رفتن به مطلب

صندلی داغ reza-khan عزیز

ارسال های توصیه شده

خب اینبار نوبت صندلی داغ شهرسازی به

reza-khan میرسه که پاسخگوی سوالات دوستان باشه.

فقط حواستون باشه صندلی داغ شهرسازیه، سعی کنید سوالا بیشتر تو حوزه تخصصی شهرسازی باشه

:a030:

.

لطفا بین صندلی داغ شهرسازی با صندلی داغ گفتگو آزاد تفاوت قائل بشین. :w16:

این تاپیک تا آخر هفته بعد باز خواهد بود .:ws37:

دوستان اسپمها پاک خواهد شد.

• Like 6
لینک به دیدگاه

با دقت به سوالها پاسخ بده و نپیچون

جزو اون دسته از دانشجویان با استعداد :ws3:شهرسازی بودی که اول معماری زده بودی و چون اونو قبول نشدن اومدن معماری عایا؟ (۹۰ درصد بچه ها اینجورین

:banel_smiley_4:من جمله خودم:whistle:)

کلن هدفت از اینکه شهرسازی بخونی چی بود؟

تو این چهار ترمی که درس خوندی واقعا از کدوم درس لذت بردی؟

از کدوم درس حالت به هم خورد؟:4564:

خودت به صورت آزاد دوست داری در چه مبحث شهرسازی مطالعه کنی؟(منظورم اینه که اگه فورس ارشد و... نباشه)

بالاترین و پایین ترین نمره ات رو هم بگو که جزء لاینفک صندلی داغه:gnugghender:

بهترین کتاب شهرسازی که خوندی چی بوده؟

چرا با این که طراحی شهری دوست داری می‌خوای بری برنامه‌ریزی؟:ws38: دستت قویه؟

زبان رو به چه شیوه‌ای داری می‌خونی؟ البته در مورد زبان تخصصی هم میتونی توضیح بدی:w02:

فعلا همینا:w02:

:icon_gol:

• Like 5
لینک به دیدگاه
با دقت به سوالها پاسخ بده و نپیچون چشم سعیم رو میکنم ولی قولی نمیدم:ws3:

جزو اون دسته از دانشجویان با استعداد :ws3:شهرسازی بودی که اول معماری زده بودی و چون اونو قبول نشدن اومدن معماری عایا؟ (۹۰ درصد بچه ها اینجورین

:banel_smiley_4:من جمله خودم:whistle:)

خب سوال جالبی پرسیدی :whistle: بنده از اونجایی که خیلی خاص و بیخودم همیشه با بقیه فرق دارم:ws28: راستش رو بخوای شهرسازی رو اصلا از بچگی که نه ولی کلا دوستش داشتم!

قرار بر این بود که من مهندس عمران بشم به امر پدر اما در سراسری از اونجایی که تو یک شُکِ نفس گیر زبان فرانسه دانشگاه علامه طباطبایی قبول شدم:coffee: (انتخاب 5 که اصلا همینطوری زده بودم آخه کی فکرشو میکرد من علامه طباطبایی قبول شم:hanghead: البته امید های فراوان اطرافیان را در که فکر میکردند من اصلا بدون کنکور قبول می شوم نیز بر باد دادم تا لجشان در آید:w16:) و گردن را از کج به راست تغییر حالت دادم و عشق به آزاد آغاز شد تا پس از عمران( که انتخاب اول پدر بود و خوشبختانه انقدر دخیل بستم که قبول نشم) در انتخاب دوم به مقصود اول و آخر مهندسی شهرسازی پیوستم!

باشد که رستگار شوم.:ws28:

کلن هدفت از اینکه شهرسازی بخونی چی بود؟ هدفم این بود که علاوه بر دانش بیکران:ws41: به پول بیکران نیز برسم تا مازراتی سواری دانشمند باشم که لج همه را در می آورد:w02:

تو این چهار ترمی که درس خوندی واقعا از کدوم درس لذت بردی؟ واقیتش رو بگم من اصلا درس نخوندم انقدر بلدم همه چی رو:ws28: ولی خب یه کلاس جی آی اس داشتیم که در اون یه استاد بسیار شکیل:girlhi: داشتیم اونجا خیلی خوب بود! اصلاجوری بود که دانشجویان پسر به عشق استاد همه درسخون شده بودند:ws3:

