رفتن به مطلب

تحلیل شخصیت 106...باحضور mehdi.aref (مدیرکل)

ارسال های توصیه شده

سلام

من حس میکنم شما آدم جدی ای هستین

اخه اونطور که من متوجه شدم از شکلک ها استفاده نمیکنین(دیگه خیلی لطف کنین شکلک گل میزارین:ws3:)

و اینکه برا پستهای خاص تشکر میکنین

طرز حرف زدنتون هم سنگین و جدیه

نمیدونم چرا میگن ترسناکین

جدی بودن با ترسناک بودن فرق داره

:w16::icon_gol:

• Like 9
لینک به دیدگاه
بابت دعوت از میناجون ممنونم..

من بارها هم گفتم درجایگاهی نیستم که دوستان رو تحلیل کنم. ولی دیگه اصرار میکنید دیگه.....:ws3:

با اینکه الان اوکی نیستم.. وشاید وقت نکنم بیام.. گفتم این مدیرمونو یه تحلیل کنیم... البته با اجازه ..:a030:

شناختی که من از اقا مهدی پیدا کردم.. فردی نگران هستید.. و این نگرانی در ظاهر شما قابل شهوده.. خیلی هوشیارانه به اطراف خودتون نگاه میکنید حتی اگر حواستون نباشه...

خیلی ادم درون گرا هستید و به سختی احساسات واقعی خودتونو برو زمیکنید.و زمانی این احساستونو ابراز میکنید که ضرورتی در کار باشه..:ws37:

در کلیات موضوعات توجه نمیکنید. و مدنظرتون به جزئیاته.. تا کلیات..

از لحاظ قانونی.. هرچیزرو در قالب قانون طبیعی میپذیرید..:a030:

گوشه گیر هستید...و روح طنز انتقادی ، ذوق طنزتون خوبه...:w16:

مثل این فالگیرا شدم که:ws3:

فکر میکنم از شلوغی گریزانی.. و از شلوغی خوشتون نمیاد. اینو از جلساتتون متوجه شدم.. تا جو سنگین میشه و شلوغ همه دنبال اقای مهدی عارف میگردن...به بهانه اب معدنی.. چیزی اره...:w16:

درروابط عاشقانه بهتون میخوره بی احساس باشید ولی کاملا بااحساسات هستید.. ظاهر غلط اندازی دارید...:whistle:

بسیار وظیفه شناس هستید و با صبرو حوصله تمام حرفای دوستان رو برای پیش برد کارتون در نظر میگیرید.

باهوشی.. هویج زیاد میخوری...

اینو جدی گفتما .. چون خیلی به صحبتهای دیگران اهمیت میدید گوش میدید.. :a030:

بااحترام هستید/سخاوتمند/برای پیشرفت و موفقیت کار میکنید و تلاش میکنید نه پول/

معلم اخلاق بهت میخوره.. حسمه دیگه:ws3:

خیلی فداکاری.....حالا این بماند...

سادگی رو خیلی دوست داری و این در شخصیت و منش شما مشخصه...

صداقت و راستی و عدالت .. رو لازمه زندگیتون میدونید...:a030:

خوب من انتقادی ندارم جز اینکه در صندلی داغ من شرکت نکردی.. واینکه اشکالی نداره:ws3:

یه چیز دیگه.. اصلا خشک نیستید.. این نظر منه.. خشک نمیشه گفت درون گرا و خجالتی هستید..البته با برخورد اول خجالتی هستیااابعد کلا خجالتی میره کنار راحت ..تر باهاتون میشه حرف زد..:ws3:

کلا من اینکه شما با تمام احترام.. به حرفای دیگران گوش میدید حتی اگر مدت زمان طولانی صحبت کنن شما خیلی با صبرانه و حوصله گوش فرا میدید.. خوشم میاد...:a030:کاربرانی که درجلسات شما حضور پیدا میکنن. بطور جدی حاضر بشن.. و تصمیماتی که برای تالارشون گرفتن رو راحت ترو جدی تر بیان کنن. این خصوصیتتون خیلی عالیه..

جلسه اول یادتونه دیگه.. در نمایشگاه یخ زدیم..:ws3:

ممنونم مدیر.. موفق باشید.. و ما برای موفقیت شما و سایتمون تلاش میکنیم.

ببخشید اگه زیاد تحلیلتون کردم....:icon_gol:

دیگه دعوت میکنید این میشه دیگه:ws3::a030:

ممنون به نکات ریزی اشاره کردین ولی خب ماهم انقدر تعریفی نیستیم :icon_redface:در کل خیلی جالب تحلیل کردین. :a030:

سلام!

