رفتن به مطلب

پیشنهاد کار - تولیدی

ارسال های توصیه شده

سلام

میخواستم اینجا ی هم فکری یا نظرسنجی باهم انجام بدیم که چه کارگاهای تولیدی کوچکی با سرمایه های کم میشه راه اندازی کرد

مثل جوراب بافی و اسکاچ بافی و ...

اگر میشه لطف کنید پیشنهاداتون به همراه میزان سرمایه مورد نیاز تقریبی رو هم بگید

با تشکر

لینک به دیدگاه

سلام

کارگاه های زیادی متناسب با سرمایه اولیه و دوره بازگشتی که مد نظر شما باشه می شه راه انداخت

از جمله اونها

تولید بلوک سیمانی

بسته بندی خشک بار

بسته بندی سبزیجات

بسته بندی برنج

و ...:a030:

لینک به دیدگاه

درود ...

در مورد جوراب بافی بنظرم کار چندان به صرفه ای نیست ،چون در حال حاضر از فناوری نانو هم استفاده میشه و سلیقه مردم کم کم رفته به اون سمت و بنظرم رقابت در بازارش سخت تره ....

تاپیک جلسات طوفان فکری رو هم پیشنهاد میکنم بهتون مطالعه کنید ،شاید ایده ای جدید به ذهنتون رسید....:a030:

لینک به دیدگاه

بستگی به تمایل خودتون داره که چه کاری رو بزنید باپیشهادات دیگران ومیزان براورد سرمایه تقریبی نمیتونید انتخاب کنید...

بستگی به بازار کار اون منطقه ای که میخواید کاری رو راه اندازی کنید داره.. هر کارتولیدی رو میتونید برپاکنید.. با شرایط های خاص خودتون..

لینک به دیدگاه
سلام

کارگاه های زیادی متناسب با سرمایه اولیه و دوره بازگشتی که مد نظر شما باشه می شه راه انداخت

از جمله اونها

تولید بلوک سیمانی

بسته بندی خشک بار

بسته بندی سبزیجات

بسته بندی برنج

و ...:a030:

سلام

الان بسته بندی چیزیه که همه اولین ایده میگن بسته بندی و نفرات زیادی روی آوردن بهش!

در مورد بسته بندی باید با شرکتی جایی هماهنگ کنم یا منظورتون اینه که کلا خودم به صورت فله بگیرم و به فرض با برندی که خودم میزنم عرضه کنم به بازار؟ به این روش کار وزارت بهداشت مجوز میده ؟

بلوک سیمانی نیاز به کارگاه بزرگی نداره ؟

البته من خودمو نمیخام محدود کنم به یک کار

میخام کم کم مجموعه ای از چند کارگاه کوچیک رو ایجاد کنم

لینک به دیدگاه
درود ...

در مورد جوراب بافی بنظرم کار چندان به صرفه ای نیست ،چون در حال حاضر از فناوری نانو هم استفاده میشه و سلیقه مردم کم کم رفته به اون سمت و بنظرم رقابت در بازارش سخت تره ....

تاپیک جلسات طوفان فکری رو هم پیشنهاد میکنم بهتون مطالعه کنید ،شاید ایده ای جدید به ذهنتون رسید....:a030:

درود بر شما

البته جوراب بافی رو گفتم که دوستان بدونن مد نظرم چه نوع فعالیتهاس

دستگاه تولید جوراب ی دستگاه 1در 2.5 هست

منظورم چنین تولیداتیه که جای زیادی نگیره

بحث جوراب نانو ، خب مگه تولید این نوع جورابا به چه صورته ؟ مگه بسته به الیاف نیست ؟ الیاف و مواد اولیه نانو هستن دیگه ؟

مرسی از شما:icon_gol:

لینک به دیدگاه
بستگی به تمایل خودتون داره که چه کاری رو بزنید باپیشهادات دیگران ومیزان براورد سرمایه تقریبی نمیتونید انتخاب کنید...

بستگی به بازار کار اون منطقه ای که میخواید کاری رو راه اندازی کنید داره.. هر کارتولیدی رو میتونید برپاکنید.. با شرایط های خاص خودتون..

صحبت های شما کاملا درسته

من بیشتر دنبال کارگاه های خونگی هستم که بشه توی خونه هم انجام داد ، چون الان سرمایه واسه اجاره یا خرید مکان کارگاه ندارم

در مورد تولیدی هم فقط به فکر یک منطقه نیستم و میخوام افق کار طوری باشه که بشه کم کم به مناطق و شهرای دیگه هم گسترشش داد

و واسه همین میخوام ببینم شما در محیط اطرافتون چه مشاغلی میبینید و میشه پیشنهاد داد

لینک به دیدگاه
ظروف یه بار مصرف تاحدودی سرمایه کمی نیاز داره ..

نخ نایلونی ..

قرار گرفتن در مسیر بازیافت برخی مواد ....

ظروف یکبار مصرف واسه یه خط تولید مناسب چیزی حدود 150 میلیون سرمایه میخواد :sigh:

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...

شما میتونید نشاء تولید کنید.. اینجا تو شهره ما کیلویی6000هزار تومان میخرند..

یا اینکه ورمی کمپوست تولید کنید از زباله های خانگی تولید میشه که باید یه جور کرم مخصوصه بخرید

کرم ها هم اگه اشتباه نکنم کیلویی 60000تومانه.. بعد از یه مدت هم تولید مثل میکنند و زیاد میشن...درآمد خوبی داره

یا کاره تولید قارچ... قارچ دو نوعه صدفی و دکمه ای ... نوع صدفی فقط کاه و کلش میخواد و بذر قارچ... نوع دکمه ای کمپوست میخواد که فک کنم تنی 800000 تومان باشه... البته باید حتمأ شرایط کارو بدونید و همین طوری وارد کار نشید...

یه نوع ماهی هم هست به اسم تیلاپیا این ماهی حتی توی تانکر آبم میشه پرورشش داد...هزینه بچه ماهیش زیاد نیست فقط یه جورایی شرایطه خاصی داره و اجازه ورودش به بعضی استان ها داده نشده... استان یزد تولید کننده بچه ماهی تیلاپیلا هستش...

یا خیار شور تولید کنید... خنده نداره این کارو اگه جاشو داشته باشید و به صورت صنعتی انجام بدید و البته مرکز خریدشو پیدا کنید که به صورت عمده و زیاد از شما بخرند درآمد خوبی داره ... این کارایی که نوشتم خودم تو فکرشم انجام بدم ..امیدوارم تونسته باشم کمکتون کنم..:a030:

لینک به دیدگاه
  • 3 سال بعد...

سلام..دوتا دستگاه تزریق 250 گرم دارم حدود 1 سال هست ک شروع ب کار کردم ولی هنوز قطعه برای تولید پیدا نکردم ک تیراژ دار باش یا بشه روش سرمایه گذاری کرد ..میخواستم بدونم کسی شرکتی , کارخونه ای ک بتونم ازش قطعه ای برای تولید بگیرم سراغ داره؟! ممنون میشم اگ راهنمایی کنید

لینک به دیدگاه
  • 8 ماه بعد...
در در 8 مهر 1393 در 11:53، ENG.SAHAND گفته است :

اگه کسی سی ان سی دستگا فنر زن میتونه بخره کارش بامن روزانه 3000 عدد ازش میخرم

یه جای 20 متری میخواد

قیمتش حدود 15-20 میلیونه

از كدوم شهري ..شمارتو بزار

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...