بعد ولی از لحاظ کلی طرح ها رو کلن دوست دارم:w16:

از کدوم درس حالت به هم خورد؟:4564: دروس (نه درس) نقشه برداری ، ریاضی 1 و بوم شناسی:4564:

خودت به صورت آزاد دوست داری در چه مبحث شهرسازی مطالعه کنی؟(منظورم اینه که اگه فورس ارشد و... نباشه)

سوال سختی بود دختر چان!:vahidrk: اما میگم:ws3: اصولا اگر فورس ارشد نباشه من دلم میخواد ادبیات بخونم و نقاشی کنم و کتاب بنویسم و شعر بگم و در کنار این ها هم کل دنیا رو سفر کنم:ws47:

بالاترین و پایین ترین نمره ات رو هم بگو که جزء لاینفک صندلی داغه:gnugghender:

باشه اصلا منو از چی میترسونی؟؟؟:guntootsmiley2: من بالاترین نمره ام 20 بوده تو ادبیات و یکسری درس های دیگر مثل طرح 1 و ... و پایین ترین نمره مربوط به تاریخ شهرسازی در ایران که فک کنم 12 بود:ws28:

بهترین کتاب شهرسازی که خوندی چی بوده؟ من والا انقدر کم تجربه ام که نمی تونم بگم ولی همین مبانی برنامه ریزی شهری شیعه هم خوبه:ws3: و کتاب جنایت و مکافات داستایوفسکی:ws28:

چرا با این که طراحی شهری دوست داری می‌خوای بری برنامه‌ریزی؟:ws38: دستت قویه؟

مثل این میمونه که بگی تو که چنجه دوست داری چرا شیشلیک(اونم تو شاندیز) میخوای بخوری:ws28: نه کلا برا من طراحی یه جوریه که حوصله ام رو سر میبره و ماژیکاش زود خشک می شن:ws47: واسه خاطر همینم میخوام برنامه ریزی بخونم. اما اینکه دستم قویه در حدی بهت بگم که تو طراحی زبانزد مردم هستم و شاید باورت نشه یه بار یکی از نقاشیام تو یه پبج خارجی رفت و 10000 بیشتر تا لایک گرفت ! اما چون لج درآوردن تو خونمه کلا الان چند وقت طولانی هست که سمت هنر نمی رم تا یه وقت فک نکنن من آدمی هستم که بتونن روم حساب باز کنن! و علاوه بر اون بله دستم قویه و کتک کاریا رو به نفع من تموم میکنه:ws28::w02:

زبان رو به چه شیوه‌ای داری می‌خونی؟ البته در مورد زبان تخصصی هم میتونی توضیح بدی:w02:

من از کفش تن تاک استفاده میکنم تا زبانم خوب شه:ws3: ولی قبلا یه سری کلاس می رفتم تا یه جاهای خوبی مثلا نزدیک اد ونس(فارسیش چه بی ریخته:ws28:) اومدم ولی خب ولش کردم به هیچ دلیلی. یه طیف گسترده از دوستان خارجکی زبان بودند اونا هم کمک کردن یه چیزایی بفهمم. اما در مورد زبان تخصصی اینکه همینطوری تو خون و رگام ریخته تخصص:ws28:

فعلا همینا:w02:

:icon_gol:

مرسیییییییییییییی مریم خانوم گُلِ گلاب:icon_gol:

• Like 6
لینک به دیدگاه

سلاااااااااااااااااام. خوبین شما؟ من که زیاد شمارو نمیشناسم ولی سوالامو میپرسم

- ترم چندی؟

- معنی شهرسازی از نظر شما؟

- نظریه پرداز مورد علاقه؟ چرا ؟

- از اومدنت به این رشته پشیمون که نیستی؟ :banel_smiley_4:

- دوس داشتی جای کدوم یکی از شخصیت های شهرسازی باشی؟ اگه میشناسی :w02:

- کدوم دانشگاه درس میخونی؟

- هدفت از این رشته؟

- متولد چه سالی و کجایی هستی؟

- کارهای پژوهشی دوس داری یا عملی؟

- دوس داری کدوم یکی از درسارو تدریس کنی؟ واحدای شهرسازی. اصن به تدریس علاقه داری؟