ممنون از دعوت مدیر محترمه

خب اول بگم که من نظر بقیه رو نخوندم! بدون اثر گرفتن از بقیه نظر می دم

1- به نظرم، خیلی دوست دارین که همه چیز تحت کنترل شما باشه؛ بدون اجازه شما، دوست ندارین کاری انجام شه؛ تا حدی هم نامحسوس هست این کنترل !

2- ابتدای کار، دوست دارین راه حل ساده امتحان کنید یا پیشنهاد بدین؛ می شه گفت راه حل قدیمی رو تکرار می کنید

3- کم حرف هستین؛ یا رابطه فردی-فردی ندارید زیاد یا وقت ندارید

4- خشک، جدی، ...

5- خانواده دوست هستید حتی توو قالب فروم

6- اُمیددددددددد رو هم دوست دارید:ws3:

همین دیگه! اینایی هم که گفتم فقط یک برداشت سطحی هستن! :icon_gol:

نمیدونم ولی راه حلی که قبلا نتیجه نداده رو به راحتی نمیرم سمتش مگه اینکه مشکلاتش رو در نظر بگیرم.ممنون که تشریف اوردید

سلاااام بر جناب ادمین..

منم تقریبا همون چیزایی که سارا گفت تو فکرم بود..:ws3:

شادو موفق باشی..:icon_gol:

سارا امشب هرچی میگه حرف منه اصن..:whistle:

ممنون از شما و البته سارای عزیز که دیگه زحمت شما رو کم کردن:banel_smiley_4:

• Like 12
لینک به دیدگاه
راستش تا حالا برخورد زیادی باهاتون نداشتم

اما تا قبل از اینکه ببینمتون،منم فکر میکردم شخصیت کاملا جدی و عبوسی(:|) هستید:banel_smiley_4:

ولی خب بعد از اینکه توی نمایشگاه دیدمتون،متوجه شدم که نه خیلی هم تصوراتم درست نبود

شخصیت محترمی هستید و قلبا مهربون و آروم

اما با این وجود من همیشه ازتون میترسم و خودم هم دلیلش رو نمیدونمsigh.gif

خواهش میکنم نظر لطف شماست. ممنون از حضورتون:icon_gol::a030:

با سلام.

چون انتقاد دوست دارید دیگه تعریف و تمجید نمیکنم :ws3:

اول اینکه یه ذره بیش از حد خشکید.

تنها باری که شاهد روح لطیف ومهربان شما بودیم همون تاپیک تولد محمد بود.:ws3:

تاپیکهایی هم که دعوت میشید عمدتا سر نمیزنید:banel_smiley_4: شاید هم سر میزنید و ابراز سر زدن نمیکنید:icon_razz:(یعنی کلید تشکر رو نمیزنید)

من آلزایمر دارم فعلا بیشتر یادم نمیاد. نکته ای به ذهنم رسید دوباره میام.:w16:

موفق باشید:a030:

شرمنده فکر کنم من آلزایمر دارم که وقتی تاپیکی رو میبینم خوشم میاد یاد میره تشکر بزنم:icon_redface: شما به بزرگی خودتون ببخشید.. ممنون از اینکه تشریف اوردید:icon_gol:

سلام

نمیدونین چقد خوشحال به این تاپیک رسیدیم ببخشید بی دعوت اومدم

به نظر من مهدی عارف:

شاید بخاطر اون آواتارش خیلی جو سنگینه

مطلب میزنن یه سپاس برای کسای که تو پست مشارکت کردن نمیزنن حالا چرا؟

تو مطالب آزاد غیر از برق که اصلا نمیان

جراتشو ندارم برم رو پروفایلشون ولی احساس میکنم دوستان زیادیم ندارن:ws3:

ولی جدای از اینها همیشه هست حضورش کافیه

من زیاد که چه عرض کنم اصلا برخورد نداشتم ببینم چطوری هستن شایدم تمام تصورات من اشتباه باشه

ولی میدونم که مهربونن ،قوین،با اراده محکم ،باهوش ،(کمی شخصیت خشک)از کجا اینارو فهمیدم حس ششم قویه،

نمیدونم چرا هر وقت اسم مهدی عارف میبینم یاد این جمله میفتم:

بدترین قسمت قوی بودن این است که هیچ کس هیچ وقت حالی از شما نپرسد

و در آخر فردا مارو نندازین از انجمن بیرون ها گناه دارم خودتون گفتین بیاین حرف دلتونو بزنین منم آدم صادق،بچه خوب گفتم.

