رفتن به مطلب

پوشش نامرسوم دو زن در تلویزیون

ارسال های توصیه شده

پخش زنده مصاحبه با دو زن یک خانواده که به خاطر پوشش نامرسوم آنها که حتی چشم هایشان به خاطر حجاب سخت آنها دیده نمی شد، به سرعت در شبکه های اجتماعی جلب توجه کرد.

به گزارش انصاف نیوز، در برنامه این هفته «زنده باد زندگی» با اجرای محمدجعفر خسروی که هدف این قسمت آن «ترویج سبک زندگی ایرانی اسلامی» عنوان شده بود، خانواده یک روحانی به نام محمد صادقی 43 ساله، شامل همسر، دختر و دامادش و نیز دو پسر کودک و یک نوه اش حضور داشتند.

159383_167.jpg

زهرا، یکی از دختر خانواده در 12 سالگی عقد کرده و در 14 سالگی ازدواج کرده و 16 سالگی صاحب فرزند شده است. داماد خانواده نیز طلبه است و در بخشی از این برنامه شرکت کرد.

پوشش کامل سیاه رنگ همسر آقای صادقی و دخترش زهرا در این برنامه زنده تلویزیونی، بسیار جلب توجه کرد؛ حجاب مادر به گونه ای بود که چشم ها به سختی دیده می شد و نوک انگشت ها نیز پیدا بود. اما دختر او که دستکش سیاه در دست داشت، حتی چشمانش هم دیده نمیشد.

159384_717.jpg

یکی از پرسش های مجری از صادقی، درباره تماشای تلویزیون در خانه بود که صادقی گفت تلویزیون نمی بینند، اما به جای آن از اینترنت استفاده می کنند.

سه تصویری که از این برنامه مشاهده می شود نشان می دهد این برنامه به صورت سیاه و سفید پخش شد؛ این در حالی است که برنامه های قبل و بعد از آن به صورت رنگی از شبکه ی دو پخش شده است.

159385_310.jpg

مشخص نیست که آیا صداوسیما در برنامه ای برای ترویج سبک زندگی ایرانی اسلامی، ترویج چنین نوع رفتار و پوششی را دنبال می کند؟ آیا صداوسیما بازخوردی از تاثیر پخش چنین برنامه های ترویجی می گیرد و بر مبنای آن عمل می کند؟

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 72
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

خدا همه رو شفا بده!!

خوب شما که انقدر سختتونه خدای نکرده ملت چشم و "سر انگشتاتون" رو نبینند که به گناه نیفتن چرا میاین اصلا تو تی وی!!

چه کاریه هم خودشونو عذاب میدن هم ملتو :icon_razz:

والا با این خود آزاریشون

اون سیاه سفید و کجای دلم بزارم دیگه!!

:icon_pf (34):

لینک به دیدگاه
خدا همه رو شفا بده!!

خوب شما که انقدر سختتونه خدای نکرده ملت چشم و "سر انگشتاتون" رو نبینند که به گناه نیفتن چرا میاین اصلا تو تی وی!!

چه کاریه هم خودشونو عذاب میدن هم ملتو :icon_razz:

والا با این خود آزاریشون

اون سیاه سفید و کجای دلم بزارم دیگه!!

:icon_pf (34):

طرف استدلال علمی هم آورد:ws3:

از چشم مرد یه اشعه میاد بیرون که وقتی به صورت زن میخوره دچار پیری زود رس میشه:w58:

لینک به دیدگاه
طرف استدلال علمی هم آورد:ws3:

از چشم مرد یه اشعه میاد بیرون که وقتی به صورت زن میخوره دچار پیری زود رس میشه:w58:

الان شوخی کردی دیگه؟! نگو که واقعا اینو گفت؟!!

لینک به دیدگاه
الان شوخی کردی دیگه؟! نگو که واقعا اینو گفت؟!!