- پیش اومده استاداتو مسخره کنی؟ با توضیح :icon_pf (34):

- تا حالا به این فکر کردی که مقاله بنویسی؟:whistle:

- دوس داری کدوم شهر یا کشور زندگی کنی؟

- مشغول کار هستی؟ مرتبط با رشتت

- همین رشته رو ادامه میدی؟

- یه سوال سخت بپرس

- چیزی توی ذهنت هست که تا حالا براش جوابی پیدا نکرده باشی یا درکش نکرده باشی؟ اگه هست چیه؟؟:ws3:

اگه اینارو خوندی و آخرش گفتی " آخه اینا چه سوالاییه ، اصن دلم خواس بپرسم :167: :whistles: :ws3:

موفق باشی و شااااااااااااااااااااااااااد دوست عزیز :flowerysmile:

• Like 3
لینک به دیدگاه
سلاااااااااااااااااام. خوبین شما؟ من که زیاد شمارو نمیشناسم ولی سوالامو میپرسم

اول اینکه مامانم گفته با غریبه ها حرف نزن:ws3:

سلام من رضا خان هستم!

-سلام من نییان.دی هستم (حدس میزنم که اینو باس بگی)

-اکی وی آر نات استرنجرز انی مُر!

:ws28:

- ترم چندی؟

من الان رسما وارد ترم 5 شدم:whistle:

- معنی شهرسازی از نظر شما؟

شهرسازی یعنی عشق!یعنی زندگی! شهرسازی یعنی روح و نفس!:ws47:

- نظریه پرداز مورد علاقه؟ چرا ؟

کوربوزیه! آخه واقعا مثل خودم بوده ! مرد بوده مرد!:w02:

- از اومدنت به این رشته پشیمون که نیستی؟ :banel_smiley_4:

من نه به اختیار که از شوق آمدم

نه از برای قرار که از برای فرار ز مرداب جهل آمدم

به حرف دیگران نیامدم به این بزم

پشیمانم که چرا زودتر نیامدم

اوه اوه حافظ منما!!!!:ws28: برو قاب کن با آب طلا خوش خط روزی 10 مرتبه بنویس! برای چشم زخم خوبه:ws3:

- دوس داشتی جای کدوم یکی از شخصیت های شهرسازی باشی؟ اگه میشناسی :w02:

من همیشه دوست داشتم جای خودم باشم! نه والا خودم رو هنوز هیشکی نشناخته:ws28: من کلا به هیچ شخصیتی مانند پسر عمه زا علاقه نداشتم:ws3:

- کدوم دانشگاه درس میخونی؟

دانشگاه آزاد رودهن:whistle:

- هدفت از این رشته؟

هدفم این بود که به جامعه ی شهرسازی لطفی کرده باشم و منتی گذاشته باشم بر آنها و از روی کرم دستی به سر روی شهرسازی ایران بکشم:xbex7jmjnhtbacgrr3x

- متولد چه سالی و کجایی هستی؟

متولد هزار و سیصد و هفتاد و دو خورشیدی و اصالتا و ذاتا اهل خوی تو آذربایجان بودم هستم و خواهم بود:ws41:

- کارهای پژوهشی دوس داری یا عملی؟

من مدیریت رو بیشتر می پسندم:ws28: ولی هم علمی و پژوهشی و هنری و غیر هنری و پرستاری رو دوست دارم:ws47:

- دوس داری کدوم یکی از درسارو تدریس کنی؟ واحدای شهرسازی. اصن به تدریس علاقه داری؟

از اونجایی که دستم قویه و اصلا حال حوصله گیج بازی ندارم به ناچار اگر چیزی رو به دانش آموزی 2 بار تکرار کنم و نفهمه دست به سلاح زور می برم و کتک و نعمتهای بهشتی نازل می شه:ws28: واسه خاطر همینه تا به اون صبر بودا نرسیدم تدریس نمیکنم :ws47:

- پیش اومده استاداتو مسخره کنی؟ با توضیح :icon_pf (34):