موفق باشید مهندس

شما واقعا حس ششم قوی دارین بهتون تبریک میگم :a030:برای چی یکی از کاربران خوبمون رو از انجمن بیرون بندازم :banel_smiley_4:خیلی ممنون که تشریف اوردید:icon_gol:

:ws28:

خدارو شکر من تنها نموندم:ws3:پس این احساس ترس تو وجود همه بوده:ws28:شدتش تا حدی بوده که هیچ وقت پیامی واستون نذاشتم:icon_pf (34):اما به کسی هم نگفته بودم از شما میترسم:whistle:

فک کنم تنها انتقادی که میشه ازتون کرد همینه

یکم مهربون باشین ادمین بزرگ:4564::icon_gol:

چیزی که در نوشته های تمام دوستان دیده میشه همین ترسیه که اشاره کردن هنوز خودمم نمیدونم چرا . آیا برخورد جدی و براساس احترام در لباس این عنوان باعث پیدایش این ترس شده :ws52:خیلی ممنون که تشریف اوردید

مینا ممنون که دعوت نکردین:banel_smiley_4:

اقا مهدی گل خوبین چه خبرا زندگی خوش میگذره ؟؟؟

قوی منطقی مدیر اصلا هم بچه ها نترسید البته اقا مهدی یکم به اواتارتونم ربط داره ها بچه ها میترسند :whistle:

من دوستتون دارم فروردینی هستید بابای منم فروردینی هستش با اینکه خشک نشون میده مثل شما ولی قلبش از طلاست همین حسو منم در مورد شما دارم

موفق باشین وجودتون موجب دلگرمی هستش عاشق نصیحتاتونم هستم مارا از وجودش بی بهره نذارین :icon_gol:

مهندس جان ما کوچکتر از اون هستیم که بخوایم شما رو نصیحت کنیم خیلی ممنون از حضورتون:a030:

سلاااااام...

بی دعوت وارد شدم...:icon_pf (34):

اولین اینکه بهانه خوبی شد واسه تشکر از بهترین مدیر...بابت همه زحمتاشون...

....

ولی متاسفانه تا الان هیچ برخوردی نداشتم...

ولی تعریفاتون رو شنیدم...

یکمم ازتون میترسم...:icon_pf (34):

....

ولی مطمئنم یکی از بهترین های انجمن هستید..

شاد وسلامت و موفق باشید...

:icon_gol::icon_gol:

شما خیلی لطف دارید . خیلی ممنون از حضورتون :icon_gol:

• Like 14
لینک به دیدگاه

سلااااااااااااام.

مینایی از دعوتت ممنونم.

اول اعتراف میکنم که به شدت از ادمین میترسیدم.اما بعد ها که بیشتر باهاش برخورد داشتم فهمیدم که اصلااااااا اصلا ترسناک نیس.

در ظاهر خیلی خشک و عصبی بنظر میرسه در حالی که میتونه مهربونم باشه.

گاهی بیش از حد جدی میشه.

منطق خاص خودشو داره و همیشه سعی میکنه که از درگیری ها جلوگیری کنه.و در این موارد خیلی جدی و قاطع برخورد میکنه.

به شدت از دست محمد حرص میخوره.:ws3:

• Like 13
لینک به دیدگاه

به به به !!!!!! تخریب شخصیت آقا مهدی عارف:whistle:

چه قد یهویی از این تاپیکا زیاد شده ها!!!!!ولی بهتر.....ما که حرفمونو میگیم!!!:w02:

پس سلاااااااام!!!:wavesmile:

من که هنوز چشمم به جمال ایشون منور نشده.....مث اینکه سعادت نداشتم!!!:(87):

اما از اولین صحبت هایی که با هم داشتیم یه شاخصه آقا مهدی خیلی تو ذهنم نشست.....ادب....خیلی مودب و متین هستن:w16::icon_gol::icon_gol::icon_gol:

اینایی که میگن آقا مهدی خشکه باس بگم ایشون خیلی هم انعطاف پذیره.....در حد چوب بامبو....خیلی هم عالی!!!:w02:(آقا مهدی اینو بزن به حساباااا)

یه کم شاید اگه بیشتر تو تاپیکا حضور خودشونو نشون بدن فضای انجمن صمیمانه ترم بشه....شاید یه کم حضور کم رنگشون باعث شده این برداشت ها به وجود بیاد:w16:

بسیار بسیار دوست داشتنی هستن...یه کم موتور شوخی کردنشون روغن کاری میخواد اما میدیم برو بچ مکانیک ردیفش کنن:5c6ipag2mnshmsf5ju3

