رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

مصی جونم :girl_in_dreams:

درسته موقع تحلیل شخصیتم منو پیچوندی چون باهام قهر بودی:ws44:اما من کلی حرف دارم در موردت:ws3:

فعال و بیش از حد مهربون و حساس

خیلی ماهی..زود تحت تاثیر قرار میگیری خودتو بخاطر همه چی اذیت میکنی

تحلیل شخصیت برای اینه که ضعفامون رو از نگاه دوستان،هر چند مجازی بفهمیم و برطرفشون کنیم نه قط ازشون مطلع شیم

پس من ازت خواهش دارم عزیز دلم که قدر خودتو بدون..اینقدر به خودت فشار نیار..اینقدر خودتو اذیت نکن سر چیزای پوچ

قلب بزرگ تو و وسعت روحت باعث میشه برای همه دل بسوزونی و کلی ناراحتی بکشی:banel_smiley_4:

خواهش میکنم ازت مراقب خودت باش وگرنه با چماق مینشونمت یه جا:vahidrk::ws3:

همیشه نسبت به من با معرفت و کمک کننده و مهربون بودی:love070:

همیشه کنارمی...تو و آتنا همیشه منو شرمنده خوبیاتون کردین طوری که سرمو نمیتونم بلند کنم از شرمندگی وسعت معرفتتون:4564::ws37:

خیلی دوست دارم..لطفا خواهشا تمنا میکنم مراقب خودتو خوبیت و سلامتیت باش دخملم:girl_angel:

ای جونم من کی باشم که باهات قهر کنم اونم گندم ژون خودم مامان خودم.. عزیزدلم.. لطف کردی خانومی اومدی مرسی عزیزدلم:icon_gol:

ســــــــــلام

مرســـــــــــی بابت دعوت عزیـزم:flowerysmile:

راستش زیاد برخورد نداشتم با شما... در واقع سعادت نداشتم:icon_redface:

اما با شناخت نسبی که تو تاپیکهای مختلف از شما بدست آوردم:

خوش برخورد

خون گرم

روابط عمومی خوبی دارین

تلاش میکنین اینکه مشکلات نتونن از شادی زندگیتون کم کنن( از چند تا پست گاهنوشتتون اینو متوجه شدم... نمیدونم چقد درسته):icon_redface:

اطلاعات خوبی در مورد چیزای مختلف علی الخصوص تو حوزه پزشکی و... دارین:icon_gol:

همینا دیگه:heartshape2:

ممنونم گلم خوشحالم کردی و دعوتمو پذیرفتید گلم.. خوبی از خودتونه :icon_gol:

از دو دوست بزرگوار خودم ممنونم .. jglo2ztok7ob99gr1hu9.gif

• Like 3
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 84
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

کلا بچه با معرفتیه این معصومه

دانش بالایی داره

گاهی جدی و به موقع گرم و شوخ

نقاط منفی اینه که احساسات منفی زیاد بروز میده از خودش باید بیشتر به مشکلات بخنده هرچند میدونم خیلی سخته:ws3:

• Like 5
لینک به دیدگاه
من بی دعوت اومدم ببخشید

یه دختر خوب و مهربون و بامعرفت ومودب والبته احساس میکنم کمی زودرنج و دل نازک.

بسیییییییییییییار فعال.خدایی معصومه جون اندازه تو اینجا کسی رو فعال ندیدم.

وخوشم میاد در رابطه با رشته و تخصصت اطلاعات و علم بالایی داری بهت تبریک میگم خانومی:a030:

امیدوارم همیشه موفق و شاد باشی:icon_gol:

دعوتت کردم دیگه... مرسی از اینکه اومدی گلم ..همچنین شما عزیزم سلامت و موفق باشی:icon_gol:

سلام...سلامتو خیلی وقته میشناسیم...از نبودش انگار همه چیز نیست...فعال و پر نشاط...منظمو مفید...تمیزو بهداشتی...عاشق طبیعت..خونگرمو احساساتی..دوست داشتنی و کلی چیزای خوب دیگه...بدیاشم خیلی سختگیره:ws3:

اره اوایل یادته خیلی خشن و سخت گیر بودم الانم کمی هستم البته درصدش کم شده.. با خوبیهایی که اینجا دیدم و رسم خوب بودن و خشانت نکردنو یاد گرفتم.. مدیون دوستانم این مهربانی و خوب بودنو.. تعریف کردم از خودمااا:ws3:مرسی اومدی دوست قدیمی خودم..:icon_gol:

ببخشید حالا دعوت شدم من قبل دعوت اومدم:ws28:

عزیزمی:w16:

سعلاااااااااااااااااااااااام. مرسی از دعوتت عسیسم:w16:

اول اینکه خیلی فعال و شیطون هستی:w16:

من اولا فک میکردم پسری.:ws3: چون بهت میگفتن مصی فک میکردم اسمت مصطفاست:ws3:

رک هستی:w16:

مهربونی:w16:

حس تکیه گاه بودن میدی لااقل به من و میشه روت حساب کرد همیشه:ws37:

وقتی جدی باشی ازت میترسم:sad0:

دوست داشتنی هستی دیگه در کل:w16::icon_gol:

انشالله بهترینا رو از خدا هدیه بگیری:w16:

موفق باشی خانم گل :a030:

الهی عزیزم.. ببخشید جدی بودنم باعث ترست شد گلم سعی میکنم جدی بودنمو کم کنم اونم برای دوستای عزیزم.. مرسی گلم از اینکه اومدی نازنینم...:icon_gol:

سلام علیکم.مرسی:icon_gol:

برداشت من: فعال و جدی تو کار ، زیاد اهل شوخی نیستید. حساس هستید که بیشتر خودتو اذیت کنه این اخلاق تا اطرافیان، بسیار مهربان هستید. بحث کردن رو دوست دارید نمی خواهید کم بیاری:ws3:یه کم هم اهل جلب توجه هستید.

به شدت هواستون به دیگران هست و اگه کاری از دستتون بربیاد کم نذارید و همه جوره کمک می کنید و وقت میذارید چه برای دوستان و چه برای ادمایی که زیاد نمی شناسید و احساس کنید میتونید کاری کنید براشون(از اینا ادما کم هست:icon_gol:).

نهایتا امیدوارم همیشه سالم و سلامت باشید:a030::icon_gol:

جلب توجه رو منظورتونو متوجه نشدم.. نه ..اتفاقا ازاینکار خوشم نمیاد شاید بخاطر پستایی که میزنم اینو گفته باشید. من اکثرا از وبلاگ خودم مطلب میزارم.. چون وبلاگ خودم بسته است و اجازه کپی نیست و اپرا مقالات خودمه..

درهرصورت ممنونم دوست خوبم از اینکه اومدید..:icon_gol:

از دوستان عزیز متشکرم.jglo2ztok7ob99gr1hu9.gif

• Like 6
لینک به دیدگاه
فک کنم اولین باره که تو تاپیک تحلیل شخصیت شرکت میکنم. چون خودمو اونقدری نمیدونم که درباره شخصیت کسی صحبت کنم حالا چه خوب یا چه بد hanghead.gif

ولی خب ممنون از دعوتت معصومه خانم گل :icon_gol:

ببخشید زیاد بلد نیستم تحلیل کنم به خاطر همین خلاصه مینویسم 5c6ipag2mnshmsf5ju3z.gif

بسیار باروحیه هستش. کم آدمی دیدم اینقدر روحیه داشته باشه، یه جورایی میشه گفت زنده زندگی میکنه :w16:

حساسه و در عوضش زود دلخوریارو فراموش میکنه و به دوستیا بیشتر ارزش قائله hapydancsmil.gif

یه مقداری سعی داره دوستای دور وبرش رو گلچین انتخاب کنه و برای هر کدومشون مشخصه های خاصی رو مد نظرش قرار میده که با توجه به اون مشخصه ها باهاشون ارتباط برقرار میکنه که خیلی خوبه :a030:

به شدت مهربونه و آزارش به مورچه هم نمیرسه. اینو شدیدا مطمئنم :w16:

دختر شاد، زنده و باروحیه ای هستش و وقتی داره با مشکلاتش میجنگه از این جنگ و پیروزی های بعدش نهایت لذت رو میبره. برعکس خیلی از ماها که مشکلاتمون رو آخر راهمون میدونیم و زود نا امید میشیم TAEL_SmileyCenter_Misc%20(305).gif

در آخر براش از صمیم دل آرزوی لبخند دارم برای همیشه :icon_redface: :icon_gol:

راستی یکی از بهترین دوستای انجمنی منم هستش :w16:

سلام..

الهی داش عباس خودمی دیگه منم خدایی خوشم نمیاد کسی رو تحلیل کنم..

مرسی به خدا این همه لطف و خوبی از خودته.. انقدرم من شایستگی این همه خوبی نیستم از طرف شما دوستای گلم... شما لطف دارید..

شما هم از داداشای گل من تو انجمنی شما و مهدی و میلاد عزیز...:icon_gol:

سلااااااام.

ممنونم از دعوتت.

یه دختر مهربون و فوق العاده دلسوز. غصه همه رو میخوره.

دلت نمیخواد کسی از دستت ناراحت باشه.

فعالیتت هم که عالیه.

هوای دوستاتم داری.

و تنها انتقادی که دارم:

خیلییییییییییی حساس و زود رنجی و خیلی سریع جبهه میگیری و تند برخورد میکنی اونقدری که همه فکر میکنن مقصری.در حالی که با یه ذره گفتگو میشه فهمید که حق با

توئه.

برات آرزوی سلامتی و موفقیت میکنم.

سلام عزیزدلم نازنینم.. مهربونم.. همه خصوصیات خوب و قشنگت بخاطر شخصیت مهربون خودته قربونت برم.. مرسی از اینکه اومدی گلم.. شماهم سلامت و موفق باشی گلم.. خوشحالم کردی عزیزم.:icon_gol:

دختر مهربون والبته خیلی حساس که بعضی وقتا زود قضاوت میکنید. انرژی و حوصله خوبی دارید :a030:

خوب به جای یه بطری نصف بطری.. :ws3:مرسی مهدی عزیز.. لطف کردید اومدید دوست من..:a030:ولی میدونید چیه.. راست میگی اوایل زیاد قضاوت میکردم الان دیگه کاری ندارم.. ساختم... یعنی ساخته شدم:ws3:

از دوستای نازنینم ممنونم که با حضورشون اینجا رو گرم کردن. .مرسی و موفق و سلامت باشید.jglo2ztok7ob99gr1hu9.gif

• Like 2
لینک به دیدگاه
کلا بچه با معرفتیه این معصومه

دانش بالایی داره

گاهی جدی و به موقع گرم و شوخ

نقاط منفی اینه که احساسات منفی زیاد بروز میده از خودش باید بیشتر به مشکلات بخنده هرچند میدونم خیلی سخته:ws3:

سلام مهدی لطف کردی اومدی...

اره خیلی سخته. ولی به کمک دوستای گلم میتونم بخندم.. جدی میگما هوامو داشته باشید.. :a030:

مرسی مهدیjglo2ztok7ob99gr1hu9.gif

• Like 3
لینک به دیدگاه

سلام به خانم میم؛ انشالا همیشه سلامت باشید! اینهایی که می گم فقط یک تحلیل مجازی هستن و با شناخت ممکنه کمی از اونها اشتباه باشند! ب بزرگواری خودتون ببخشید!

من توو این انجمن هیچ برخورد مستقیمی با شما نداشتم؛ که به لطف این تاپیک حالا دارم!!

فکر می کنم با توجه به انواع رشته هایی که خوندید، کودک درون شما خیلی فعال باشه؛ و شخصیت رنگارنگی داشته باشید که شاید کمتر کسی بفهمه!