مسخره نه ها ! چون اصلا مسخره کردن بزرگترا خوبیت نداره آبجی:ws53: اما خب اگر ببینم استادی مغز یه حیوان شریفی رو خورده قشنگ یه کاری میکنم باش که دیگه تربیت شه و کارای بد نکنه ! مثلا از دانشکده خلعش کردم یکی رو، یکی رو باعث شدم نامه ی معذرت خواهی بفرسته، یکی رو تعطیل کردم کلاسش رو، یکی رو هم باز از کار بی کار کردم، و بسیار مواردی دیگر ولی مسخره نه هرگز!:w02: توضیح این ها رو هم دیگه باید یه چند روز فقط حرف بزنم که من کلا آدم کم حرفیم:ws28:

- تا حالا به این فکر کردی که مقاله بنویسی؟:whistle:

بله فکر کردم:ws3:

- دوس داری کدوم شهر یا کشور زندگی کنی؟

من دوست دارم جهانگردی کنم کلا تو سفر باشم ولی اگه فورس ارشد به قول یکی از دوستان واقعا پاریس رو دوست دارم:ws28:

- مشغول کار هستی؟ مرتبط با رشتت

بله یک کار فوق العاده نون و آب دار! دارم نون و شربت به طعم شهرسازی آماده می کنم:ws28:

- همین رشته رو ادامه میدی؟

همین رشته به همراه سایر رشته ها! کلا من آش رشته دوست دارم:ws28:

- یه سوال سخت بپرس

ببین از بچگی یه سوال مونده تو ذهنم! فرض کن یه توپ کروی کاملا دقیق و مسطح و تاکید میکنم یه کره ی کامل!! از جنس خمیر داریم! حالا اگر بشه که از تمام جهات به ذره ذره ی این کره نیروی عمودی همزمانی وارد کرد (تاکید می کنم که به تمام سطح به ذره ذره ی این کره) و تمامی این آزمایش در خلا انجام بشه و جاذبه ی زمین و نیروهای جانبی در کار نباشه ! چه اتفاقی می افته؟:hanghead:

- چیزی توی ذهنت هست که تا حالا براش جوابی پیدا نکرده باشی یا درکش نکرده باشی؟ اگه هست چیه؟؟:ws3:

همون بالایی خیلی درگیرم کرده:4564:

اگه اینارو خوندی و آخرش گفتی " آخه اینا چه سوالاییه ، اصن دلم خواس بپرسم :167: :whistles: :ws3:

اتفاقا سوالای خوبی بودند :ws28: شما هم اگه از خودت پرسیدی اینا چه جوابایین، اصن دلم خواست:vahidrk:

موفق باشی و شااااااااااااااااااااااااااد دوست عزیز :flowerysmile:

مرسی!!!!! شما هم همیشه موفق باشییییییییییید:ws53:

• Like 8
لینک به دیدگاه

:ws28::ws28: سلام آقای رضا خان جوابات وااااقعا جذابن! ۀفرین به این همه شیطنت :ws37::connie_24::w73:

والا اکثر سوالارو دوستان کردن. منم یه نمه میام ببینیم چی میشه! :ws3::whistles::mrsbeasley:

1. اول اینکه اگه برگردی به گذشته، دوس داری کدوم دوران برگردی؟؟ و عایا بازم شهرسازی رو انتخاب میکردی به عنوان رشته تحصیلیت؟!:ws52:

2. علم بهتره یا ثروت؟!!:evilsmile: :banel_smiley_4::ws3:

3. اخر این رشته برا تو کجاس؟؟ مثلا برا من دکتری و هیئت علمی شدنه :w16::a030::ws3:

4. دیگه هیچی به ذهنم نمیرسه! بعدا شاید یروز حالتو گرفتم :ws28: منظورم توو کل کل کردنو ایناس! هرچند جای پسرمی!! :ws28::vahidrk::ws41:

در کل برات آرزوی بهترینارو میکنم مهندس و اینکه همیشه سبز باشی و سلامت در کنار همه عزیزانت آمین...:ws21::ws21:

:flowerysmile::ws41::w73::elivg5ddfqdy8k5mocf

• Like 4
لینک به دیدگاه
:ws28::ws28: سلام آقای رضا خان جوابات وااااقعا جذابن! ۀفرین به این همه شیطنت :ws37::connie_24::w73:

سلام عرض میشه سرکار خانم! اول اینکه بله! اصولا من کلا آدم جذابی و شیطونی به دنیا اومدم! یادم میاد که خدا یه "احسن الخالقین" سفارشی واسه من کنار گذاشته بود! یه لحظه صبر کن من اسپند دود کنم بیام!