در ضمن خیلی هم کاربرای برقی رو دوس دارن.....اصن به برقیا علاقه شدید دارن و از حقوقیا هم خوششون نمیاد!!:whistle:(خودشون گفتنااا....من از خودم نمیگم که:ws3:)

اما جدا از همه شوخیا من که خیلی دوسشون دارم و از صحبت کردن با ایشون بسیار بسیار لذت میبرم....(اصن یکی از لذت های کوچیک زندگیمه:4chsmu1:)

پ ن. آقا مهدی!!! اگه میخوای جواب منو بدی باس از همه این شکلکایی که میذارم این زیر استفاده کنی!!!!در ضمن اینم قبول نیس که شکلکا رو پشت هم قطار کنی باس براشون متن مناسب و مربوط به اون هم بذاری:w000:

شکلک اول:ws37:

شکلک دوم:5c6ipag2mnshmsf5ju3

شکلک سوم:ws28:

شکلک چهارم:aghosh:

شکلک پنجم:sad0:

با این شکلکا میخوام انعطاف پذیری خودتونو به رخ مخالفان بکشید!!!:whistle:

به قول داداش گلم جاوید:‌و من الله زجرا عظیما:w02:

• Like 12
لینک به دیدگاه

منم اومدم:w000:

والا من از شما نمیترسیدم همون اولش هم نمیترسیدم فک کنم خودتون هم میدونید اصولا روم زیاده:ws3:

اما انتقاد شدیدی دارم امیدوارم بر نخوره:ws3:

اینکه خیلی فک میکنید از همه بالاتر هستین..هرچی هم بیشتر شمارو شناختم بیشتر این حس واسم به وجود اومد و اینکه بسیار مغرورید..(کاذب یا غیر اونو نمیدونم البته:ws3:)

اما اینکه بسیار ساده و خاکی هستین هم شکی توش نیست البته حضوری..توی انجمن خاکی نیستین شاید بطلبه حالا توی دنیای مجازی

احساس میکنم کمی ناشکرین...یکمی بیشتر از احساس...فک کنم واقعا ناشکرین

و احساسم میگه ارادتون کمه توی انجام بعضی از کارا:banel_smiley_4:شاید اشتباه فهمیده باشم..البته بعیده..درست فهمیدم

خلاصه اینکه اینجوری:w16:

چیزه بیشتری به ذهنم نمیرسه الان بگم

• Like 8
لینک به دیدگاه
سلام وعرض ادب خدمت حضار ومدیریت محترم انجمن نواندیشان :ws3:

آقای مدیر یادتونه تو یه تاپیک میخواستم ازتون سوال بپرسم من گفتم دوستان حلالم کنید ...شما گفتید چرا اینجور میگید ..:ws3:حالا بیاد ...خو بابا ماشا..همه ازتون یه کم میترسناااااا:icon_pf (34):

اما همه به بزرگواری وخوبیهاتون هم شفاف وواضح اذعان دارن ... :ws3:

فک میکنم بیشتر به دلیل مشغله کاریتون این دیدگاه دوستان رو هم ایجاد کرده :w16:

یه شخصیت جدی :w16:

که پست تشکر دادنشون سهمیه بندیه :ws3:

ببخشید دیگه بعضی وقتا واقعا فراموش میکنم زیرپستها تشکر بزنم.:icon_redface:ممنون از حضورتون:a030:

سلام

من حس میکنم شما آدم جدی ای هستین

اخه اونطور که من متوجه شدم از شکلک ها استفاده نمیکنین(دیگه خیلی لطف کنین شکلک گل میزارین:ws3:)

و اینکه برا پستهای خاص تشکر میکنین

طرز حرف زدنتون هم سنگین و جدیه

نمیدونم چرا میگن ترسناکین

جدی بودن با ترسناک بودن فرق داره

:w16::icon_gol:

دقیقا همونطوره که شما فرمودین ازتون بابت شرکت تو این تاپیک تشکر میکنم:icon_gol:

سلااااااااااااام.

مینایی از دعوتت ممنونم.

اول اعتراف میکنم که به شدت از ادمین میترسیدم.اما بعد ها که بیشتر باهاش برخورد داشتم فهمیدم که اصلااااااا اصلا ترسناک نیس.

در ظاهر خیلی خشک و عصبی بنظر میرسه در حالی که میتونه مهربونم باشه.

گاهی بیش از حد جدی میشه.

منطق خاص خودشو داره و همیشه سعی میکنه که از درگیری ها جلوگیری کنه.و در این موارد خیلی جدی و قاطع برخورد میکنه.

