاش هم دوره ای هاش عقب مونده

اما دیگه نه طراوت مجردیشو داره نه حوصله سروکله زدن بخاطر خواسته های معقولش

اینه که میگن ازدواج دبیرستانی باشه

چون دنبال چشم و گوش بسته میگردن

لینک به دیدگاه
اتفاقا پشت این قضیه فکر شده اساسی

علتش هم اینه چون دخترهای کم سن و سال توقعی از زندگی ندارند

یعنی اصلا بلد نیستن که داشته باشن

تنها خواستشون یه لباس عروس و ماشین گل زده هستش

بعد چند سال که از زندگی گذشت و اقای داماد یه بچه تو بغل دختر وامونده گذاشت تازه متوجه میشه چقدر از زندگی دوستاش هم دوره ای هاش عقب مونده

اما دیگه نه طراوت مجردیشو داره نه حوصله سروکله زدن بخاطر خواسته های معقولش

اینه که میگن ازدواج دبیرستانی باشه

چون دنبال چشم و گوش بسته میگردن

چند روز پیش با یکی از همکارا نشسته بودیم یک خانم جوانی اومد با دخترش به همکارمون گفت اومدم برای جدا کردن یارانه دخترم همکارمون گفت نمیتونی دختر شما صغیره و تحت تکفل پدر مگه اینکه طلاق گرفته باشی و دختر تحت تکفل شما باشه ، بعد خانمه گفت میخوام یارانه دخترمو از شوهرش جدا کنم همکارمونم گفت بگین دخترتون بیاد با طلاق نامه خانمه هم گفت دخترم همینه دیگه یعنی ما یهو قیافمون اینطوری شد:w58::w58::w58:

دختر بچه همراهش طلاق که گرفته بود و داشت مثل بچه ها می خندید متولد 79 بود :w58:

باور کنید اصلا دختره تو باغ نبود که چه اتفاقی داره میفته و اصلا واسه چی مراجعه کرده:icon_pf (34):

لینک به دیدگاه
چند روز پیش با یکی از همکارا نشسته بودیم یک خانم جوانی اومد با دخترش به همکارمون گفت اومدم برای جدا کردن یارانه دخترم همکارمون گفت نمیتونی دختر شما صغیره و تحت تکفل پدر مگه اینکه طلاق گرفته باشی و دختر تحت تکفل شما باشه ، بعد خانمه گفت میخوام یارانه دخترمو از شوهرش جدا کنم همکارمونم گفت بگین دخترتون بیاد با طلاق نامه خانمه هم گفت دخترم همینه دیگه یعنی ما یهو قیافمون اینطوری شد:w58::w58::w58:

دختر بچه همراهش طلاق که گرفته بود و داشت مثل بچه ها می خندید متولد 79 بود :w58:

باور کنید اصلا دختره تو باغ نبود که چه اتفاقی داره میفته و اصلا واسه چی مراجعه کرده:icon_pf (34):

واقعا جنایته در حق دختر:icon_pf (34):

لینک به دیدگاه

به نظر من اگه به مردها بگن در صورت ازدواج چه چیزهایی باید بدن و چه چیزهایی به دست میارن مطمئن هستم سن ازدواج تا 50 سال بالا میره فقط میان میگن ازدواج وقتی یک مرد که ازدواج میکنه چیزی که به دست میاره فقط یک زنه و هیچ فایده ای نداره ولی چیزی که زن بعد ازدواج به دست میاره یک منبع پول مهریه فراوون گرفتن نفقه تازه بعد طلاق باید نفقه رو بدی تازه اگه زن بگه من نوکر و کلفت میخوام باید برای خانم اماده کنیم اون نخواد به بچه شیر بده حقشه و هزار تا چیز دیگه یعنی اگه یک مرد که 10سال از زندگی مشترک داشته باشه و بخواد طلاق بده باید زندگیشو از زیر صفر شروع بکنه

لینک به دیدگاه

اینم یک شعری که واقعا درد اوره براتون میگذارم

:ws3:

زن گرفتم شدم ای دوست به دام زن اسیرمن گرفتم تو نگیر

چه اسیری که ز دنیا شده ام یکسره سیرمن گرفتم تو نگیر

بود یک وقت مرا با رفقا گردش و سیریاد آن روز بخیر

زن مرا کرده میان قفس خانه اسیرمن گرفتم تو نگیر

یاد آن روز که آزاد ز غمها بودمتک و تنها بودم

زن و فرزند ببستند مرا با زنجیرمن گرفتم تو نگیر

بودم آن روز من از طایفه دُرد کشانبودم از جمع خوشان

خوشی از دست برون رفت و شدم لات و فقیرمن گرفتم تو نگیر

ای مجرد که بود خوابگهت بستر گرمبستر راحت و نرم

زن مگیر ؛ ار نه شود خوابگهت لای حصیرمن گرفتم تو نگیر

بنده زن دارم و محکوم به حبس ابدممستحق لگدم

چون در این مسئله بود از خود مخلص تقصیرمن گرفتم تو نگیر

من از آن روز که شوهر شده ام خر شده امخر همسر شده ام

می دهد یونجه به من جای پنیرمن گرفتم تو نگیر

لینک به دیدگاه
به نظر من اگه به مردها بگن در صورت ازدواج چه چیزهایی باید بدن و چه چیزهایی به دست میارن مطمئن هستم سن ازدواج تا 50 سال بالا میره فقط میان میگن ازدواج وقتی یک مرد که ازدواج میکنه چیزی که به دست میاره فقط یک زنه و هیچ فایده ای نداره ولی چیزی که زن بعد ازدواج به دست میاره یک منبع پول مهریه فراوون گرفتن نفقه تازه بعد طلاق باید نفقه رو بدی تازه اگه زن بگه من نوکر و کلفت میخوام باید برای خانم اماده کنیم اون نخواد به بچه شیر بده حقشه و هزار تا چیز دیگه یعنی اگه یک مرد که 10سال از زندگی مشترک داشته باشه و بخواد طلاق بده باید زندگیشو از زیر صفر شروع بکنه

طرز فکرت فاجعس:icon_pf (34):

یک ازدواج خوب یعنی زن و مرد مکمل هم

تجارت نیستش که چی به دست میاری یا از دست میدی

تعهد نسبت به همه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...