خب اومدم! (دود اسپند باعث شد این سطر مشکی بشه!)

والا اکثر سوالارو دوستان کردن. منم یه نمه میام ببینیم چی میشه! :ws3::whistles::mrsbeasley:

اصن شما دو نمه بیاین!

1. اول اینکه اگه برگردی به گذشته، دوس داری کدوم دوران برگردی؟؟ و عایا بازم شهرسازی رو انتخاب میکردی به عنوان رشته تحصیلیت؟!:ws52:

من دوست دارم به دوران هیتلر برگردم! واقعا همیشه دوست داشتم یه دونه از سیبیلای هیتلر می کندم! بله مسلما به من بعد از جنگ نیاز داشتن و من باید از سر لطف به اینا کمک می کردم!

2. علم بهتره یا ثروت؟!!:evilsmile: :banel_smiley_4::ws3:

من شیشلیک شاندیز رو انتخاب می کنم!

3. اخر این رشته برا تو کجاس؟؟ مثلا برا من دکتری و هیئت علمی شدنه :w16::a030::ws3:

برای من که آدرس دادن انتهای پل صدر، دست چپ رو می ری از اونجا وارد یه فرعی می شی 300 متر جلوتر یه بریدگی هست، اولین کوچه بعد از بریدگی خونه ی دوم نه سوم سمت راست! واحد 7!

واسه شما آدرس اشتباه دادن! بی تربیتا به خانم محترمی مثل شما آدرس اشتباه میدن! اه داریم به کجا می ریم واقعا؟

4. دیگه هیچی به ذهنم نمیرسه! بعدا شاید یروز حالتو گرفتم :ws28: منظورم توو کل کل کردنو ایناس! هرچند جای پسرمی!! :ws28::vahidrk::ws41:

در کل برات آرزوی بهترینارو میکنم مهندس و اینکه همیشه سبز باشی و سلامت در کنار همه عزیزانت آمین...:ws21::ws21:

البته شما مسلما جوان هستید و آرزو بر جوانان عیب نیست! من در کل برای شما یه آرزو دارم: به همه ی آرزوهای خوبت برسی! اما در مورد حالم شما کدپستی رو به سامانه بفرست براتون با پیک موتوری میفرستم !

:flowerysmile::ws41::w73::elivg5ddfqdy8k5mocf

پ.ن: دارم امتحان می کنم که می تونم بدون شکلک هم لج در بیارم یا نه؟

پ.ن: مرسیییییییییییییی کلی انرژی دادی! بازم بیاین این وراااااااا!

• Like 3
لینک به دیدگاه

سلام مهندس خوووووبی؟

جواباتو دوس دارم. کلا خوشحالی خووبه

- وقتایی هست که بخوای جدی باشی اصن؟؟

- اگه استاد بشی، چجور استادی میشی؟

- یه چشم انداز برای یه جایی که توی ذهنته؟

- اینارو تعریف کن

شهر

شهرسازی

فضای شهری

رضا خان

- راجب شهرهای ایران نظری داری؟ الان میگی آره دارم. آفرین، حالا توضیح بده نظرتو . (احتمالا جواب عکس میدی که مثلا لج دراری که موفقم نمیشی)

زحمت میکشی جواب میدیااااااا :w02: همچنان موفق باشی..:girl_yes2::love070:

• Like 2
لینک به دیدگاه
پ.ن: دارم امتحان می کنم که می تونم بدون شکلک هم لج در بیارم یا نه؟

پ.ن: مرسیییییییییییییی کلی انرژی دادی! بازم بیاین این وراااااااا!

:ws28::ws28::ws28:

خیلی سر خوشی دوستم:vahidrk:

ایشالا همیشه شادو شیطونو سربلند باشی:w16:

• Like 2
لینک به دیدگاه
سلام مهندس خوووووبی؟

سلام! خوبی از خودتونه ولی من عالی هستم!

جواباتو دوس دارم. کلا خوشحالی خووبه

من خودم جوابامو دوست دارم! بله خوشحالی خوبه! البته الان یه سری خوشحالی محصول مشترک آلمان و ژاپنم اومده اونا هم امتحان کنی بد نیستن!