به شدت از دست محمد حرص میخوره.:ws3:

خیلی ممنون لطف کردین:a030:

به به به !!!!!! تخریب شخصیت آقا مهدی عارف:whistle:

چه قد یهویی از این تاپیکا زیاد شده ها!!!!!ولی بهتر.....ما که حرفمونو میگیم!!!:w02:

پس سلاااااااام!!!:wavesmile:

من که هنوز چشمم به جمال ایشون منور نشده.....مث اینکه سعادت نداشتم!!!:(87):

اما از اولین صحبت هایی که با هم داشتیم یه شاخصه آقا مهدی خیلی تو ذهنم نشست.....ادب....خیلی مودب و متین هستن:w16::icon_gol::icon_gol::icon_gol:

اینایی که میگن آقا مهدی خشکه باس بگم ایشون خیلی هم انعطاف پذیره.....در حد چوب بامبو....خیلی هم عالی!!!:w02:(آقا مهدی اینو بزن به حساباااا)

یه کم شاید اگه بیشتر تو تاپیکا حضور خودشونو نشون بدن فضای انجمن صمیمانه ترم بشه....شاید یه کم حضور کم رنگشون باعث شده این برداشت ها به وجود بیاد:w16:

بسیار بسیار دوست داشتنی هستن...یه کم موتور شوخی کردنشون روغن کاری میخواد اما میدیم برو بچ مکانیک ردیفش کنن:5c6ipag2mnshmsf5ju3

در ضمن خیلی هم کاربرای برقی رو دوس دارن.....اصن به برقیا علاقه شدید دارن و از حقوقیا هم خوششون نمیاد!!:whistle:(خودشون گفتنااا....من از خودم نمیگم که:ws3:)

اما جدا از همه شوخیا من که خیلی دوسشون دارم و از صحبت کردن با ایشون بسیار بسیار لذت میبرم....(اصن یکی از لذت های کوچیک زندگیمه:4chsmu1:)

پ ن. آقا مهدی!!! اگه میخوای جواب منو بدی باس از همه این شکلکایی که میذارم این زیر استفاده کنی!!!!در ضمن اینم قبول نیس که شکلکا رو پشت هم قطار کنی باس براشون متن مناسب و مربوط به اون هم بذاری:w000:

شکلک اول:ws37:

شکلک دوم:5c6ipag2mnshmsf5ju3

شکلک سوم:ws28:

شکلک چهارم:aghosh:

شکلک پنجم:sad0:

با این شکلکا میخوام انعطاف پذیری خودتونو به رخ مخالفان بکشید!!!:whistle:

به قول داداش گلم جاوید:‌و من الله زجرا عظیما:w02:

:ws37:

دقیقا روغن کاری میخواد مهندس:icon_redface:

قرار نبود لوبدی مهندس الان بقیه میگن تبعیض قایل میشیم بین رشته ها:ws28:

ما نیز شمارو خیلی دوست داریم مهندس:aghosh:

انعطاف پذیری رو حال کردی:sad0:

منم اومدم:w000:

والا من از شما نمیترسیدم همون اولش هم نمیترسیدم فک کنم خودتون هم میدونید اصولا روم زیاده:ws3:

اما انتقاد شدیدی دارم امیدوارم بر نخوره:ws3:

اینکه خیلی فک میکنید از همه بالاتر هستین..هرچی هم بیشتر شمارو شناختم بیشتر این حس واسم به وجود اومد و اینکه بسیار مغرورید..(کاذب یا غیر اونو نمیدونم البته:ws3:)

اما اینکه بسیار ساده و خاکی هستین هم شکی توش نیست البته حضوری..توی انجمن خاکی نیستین شاید بطلبه حالا توی دنیای مجازی

احساس میکنم کمی ناشکرین...یکمی بیشتر از احساس...فک کنم واقعا ناشکرین

و احساسم میگه ارادتون کمه توی انجام بعضی از کارا:banel_smiley_4:شاید اشتباه فهمیده باشم..البته بعیده..درست فهمیدم

خلاصه اینکه اینجوری:w16:

چیزه بیشتری به ذهنم نمیرسه الان بگم

خیلی ممنون از حضورتون:icon_gol:

• Like 9
لینک به دیدگاه

درود ...

من یه مسئله ای یادم رفت....:icon_pf (34):

خب حالا شروع میکنیم...