164.gif فکر کنم ارتباطتون با بقیه خوب باشه؛ هیومنیست هستید؛ یعنی اولش دیکتاتور به نظر می رسید (با توپ پُر!) بعدش می فهمیم که دموکراسی هم دارین! (همه توپ دارند به خدا:ws28:)

شما راستی زود قهر می کنید! بعله! زود هم می خواید آشتی کنید:w16: دلیلش هم این هست که منظورتون رو با تندی بیان می کنید و مخاطب منظور شما رو ممکنه متوجه نشه!:sad0:

یعنی ظاهر و باطن بگم 180 فرق میکنه؛ ظاهر خیلی محکم؛ قوی؛ اصلا قهرمان؛ باطن حساس، زودرنج، شاید قلب مهربونی دارید که نمی ذارید کسی ببینه

:gnugghender:یک ایرادی که به شما دارم اینه که می خواید حرف، حرف شما باشه! کمی انتقادپذیری ندارید و کمی انعطاف به عقاید دیگران؛ که البته در قالب مجازی که باید کمی بیشتر باشه این انعطاف:a030:!

hapydancsmil.gifراستی تنوع رو هم خیلی دوست دارین با توجه به تغییراتی که همیشه در آواتار، امضا، اسم کاربری، و محل پست دادن ها و حتی اسم رشته می نویسین؛ تنوع طلب!

:ws38:بعضی وقت ها، بیش از حد نیاز جدی هستین؛ نشناخته مخاطب رو ممکنه برنجونید! کمی زود قضاوت می کنید! کمی هم اخلاق مدیر مآبانه دارین

ولی انصافا ممکنه یک مطلب علمی رو بپذیرید هر چند کمی دیرتر از موقعی که از شما انتظار می ره؛ یعنی ممکنه با بحث علمی به یه نتیجه برسید!:w02:

:ws37:اطلاعاتتون خووبه ؛ فقط :ws3: چه خبره آخه؟؟:whistle: پرکاری خوبه ولی دیگه نه تا این حد! یعنی از این چی می تونم تحلیل کنم؟؟؟ پرکار هستین؟

ولی اون تاپیکتون درباره نژاد های سگ رو دوست داشتم! :a030: بعضی پست ها عکس نداشت ولی!:w02: (بازم از این کارا بکنید)

بعضی وقتها هم توو یک پست بشمریم هزار تا سه نقطه ممکنه بذارید وسط حرفهاتون که معلوم نیست می خواید تاکید کنید یا می خواید بگید مهم نیست یا چی؟ سر در نیوردم هیچ وقت!!:ws52: هنوزم نمی دونم؛

اگه زیاد گفتم، ببخشید !:icon_gol: :sad0:

• Like 4
لینک به دیدگاه
سلام به خانم میم؛ انشالا همیشه سلامت باشید! اینهایی که می گم فقط یک تحلیل مجازی هستن و با شناخت ممکنه کمی از اونها اشتباه باشند! ب بزرگواری خودتون ببخشید!

من توو این انجمن هیچ برخورد مستقیمی با شما نداشتم؛ که به لطف این تاپیک حالا دارم!!

فکر می کنم با توجه به انواع رشته هایی که خوندید، کودک درون شما خیلی فعال باشه؛ و شخصیت رنگارنگی داشته باشید که شاید کمتر کسی بفهمه!

164.gif فکر کنم ارتباطتون با بقیه خوب باشه؛ هیومنیست هستید؛ یعنی اولش دیکتاتور به نظر می رسید (با توپ پُر!) بعدش می فهمیم که دموکراسی هم دارین! (همه توپ دارند به خدا:ws28:)

شما راستی زود قهر می کنید! بعله! زود هم می خواید آشتی کنید:w16: دلیلش هم این هست که منظورتون رو با تندی بیان می کنید و مخاطب منظور شما رو ممکنه متوجه نشه!:sad0:

یعنی ظاهر و باطن بگم 180 فرق میکنه؛ ظاهر خیلی محکم؛ قوی؛ اصلا قهرمان؛ باطن حساس، زودرنج، شاید قلب مهربونی دارید که نمی ذارید کسی ببینه