- وقتایی هست که بخوای جدی باشی اصن؟؟

آره یه وقتایی هست که می خوام جدی باشم!

- اگه استاد بشی، چجور استادی میشی؟

من کلا یه پا استاد هستم! ولی چه جوریش رو باس بگم که استادی میشم که بچه ها سر انتخاب واحدای من سر و دست بشکنن!

- یه چشم انداز برای یه جایی که توی ذهنته؟

چشم انداختم تو ذهنم! افتاد تو چاله !

- اینارو تعریف کن

شهر: خیلی خوبه!

شهرسازی: با حاله!

فضای شهری : اِندِ حاله!

رضا خان: خود منشاء حاله!

- راجب شهرهای ایران نظری داری؟ الان میگی آره دارم. آفرین، حالا توضیح بده نظرتو . (احتمالا جواب عکس میدی که مثلا لج دراری که موفقم نمیشی)

اتفاقا اینبار جواب فیلم می دم تا کلی کیف کنی!

شهرهای ایران یکی از مدرن ترین و تاکتیکی ترین شهرها با نقشه های از پیش طراحی شده و سیستماتیک و موارد بی نقص شهرسازی در جهان نیستند!

زحمت میکشی جواب میدیااااااا :w02: همچنان موفق باشی..:girl_yes2::love070:

خواهش می کنم! ایشالا صندلی داغ شما جبران کنم!

• Like 4
لینک به دیدگاه

آقا رضا.. ممنون از جوابای جالبتون. ولی می خوام خواهش کنم با توجه به اینکه صندلی داغ شهرسازی جواباتون شهرسازانه تر باشه و با دقت بیشتری جواب بدین.

چون هدف یادگیری هم می تونه باشه :w16:

با تشکر :icon_gol:

پ.ن: به زودی خدمت می رسم :gnugghender:

• Like 1
لینک به دیدگاه
آقا رضا.. ممنون از جوابای جالبتون. ولی می خوام خواهش کنم با توجه به اینکه صندلی داغ شهرسازی جواباتون شهرسازانه تر باشه و با دقت بیشتری جواب بدین.

چون هدف یادگیری هم می تونه باشه :w16:

با تشکر :icon_gol:

پ.ن: به زودی خدمت می رسم :gnugghender:

چشم خانم مدیر سعی می کنم!

پ.ن: خدمت برسین که منتظرم!

• Like 1
لینک به دیدگاه
چشم خانم مدیر سعی می کنم!

پ.ن: خدمت برسین که منتظرم!

ممنونم :a030::icon_gol:

خدمت رسیدیم.. :ws3:

1. سوالات ترین شهر دنیا..

قشنگ ترین؟

شلوغ ترین؟

تمیزترین؟

آلوده ترین؟

پیشرفته ترین؟

بلندترین؟

کوچیک ترین؟

بزرگ ترین؟

کم جمعیت ترین؟

دورترین؟!!

2. امضای منو تفسیر کن.

3. زیباترین جمله ای که تا حالا در مورد شهر شنیدی چی بوده؟

4. پیشنهاداتت برای بهتر شدن تالار شهرسازی نواندیشان؟

5. یک کلمه مترادف برای..

شهر=

شهرسازی=

دانشگاه=

لوکوربوزیه!=

تالار شهرسازی انجمن نواندیشان=

6. کدوم دوره تاریخی رو به لحاظ شهرسازی دوس داری؟ چرا؟

7. من شبیه کدوم نظریه پرداز شهرسازیم؟؟ :دی خودت چی؟ محمد چی؟ :ws3:

8. یکی از استادامون می گفت پیامبر اگه قرار بوده رشته دانشگاهی انتخاب کنن شهرسازی و انتخاب می کردن. دلیل هم آوردن. تو این جمله رو چجوری تفسیر می کنی؟؟؟ فک می کنی درست گفته؟! :ws38:

9. زمان بگیر.... یک موضوع واسه پایان نامت انتخاب کن :| چقد طول کشید؟ چیه موضوعت؟ به نظرت تو که می خوای برنامه ریزی شهری بخونی حتما باید موضوعت مربوط به برنامه ریزی شهری باشه؟! یا اینکه دوس داری طراحی کار کنی؟

10. برنامت بعد از تموم شدن درست چیه؟

مرسی از اینکه وقت گذاشتی مهندس :a030::icon_gol:

• Like 1
لینک به دیدگاه

خدمت رسیدیم.. :ws3:

خوش اومدین!