اوایل که خب من ایشون رو نمیشناختم ،در اون زمان اصولا کسی هم من رو نمیشناخت ،فقط آواتار و رنگ قرمز اسمشون به ما این نکته رو میگفت که ایشون جناب مدیر هستن...

بعدها بواسطه مسئولیت هایی که عهده دار شدیم ،باهاشون آشنا شدم ....

بسیار قابل احترام هستن و همینطور طبیعتا احترام متقابل رو هم دوست دارند مثل همه ی آدمها ....

انسان مسئولی هستن و البته دوست دارن که اگر تفویض مسئولیت میکنند فرد بعدی هم به همون اندازه مسئول باشه ....

بنظرم جدیتشون فاکتور برجسته اخلاقی شون هست .هر کدوم از ماها یکی از ویژگی های رفتاریمون به هر دلیلی نمود بیشتری پیدا میکنه و حتی گاهی اوقات سایر فاکتورها هم از صافی همین ویژگی برجسته باید عبور کنند .در مورد ایشون جدیتشون سایر ویژگیهای رفتاریشون رو هدایت و شاید به نوعی آنالیز میکنه ....نه اینکه بد باشه اما گاهی اوقات باید کلید بعضی فاکتورها رو زد تا برای مدتی در حالت استند بای بمونه و اینطوری سایر جنبه های رفتاری هم میتونه بیشتر نمود پیدا کنند ...در برخورد با کسانی که رابطه نزدیک تری هم دارن این کلید میتونه بیشتر هم استفاده بشه تا این موضوع کاملا برای اونها هم محسوس و قابل درک بشه ....

البته خب نوشته های من برداشت من با توجه به شناختی بوده که ازتون داشتم ،نمیدونم چند درصد درسته و چقدرش غلط ...

این چند خط در واقع تحلیل بخش کوچکی از شخصیت شما بواسطه آشنایی در محیط مجازی و حضور ذهن من بود ،همین....:icon_gol:

• Like 9
لینک به دیدگاه

سلام عرض شد :flowerysmile:

خب من هم شما رو دنیای واقعی دیدم هم مجازی برخورد داشتم

توی سایت یه مقدار کمرنگ بنظر میرسید

خیلی خوش برخورد

مهربون

با شخصیت

بودین و هستین

نمونه ی مدیر خوب و فکر میکنم جدیت شما توی سایت واسه اینه که سنگ رو سنگ بند شه :ws3:

خوشحالم که دوست هستیم . پیروز و موفق باشید :icon_gol:

• Like 9
لینک به دیدگاه

وجدان من الان گفت که انتقاد میکنی تعریف هم بکن:ws3:

مسئولیت پذیری و معلومات بالایی دارین:w16:

عاقلانه تصمیم می گیرین :w16:

با اراده و تلاشگر هستین. اداره سایت به این بزرگی کار هرکسی نیست و فرد با اراده و سختکوشی لازم داره:w16:

مهربونی خاصی دارین:ws37:هنوز تاپیک تولد محمد از یادم نرفته، واقعا خیلی خاص بود:ws3:

انشالله که همیشه موفق باشید:w16::a030:

• Like 7
لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
درود ...

من یه مسئله ای یادم رفت....:icon_pf (34):

خب حالا شروع میکنیم...

اوایل که خب من ایشون رو نمیشناختم ،در اون زمان اصولا کسی هم من رو نمیشناخت ،فقط آواتار و رنگ قرمز اسمشون به ما این نکته رو میگفت که ایشون جناب مدیر هستن...

بعدها بواسطه مسئولیت هایی که عهده دار شدیم ،باهاشون آشنا شدم ....

بسیار قابل احترام هستن و همینطور طبیعتا احترام متقابل رو هم دوست دارند مثل همه ی آدمها ....

انسان مسئولی هستن و البته دوست دارن که اگر تفویض مسئولیت میکنند فرد بعدی هم به همون اندازه مسئول باشه ....

بنظرم جدیتشون فاکتور برجسته اخلاقی شون هست .هر کدوم از ماها یکی از ویژگی های رفتاریمون به هر دلیلی نمود بیشتری پیدا میکنه و حتی گاهی اوقات سایر فاکتورها هم از صافی همین ویژگی برجسته باید عبور کنند .در مورد ایشون جدیتشون سایر ویژگیهای رفتاریشون رو هدایت و شاید به نوعی آنالیز میکنه ....نه اینکه بد باشه اما گاهی اوقات باید کلید بعضی فاکتورها رو زد تا برای مدتی در حالت استند بای بمونه و اینطوری سایر جنبه های رفتاری هم میتونه بیشتر نمود پیدا کنند ...در برخورد با کسانی که رابطه نزدیک تری هم دارن این کلید میتونه بیشتر هم استفاده بشه تا این موضوع کاملا برای اونها هم محسوس و قابل درک بشه ....