:gnugghender:یک ایرادی که به شما دارم اینه که می خواید حرف، حرف شما باشه! کمی انتقادپذیری ندارید و کمی انعطاف به عقاید دیگران؛ که البته در قالب مجازی که باید کمی بیشتر باشه این انعطاف:a030:!

hapydancsmil.gifراستی تنوع رو هم خیلی دوست دارین با توجه به تغییراتی که همیشه در آواتار، امضا، اسم کاربری، و محل پست دادن ها و حتی اسم رشته می نویسین؛ تنوع طلب!

:ws38:بعضی وقت ها، بیش از حد نیاز جدی هستین؛ نشناخته مخاطب رو ممکنه برنجونید! کمی زود قضاوت می کنید! کمی هم اخلاق مدیر مآبانه دارین

ولی انصافا ممکنه یک مطلب علمی رو بپذیرید هر چند کمی دیرتر از موقعی که از شما انتظار می ره؛ یعنی ممکنه با بحث علمی به یه جایی برسیم!:w02:

:ws37:اطلاعاتتون خووبه ؛ فقط :ws3: چه خبره آخه؟؟:whistle: پرکاری خوبه ولی دیگه نه تا این حد! یعنی از این چی می تونم تحلیل کنم؟؟؟ پرکار هستین؟

ولی اون تاپیکتون درباره نژاد های سگ رو دوست داشتم! :a030: بعضی پست ها عکس نداشت ولی!:w02: (بازم از این کارا بکنید)

بعضی وقتها هم توو یک پست بشمریم هزار تا سه نقطه ممکنه بذارید وسط حرفهاتون که معلوم نیست می خواید تاکید کنید یا می خواید بگید مهم نیست یا چی؟ سر در نیوردم هیچ وقت!!:ws52: هنوزم نمی دونم؛

اگه زیاد گفتم، ببخشید !:icon_gol: :sad0:

:ws3:نقطه گذاشتنم عادته.. کلا مینویسمم همینجوریه نه منظور خاصی نیست.. خیلی نکته بینیداااا:ws28::a030:ایول...

راستی سلام مرسی اومدی.. واقعا خوشحالم کردی...

پرکاری .. رو خوب اومدید.. من کلا در دنیای واقعیمم ادم فعالیم.. چون.. نشستن و سکون رو دوست ندارم.. حتی تو دانشگاه به من میگفتن استاد به مکتب نرفته.. چون سریع تر از استاد میگرفتمو سریعتر عمل میکردم....

کلا فعالیت کردنو دوست دارم.. الان دیگه پیرشدیم فعالیتمون کمه.. :ws3:

خوب شد اون تاپیک رو گفتی فردا میرم سرمیزنم ببینم کدومشون عکس نداشته.. از ایداوریتون ممنونم//:a030:

اره تنوع رو دوست دارم. چون من با تنوع زنده ام. تنوع تو زندگیم نباشه البته برای یه سری موارد خاص.. نباشه کلا الان فاتحم خونده بود. انسان باید خودشو شاد نگه داره تا زنده باشه..:w16:

اره اوایل اینجوری بودم اونم به خاطر روحیه نظامی بودنمه شاید.. الان ولی اینجوری نیستم. ولی تو دنیای واقعی باید حرف حرف من باشه وگرنه کارمندا که دیگه دیگه....

زود قهر میکنم اره.. قهر نمیکنم به قول امروزیا لوس میکنم بعد میبینم اع کسی منت نکشید برمیگردم به اون انعطافههه:ws3::ws28:

ممنونم اومدی خوشحالم کردی دوست عزیزjglo2ztok7ob99gr1hu9.gif

• Like 4
لینک به دیدگاه

سلام معصومه جان

طابع قانون ومقررات-دل نازک-کمی تودار-سریع با افراد دوست میشی ولی سریع بهشون اعتماد نمیکنی واین خیلی خوبه-کودک درونت زنده است-خیلی بااحساسی- طاقت شکستن دل کسی رو نداری وسریع عذاب وجدان میگیری- به پزشکی خیلی علاقه داری طوری که اکثر تاپیک هات تو این مضمونه