1. سوالات ترین شهر دنیا..

خوب جوابایی که میدم تنها نظر من هستند!قشنگ ترین؟ ونیز!

شلوغ ترین؟ نیویورک!

تمیزترین؟ سنگاپور!

آلوده ترین؟ اهواز!!

پیشرفته ترین؟ توکیو!

بلندترین؟ نمیدونم راستش ولی فکر می کنم یا باید تو چین باشه یا پرو!

کوچیک ترین؟ واتیکان!

بزرگ ترین؟ باز فکر کنم نیویورک!

کم جمعیت ترین؟ واتیکان فکر کنم

دورترین؟!! آخه دور از کجا حساب کنم؟؟ حتما باید یه جایی تو مریخ و یا ماه ساخته شده باشه:whistle: یا سیارک ب 612!!

2. امضای منو تفسیر کن. فکر می کنم با این اوصاف حیات مجدد بخشیدن به شهرها و عاشقانه ساختنشون یه جورایی خیلی دور از دسترس هست تو این جامعه! چون هر که نانوشته خواند نانش را خوردند و در برنجش شته انداختند!

3. زیباترین جمله ای که تا حالا در مورد شهر شنیدی چی بوده؟

تا حالا نشنیدم راستش! نوشتم!

4. پیشنهاداتت برای بهتر شدن تالار شهرسازی نواندیشان؟

خیلی سوال خوبی بود!

1.فکر می کنم که پروژه های گروهی و پژوهشی باید بیشتر شه!

2. تعیین کارگروه هایی برای سازماندهی اطلاعاتی که در تالار گذاشته می شه و ارایه ی بهترین مطالب اونها به صورت فصلنامه!

3. مسابقات روی روال زیر نظر کارشناسان و خبره های تالار به صورت ماهیانه در کنار مسابقات بزرگتری در حد فصلی و یا سالیانه! با مشخص کردن لول علمی اونها به این صورت که بگه مثلا ترم 1 کارشناسی به بالاتر! یا حالا هر لول دیگری!

4. معرفی رفرنس ها به صورت سازمان دهی شده از همون ترم 1 شهرسازی تا دکتری! که جوری باشه که برای یک دانشجوی بی تجربه نقشه ی پیشرفتش تعیین بشه!

5. وجود قسمتی در تالار که اعضای برتر تالار رو به صورت هفتگی از لحاظ میزان فعالیت مشخص کنه!

6. تعریف مرامنامه و خط مشی برای شهرسازان این تالار!

7. پاکسازی موضوعات زاید و یا قرار دادن آنها در بخش جداگانه ای از تالار!

8. قرار دادن تایپیکی مختص سوال های جواب داده نشده که اگر پرسش های کاربران در قسمت های مختلف تالار بی جواب موند به این تایپیک منتقل بشه تا اگر متخصصی سعی در پاسخگویی بود گیج و گنگ نشه!

فعلا همینا به ذهنم رسید!

5. یک کلمه مترادف برای..

شهر= بدن

شهرسازی= اکسیژن

دانشگاه= قلب

لوکوربوزیه!= پدر!

تالار شهرسازی انجمن نواندیشان= حرکت!

6. کدوم دوره تاریخی رو به لحاظ شهرسازی دوس داری؟ چرا؟

مدرن! چون به نظرم اوج تکاپو و بیشترین دغدغه ی شهرساران در اون دوره بود و زیربنای یک تغییر بسیار گسترده در علم شهرسازی بود!

7. من شبیه کدوم نظریه پرداز شهرسازیم؟؟ :دی خودت چی؟ محمد چی؟ :ws3:

شما از نظرم شبیه جولیا مورگان!

خودم فرانک لوید رایت!

آقا محمد کوربوزیه!