البته خب نوشته های من برداشت من با توجه به شناختی بوده که ازتون داشتم ،نمیدونم چند درصد درسته و چقدرش غلط ...

این چند خط در واقع تحلیل بخش کوچکی از شخصیت شما بواسطه آشنایی در محیط مجازی و حضور ذهن من بود ،همین....:icon_gol:

ممنون از حضور گرمتون و تشکر از نظراتتون:icon_gol:

سلام عرض شد :flowerysmile:

خب من هم شما رو دنیای واقعی دیدم هم مجازی برخورد داشتم

توی سایت یه مقدار کمرنگ بنظر میرسید

خیلی خوش برخورد

مهربون

با شخصیت

بودین و هستین

نمونه ی مدیر خوب و فکر میکنم جدیت شما توی سایت واسه اینه که سنگ رو سنگ بند شه :ws3:

خوشحالم که دوست هستیم . پیروز و موفق باشید :icon_gol:

بله فکر کنم افتخار آشنایی شما رو در برنامه نمایشگاه کتاب داشتیم هرچند برخوردی نداشتیم و از اونجاییکه حافظه من برای این موارد کمه بعید نیست سال دیگه شمارو ببینم نشناسم:icon_redface:

وجدان من الان گفت که انتقاد میکنی تعریف هم بکن:ws3:

مسئولیت پذیری و معلومات بالایی دارین:w16:

عاقلانه تصمیم می گیرین :w16:

با اراده و تلاشگر هستین. اداره سایت به این بزرگی کار هرکسی نیست و فرد با اراده و سختکوشی لازم داره:w16:

مهربونی خاصی دارین:ws37:هنوز تاپیک تولد محمد از یادم نرفته، واقعا خیلی خاص بود:ws3:

انشالله که همیشه موفق باشید:w16::a030:

ممنون از حضورتون این تاکید دوستان برای تاپیک محمد باعث شد یکبار دیگه خودم برم ببینم چی گفتم که اینقدر میگن فرق داشتیم ما ولی خب یکبار دیگه که خوندم برای خودمم جالب بود:a030:

• Like 7
لینک به دیدگاه

اول اینکه ببخشید من بدون عوت اومدم:5c6ipag2mnshmsf5ju3

من خیلی وقت نیست که عضو شدم اما با توجه به همین برخوردای محدود میتونم بگم

که بیشتر از هرچیزی مسئولیت پذیرید و نمونه یه مدیر خوب و کلا بیشتر همه چیز رو کنترل میکنید تا اینکه بخواید تو بحثا شرک کنید.

والبته یه انسان بسیار باشخصیت هستید و پیگیر:icon_gol:

در مورد جدی بودن هم باید بگم که جدی بودن شاخصه یه مدیر خوب هست

• Like 5
لینک به دیدگاه

سلام :w02:

من تا حالا توی فضای مجازی با شما برخوردی نداشتم پس نمیتونم چیزی بگم :ws3:

فقط بعضی وقت ها دیدم اسمتون و که انلاین هستید یا یه پستی فرستادید عین یه روح :whistle:

خب دیگه فقط من چون بسی کنجکاوم همه بخش ها سرکی میکشم :icon_razz:

جدای از شوخی با اینکه برخوردی نداشتم ولی امیدوارم موفق باشید:icon_gol::icon_gol::icon_gol:

• Like 3
لینک به دیدگاه

من تماس کلامی و ذهنی با شما نداشتم ولی یه ایراد تو کارتون دیدم که مربوط میشه به اینکه : شما همه رو به یه چشم نمیبینید. اینم از سپاس هایی که بجا و نابجا میزنید فهمیدم.

مدیر یک سیستم مثل پدر یه خانواده میمونه که نباید بین اهل خونه تمایز و تفاوت قائل بشه .

• Like 3
لینک به دیدگاه
اول اینکه ببخشید من بدون عوت اومدم:5c6ipag2mnshmsf5ju3

من خیلی وقت نیست که عضو شدم اما با توجه به همین برخوردای محدود میتونم بگم

که بیشتر از هرچیزی مسئولیت پذیرید و نمونه یه مدیر خوب و کلا بیشتر همه چیز رو کنترل میکنید تا اینکه بخواید تو بحثا شرک کنید.