شوخیه چیه بابا فیلم کاملش تو یوتیوب و آپارات هس برو ببین

لینک به دیدگاه
شوخیه چیه بابا فیلم کاملش تو یوتیوب و آپارات هس برو ببین

یا خدااااا :icon_pf (34):

هر روز افتضاح تر از دیروز

من برم کلمو بکوبم تو دیوار

لینک به دیدگاه
:w58::ws28:

یاد مردان ایکس افتادم:ws3:

این زنه 54 سالشه

2011471-300x169.jpg

باید دوره آموزشی مبارزه با اشعه خطرناک مردان رو بذاره:ws28:

لینک به دیدگاه

[h=1]

[/h]

ماجرای اشعه خطرناکی که از چشمان مردان ساطع می شود! / پوشش جالب دو خانم در برنامه ی زنده ی تلویزیون ایران

پخش زنده مصاحبه با دو زن یک خانواده که به خاطر پوشش نامرسوم آنها که حتی چشم هایشان به خاطر حجاب سخت آنها دیده نمی شد، به سرعت در شبکه های اجتماعی جلب توجه کرد.

179329_438.jpg

به گزارش انصاف نیوز، در برنامه این هفته «زنده باد زندگی» با اجرای محمدجعفر خسروی که هدف این قسمت آن «ترویج سبک زندگی ایرانی اسلامی» عنوان شده بود، خانواده یک روحانی به نام محمد صادقی 43 ساله، شامل همسر، دختر و دامادش و نیز دو پسر کودک و یک نوه اش حضور داشتند.

زهرا، یکی از دختر خانواده در 12 سالگی عقد کرده و در 14 سالگی ازدواج کرده و 16 سالگی صاحب فرزند شده است. داماد خانواده نیز طلبه است و در بخشی از این برنامه شرکت کرد.

پوشش کامل سیاه رنگ همسر آقای صادقی و دخترش زهرا در این برنامه زنده تلویزیونی، بسیار جلب توجه کرد؛ حجاب مادر به گونه ای بود که چشم ها به سختی دیده می شد و نوک انگشت ها نیز پیدا بود. اما دختر او که دستکش سیاه در دست داشت، حتی چشمانش هم دیده نمیشد.

یکی از پرسش های مجری از صادقی، درباره تماشای تلویزیون در خانه بود که صادقی گفت تلویزیون نمی بینند، اما به جای آن از اینترنت استفاده می کنند.

به گزارش "کافه سینما" گفتنی است خانمی که در این برنامه با پوشیه حاضر شده بود در توحیه علمی کارش گفت: از جشمان مردان اشعه ای ساطع می شود که اگر به صورت زن بخورد پیری زودرش می آورد!

لینک به دیدگاه
خانمی که در این برنامه با پوشیه حاضر شده بود در توحیه علمی کارش گفت: از جشمان مردان اشعه ای ساطع می شود که اگر به صورت زن بخورد پیری زودرش می آورد!

اونوقت یه زن جوون هم نباید باشه دیگه !

لینک به دیدگاه

چند روز پیش رفته بودم قم 40درصد خانم های موجود با پوشیه و نقاب بودند 60درصد هم چادر معمولی ...

حالا اصلا اینا بکنار نوع پوشش بخودشون مربوطِ ! دختر بچه های کم سن و سالی دیدم که در حال شیر دادن بودند اوج سن مادر مثلا 13 سال بود !!

لینک به دیدگاه
چند روز پیش رفته بودم قم 40درصد خانم های موجود با پوشیه و نقاب بودند 60درصد هم چادر معمولی ...

حالا اصلا اینا بکنار نوع پوشش بخودشون مربوطِ ! دختر بچه های کم سن و سالی دیدم که در حال شیر دادن بودند اوج سن مادر مثلا 13 سال بود !!

واقعا یکی دوباری قم رفتم اونم به اجبار دوستان اصلا حس میکنه آدم وارد یه کشور دیگه شده حتی یک ساعت دوام آوردن تو قم هم سخته:icon_pf (34):

لینک به دیدگاه
واقعا یکی دوباری قم رفتم اونم به اجبار دوستان اصلا حس میکنه آدم وارد یه کشور دیگه شده حتی یک ساعت دوام آوردن تو قم هم سخته:icon_pf (34):

واقعا شرایط اش خوب نیست:ws3:

حالا یه آقایی صدا کردم ازش آدرس بپرسم دیدم بطور غیر طبیعی برگشت و آسمونُ داره نگاه میکنه با خودم گفتم بنده خدا نابیناس !

بعد متوجه شدم که نه نمیخواد به صورت ام نگاه کنه اونطوری برگشت:ws28:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...