8. یکی از استادامون می گفت پیامبر اگه قرار بوده رشته دانشگاهی انتخاب کنن شهرسازی و انتخاب می کردن. دلیل هم آوردن. تو این جمله رو چجوری تفسیر می کنی؟؟؟ فک می کنی درست گفته؟! :ws38:

والا سوال خیلی سختی هستش:ws28: هیچی به ذهنم نمی رسه! کاش دلایلش رو می گفتی تا بشه یکم فکر کرد! اما من خودم اگه بخوام متصور بشم ایشون علوم سیاسی تدریس می کردن!

9. زمان بگیر.... یک موضوع واسه پایان نامت انتخاب کن :| چقد طول کشید؟ چیه موضوعت؟ به نظرت تو که می خوای برنامه ریزی شهری بخونی حتما باید موضوعت مربوط به برنامه ریزی شهری باشه؟! یا اینکه دوس داری طراحی کار کنی؟

والا میدونم که هر چه قدرم فکر کنم نمی تونم به جواب برسم من هنوز خیلی زوده واسم که به یه نتیجه ی درست برسم! ولی هر چی که هست اولا آره میخوام بیشتر راجع به برنامه ریزی شهری باشه .

10. برنامت بعد از تموم شدن درست چیه؟

من کلا برنامه ام اینه که بعد از تموم شدن درس تازه شروع یه دور جدید از فعالیت های شهرسازی و ادبیم باشه! دوست دارم بعد از 30 سالگی به تقریبا هر نقطه ی دنیا سفر کنم و دنیا رو با چشم های خودم کشف کنم! در این مدت کتاب بنویسم و هی چیزای جدید یاد بگیرم! دوست دارم که بیشتر رو شهرسازی ایران به دور از بحث های سیاسی مانور بدم! زندگی کنم ، کار کنم ، تفریح کنم و سعی کنم خودم باشم همیشه! همینا

مرسی از اینکه وقت گذاشتی مهندس :a030::icon_gol:

خواهش می کنم پری خانم عزیز!:icon_gol:

خوب ممنون از دوستان بابت لطف ها و سوال های خوبشون! برای من این صندلی داغ خیلی جالب بود در کل! ولی خوب فکر می کنم بهتره که دیگه این موضوع بسته بشه تا نوبت به بقیه برسه!

• Like 4
لینک به دیدگاه
خواهش می کنم پری خانم عزیز!:icon_gol:

خوب ممنون از دوستان بابت لطف ها و سوال های خوبشون! برای من این صندلی داغ خیلی جالب بود در کل! ولی خوب فکر می کنم بهتره که دیگه این موضوع بسته بشه تا نوبت به بقیه برسه!

ممنون از شما دوست عزیزم که وقت گذاشتی و به سوالات ما جواب دادی :icon_gol:

و ممنون بابت پیشنهادات خوبت:

خیلی سوال خوبی بود!

1.فکر می کنم که پروژه های گروهی و پژوهشی باید بیشتر شه!

2. تعیین کارگروه هایی برای سازماندهی اطلاعاتی که در تالار گذاشته می شه و ارایه ی بهترین مطالب اونها به صورت فصلنا

مه!

3. مسابقات روی روال زیر نظر کارشناسان و خبره های تالار به صورت ماهیانه در کنار مسابقات بزرگتری در حد فصلی و یا سالیانه! با مشخص کردن لول علمی اونها به این صورت که بگه مثلا ترم 1 کارشناسی به بالاتر! یا حالا هر لول دیگری!

4. معرفی رفرنس ها به صورت سازمان دهی شده از همون ترم 1 شهرسازی تا دکتری! که جوری باشه که برای یک دانشجوی بی تجربه نقشه ی پیشرفتش تعیین بشه!

5. وجود قسمتی در تالار که اعضای برتر تالار رو به صورت هفتگی از لحاظ میزان فعالیت مشخص کنه!

6. تعریف مرامنامه و خط مشی برای شهرسازان این تالار!

7. پاکسازی موضوعات زاید و یا قرار دادن آنها در بخش جداگانه ای از تالار!

8. قرار دادن تایپیکی مختص سوال های جواب داده نشده که اگر پرسش های کاربران در قسمت های مختلف تالار بی جواب موند به این تایپیک منتقل بشه تا اگر متخصصی سعی در پاسخگویی بود گیج و گنگ نشه!

حتما مد نظر قرار میدم :a030::icon_gol:

به پایان آمد این دفتر.... :ws3:

• Like 3
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...