والبته یه انسان بسیار باشخصیت هستید و پیگیر:icon_gol:

در مورد جدی بودن هم باید بگم که جدی بودن شاخصه یه مدیر خوب هست

ممنون از حضورتون شما خیلی لطف دارید:icon_gol:

سلام :w02:

من تا حالا توی فضای مجازی با شما برخوردی نداشتم پس نمیتونم چیزی بگم :ws3:

فقط بعضی وقت ها دیدم اسمتون و که انلاین هستید یا یه پستی فرستادید عین یه روح :whistle:

خب دیگه فقط من چون بسی کنجکاوم همه بخش ها سرکی میکشم :icon_razz:

جدای از شوخی با اینکه برخوردی نداشتم ولی امیدوارم موفق باشید:icon_gol::icon_gol::icon_gol:

ممنون از شما. امیدوارم که شما هم موفق باشید:a030:

من تماس کلامی و ذهنی با شما نداشتم ولی یه ایراد تو کارتون دیدم که مربوط میشه به اینکه : شما همه رو به یه چشم نمیبینید. اینم از سپاس هایی که بجا و نابجا میزنید فهمیدم.

مدیر یک سیستم مثل پدر یه خانواده میمونه که نباید بین اهل خونه تمایز و تفاوت قائل بشه .

در مورد سپاسها که یک بار گفتم اگه تاپیکی ببینم خوشم بیاد شاید فراموش کنم چون عادت نکردم به تشکر زدن و میدونم این یکی از معایبم هست اما خب اینم بگم برای زدن تشکر برای تاپیکهای غیر تخصصی هم کمی سختگیرم. ممنون از حضور و نظراتتون :icon_gol:

• Like 6
لینک به دیدگاه
ممنون از حضورتون شما خیلی لطف دارید:icon_gol:

ممنون از شما. امیدوارم که شما هم موفق باشید:a030:

در مورد سپاسها که یک بار گفتم اگه تاپیکی ببینم خوشم بیاد شاید فراموش کنم چون عادت نکردم به تشکر زدن و میدونم این یکی از معایبم هست اما خب اینم بگم برای زدن تشکر برای تاپیکهای غیر تخصصی هم کمی سختگیرم. ممنون از حضور و نظراتتون :icon_gol:

تشکر و دو تا سئوال دیگه:

تخصص های مورد نظر شما چیه؟ شما تخصص رو در داشتن کدام مهارت ها میبینید؟

بخنوان مثال : یه مهندس اگه تو روابط عمومی و مذاکرات کاری , نتونه از فن بیان خوب استفاده کنه , قطعا موفق نمیشه.اگه نتونه تو مباحث قراردادی رشته کلام رو بدست بگیره , متضرر میشه . تالای گفتگوی آزاد محل رشد همین مهندسان و متخصصین سایر رشته هاست که میتونن با شرکت در مباحث پخته تر بشن . شما به این تالار چقدر اهمیت میدید؟

• Like 3
لینک به دیدگاه

نميخاستم تحليل كنم اما پست هارو اكثرش رو كه خوندم دو تا موضوع اومد ب ذهنم.

با اجازه بي دعوت::ws3:

-به نظرم يا باس خيلي صبور باشيد يا اينكه از اين آدمها كه بيخيال حرف مردم هستن و كاري به كارشون نداره.. كه به نظرم مورد اول محتمل تره با توجه به نوع جواب دادنتون تو بعضي پستا كه نشون مي داد حواستون به اطرافيان هست. (شايدم اشتباه كنم)

-تنها تاپيك تحليل شخصيتي بود كه ديدم درش شخص حل شونده مورد نقد هم واقع شد كه نكته خيلي مثبتي بود.

موفق باشيد:icon_gol::a030:

• Like 5
لینک به دیدگاه
نميخاستم تحليل كنم اما پست هارو اكثرش رو كه خوندم دو تا موضوع اومد ب ذهنم.

با اجازه بي دعوت::ws3:

-به نظرم يا باس خيلي صبور باشيد يا اينكه از اين آدمها كه بيخيال حرف مردم هستن و كاري به كارشون نداره.. كه به نظرم مورد اول محتمل تره با توجه به نوع جواب دادنتون تو بعضي پستا كه نشون مي داد حواستون به اطرافيان هست. (شايدم اشتباه كنم)

-تنها تاپيك تحليل شخصيتي بود كه ديدم درش شخص حل شونده مورد نقد هم واقع شد كه نكته خيلي مثبتي بود.

موفق باشيد:icon_gol::a030:

ممنون مهندس لطف کردی نظرات وانتقادات دوستان هم برای من خیلی با ارزش بود:icon_gol:

• Like 3
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...