برات ارزوی موفقیت دارم همکار(طبق همون قرار داستان نویسی گفتم):icon_gol::icon_gol:

• Like 4
لینک به دیدگاه

سلام معصومه جان

طابع قانون ومقررات-دل نازک-کمی تودار-سریع با افراد دوست میشی ولی سریع بهشون اعتماد نمیکنی واین خیلی خوبه-کودک درونت زنده است-خیلی بااحساسی- طاقت شکستن دل کسی رو نداری وسریع عذاب وجدان میگیری- به پزشکی خیلی علاقه داری طوری که اکثر تاپیک هات تو این مضمونه

برات ارزوی موفقیت دارم همکار(طبق همون قرار داستان نویسی گفتم):icon_gol::icon_gol:

• Like 2
لینک به دیدگاه

ممنون بابت دعوت

یخورده جدی هستین فک میکنم

تاپیکای خوب میزنین

فک میکنم ازین آدمایی هستی که زندگیرو به خودشون سخت نمیگیرن

تو همه چی اطلاعات دارین

به اطرافت اهمیت میدی چی میگذره

• Like 3
لینک به دیدگاه

سلام بر معصومه جون خودم :gnugghender:

دختر فعال و بسیار دوست داشتنی :w16:

مهربون که یک کمی با نظامی گری امیخته :ws37:

حرف داییشم گوش نمیده زیاد حرص میخوره :icon_razz:

توی مطالبی که هم در انجمن میزاره واقعا استاده و با ریز بینی خاصی که داره اون مطلب رو انتخاب میکنه :w16:

خیلی هم قیافه شاد به خودش میگیره ولی از داخل و درون ناراحت :sigh:

بچه رو خیلی دوست داره به خصوص بچه های خواهرشو:ws37:

فردیه که دنیاش الانه و برای الانش هزارتا برنامه داره :w16:

فعلا همینها بقیشو خصوصی بهت میگم :vahidrk:

در اخرم امیدوارم همیشه شاد و پیروز و سالم باشی

• Like 4
لینک به دیدگاه
سلام معصومه جان

سلام معصومه جان

سلام پری جون ممنونم از حضور گرمت گلم..

شمالطف داری خانومی...

اون تاپیک داستان نویسی رو بزن راهش بنداز.. میلادم بگیم بیاد...:a030:

منم براتون ارزوی سلامتی و موفقیت دارم گلم:icon_gol:

• Like 5
لینک به دیدگاه
ممنون بابت دعوت

یخورده جدی هستین فک میکنم

تاپیکای خوب میزنین

فک میکنم ازین آدمایی هستی که زندگیرو به خودشون سخت نمیگیرن

تو همه چی اطلاعات دارین

به اطرافت اهمیت میدی چی میگذره

سلام سامان عزیز خوش اومدی.. و ممنونم از اینکه دعوتمو پذیرفتید....:w16:

اطلاعاتمو مدیون دوستان هستم..

نظر لطفتونه دوست عزیز... :icon_gol:

خوشحالم کردید..m0eb3wqrrygpgkwwpbn.gif

• Like 4
لینک به دیدگاه
درود!

شخصیتی بسیار پیچیده که حالا حالاها نمیشه شناختش! حداقل تو دنیای مجازی!:ws38:

helloo:ws3:

پیچیده یعنی چی؟

ممنون اقا بابک گل از اینکه اومدید متشکرم...:icon_gol:

m0eb3wqrrygpgkwwpbn.gif

• Like 5
لینک به دیدگاه
سلام بر معصومه جون خودم :gnugghender:

دختر فعال و بسیار دوست داشتنی :w16:

مهربون که یک کمی با نظامی گری امیخته :ws37:

حرف داییشم گوش نمیده زیاد حرص میخوره :icon_razz:

توی مطالبی که هم در انجمن میزاره واقعا استاده و با ریز بینی خاصی که داره اون مطلب رو انتخاب میکنه :w16:

خیلی هم قیافه شاد به خودش میگیره ولی از داخل و درون ناراحت :sigh:

بچه رو خیلی دوست داره به خصوص بچه های خواهرشو:ws37:

فردیه که دنیاش الانه و برای الانش هزارتا برنامه داره :w16:

فعلا همینها بقیشو خصوصی بهت میگم :vahidrk:

در اخرم امیدوارم همیشه شاد و پیروز و سالم باشی

سلام دایی مجید گل...:a030:

اخ گفتی... :ws3:

اره من برای خواهرزاده هام میمیرم.... امروزم الینا خواهرزاده بزرگمون رفت کلاس اول.. انقدر دلم میخواست برم مدرسه.. وای چه جشنی برپا کرده بودن.. ایشالله بچمون بره دانشگاه...:w16:

مرسی دایی جون از اینکه دعوتمو پذیرفتید و اومدید خوشحالم کردید..

m0eb3wqrrygpgkwwpbn.gif

• Like 4
لینک به دیدگاه

به به سلامت خانوم گل

یه خانوم بینهایت حساس ...اما همونقدر هم مهربون ..تازه همون قدر هم دقیق...

اصلن چیزی رو تو قلبش نگه نمیداره که بزاره تیدیل به کینه بشه ..باصداقت حرفشو میزنه ..

خیلی خیلی فعاله ..

من که تو میتینگ نمایشگاه کتاب نبودم اما از خلاقیتش تو اون جلسه لذت بردم ..

مهمترین چیزی هم که هست یکی از مشتری های بالقوه محصولاتشهرمونه ...پسته ..اما خیلی زرنگه که من خیلی گرون حسابشون نکنم ..ماشااا ...قیمت روز بازار همیشه دستشه نمیشه بهش گرون فروخت :icon_pf (34):

خیلی خانوم محترم ومهربونیه ...:w16:

• Like 3
لینک به دیدگاه
انسانی با روحی بزرگ

مرسی نظرلطفتونه...دوست عزیز. ممنونم از حضورتون..:icon_gol:

به به سلامت خانوم گل

یه خانوم بینهایت حساس ...اما همونقدر هم مهربون ..تازه همون قدر هم دقیق...

اصلن چیزی رو تو قلبش نگه نمیداره که بزاره تیدیل به کینه بشه ..باصداقت حرفشو میزنه ..

خیلی خیلی فعاله ..

من که تو میتینگ نمایشگاه کتاب نبودم اما از خلاقیتش تو اون جلسه لذت بردم ..

مهمترین چیزی هم که هست یکی از مشتری های بالقوه محصولاتشهرمونه ...پسته ..اما خیلی زرنگه که من خیلی گرون حسابشون نکنم ..ماشااا ...قیمت روز بازار همیشه دستشه نمیشه بهش گرون فروخت :icon_pf (34):

خیلی خانوم محترم ومهربونیه ...:w16:

سلام به به اقا مهدی گل.... با پستهای خندانشون .. پسته هاتون مثل خودتون همیشه خندان و پرانرژی..

من عاشق پسته هستم.....

خوراک بچگیم بود تاالان...

مرسی لطف کردی اقا مهدی گل خجالتمون ندید..

همه خوبها رو خودتون و دوستان دارید..

لطف کردی اومدید و با حضورتون منو خوشحال کردید..

بسیار بسیار از دوستان ممنونم که اومدید.. موفق و سلامت باشیدygwr7cjhv172vng0x0j.gif

• Like 4
لینک به دیدگاه
helloo:ws3:

پیچیده یعنی چی؟

ممنون اقا بابک گل از اینکه اومدید متشکرم...:icon_gol:

m0eb3wqrrygpgkwwpbn.gif

یعنی که تحلیل شخصیت بسیار سخت میشه در این حالت! قبول دارید برای کسی که توی دنیای مجازی دیده شمارو سخته تحلیلتون؟:ws38:

• Like 3
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...