رفتن به مطلب

مقدار ولتاژ وسایل الکتریکی

M!Zare

ارسال های توصیه شده

سلام.برای پروژه درس تهویه مطبوع به ولتاژ وسایل الکتریکی نیاز دارم.خواهشا اگر ممکنه در اینجا قرار بدید.:ws21:

فردا حتما" برات میذارم

کاریت نباشه:ws2:

لینک به دیدگاه
سلام.برای پروژه درس تهویه مطبوع به ولتاژ وسایل الکتریکی نیاز دارم.خواهشا اگر ممکنه در اینجا قرار بدید.:ws21:

اگه منظورت از ولتاژ همون واتاژه ( چون روی صفحه کلید حروف " ا " و " ل" در کنار همدیگه هستن) به صورت زیر می باشد.

امیدوارم که بدردت بخوره:ws2:

فایل ضمیمه تصحیح شد

لینک به دیدگاه
اگه منظورت از ولتاژ همون واتاژه ( چون روی صفحه کلید حروف " ا " و " ل" در کنار همدیگه هستن) به صورت زیر می باشد.

امیدوارم که بدردت بخوره:ws2:

ممنون دوست عزیز فایل شما فقط شامل لامپها بود.اما برای پر کردن Electrical Equipment من به مشخصات وسایل الکتریکی نیز نیاز دارم.

مثلا برای استخر چند؟پذیرایی+آشپزخانه؟و.........:ws21:

لینک به دیدگاه
ممنون دوست عزیز فایل شما فقط شامل لامپها بود.اما برای پر کردن electrical equipment من به مشخصات وسایل الکتریکی نیز نیاز دارم.

رفتم یه سری گشت و گذار کردم دیدم در چند کتاب اون جدولی که من گذاشتم و گفته بودم در مورد لامپهاست، گفته بود که برای کل وسایل برقیه که به ازای واحد سطح،بسته به نوع کاربری فضای مورد نیاز به کار میره.

مثلا درمدرسه و یا فروشگاه که در جدول اومده..

پس اون مقادیر مربوط به لامپ نیست فقط، بلکه در مورد کل وسایل برقیه

تصحیح می کنم

لینک به دیدگاه
ممنون دوست عزیز فایل شما فقط شامل لامپها بود.اما برای پر کردن electrical equipment من به مشخصات وسایل الکتریکی نیز نیاز دارم.

ضمنا" فرقی نمیکنه که مثلا اتاق پذیرایی باشه و یا اتاق خواب..

چون متراژ فضا هم متفاوته

یعنی مثلا وقتی برای دفتر کار 2 وات در واحد سطح میزنی، دیگه بستگی داره به مساحت کف..

هر چه بیشتر باشه اون واتاژ هم بیشتره

لینک به دیدگاه

ممنونم.

این جدول رو استادمون هم به ما داده بود.ولی من فکر میکردم برای روشناییه.

برای لامپها من کلا 3 وات میگیرم.که 2 تاش فلورسنت و 1 هم ترانس داره.پس الان باید علاوه بر اینها در قسمت الکتریکی هم 3 وات بر فوت بزنم؟؟؟؟؟بارهای متفرقه رو چیکار کنم؟

لینک به دیدگاه
ممنونم.

این جدول رو استادمون هم به ما داده بود.ولی من فکر میکردم برای روشناییه.

برای لامپها من کلا 3 وات میگیرم.که 2 تاش فلورسنت و 1 هم ترانس داره.پس الان باید علاوه بر اینها در قسمت الکتریکی هم 3 وات بر فوت بزنم؟؟؟؟؟بارهای متفرقه رو چیکار کنم؟

طبق اون چیزی که من خوندم دیگه همشون با هم هستن

ضمنا" اون جدول طبق استاندارد آمریکاست

که فقط همین جدول در دسته

لینک به دیدگاه
  • 4 هفته بعد...

اول اسماعیل جان فایل ضمیمه ات رو یه نیگاه بنداز فکر کنم قابل لود نباشه

دوم درباره سوال استارتر و پاسخ ها من متوجه نشدم چرا فقط واتاژ لامپ رو در نظر گرفتین؟ این رو از کجا آوردین؟ آیا در هونه ، اتاق و .. هیچ باری از هیچ یوزر دیگه ای به مدار تحمیل نمیشه؟ یا من اشتباه فهمیدم و سوال اصلا یه چیز دیگه است؟؟؟!

لینک به دیدگاه
اول اسماعیل جان فایل ضمیمه ات رو یه نیگاه بنداز فکر کنم قابل لود نباشه

دوم درباره سوال استارتر و پاسخ ها من متوجه نشدم چرا فقط واتاژ لامپ رو در نظر گرفتین؟ این رو از کجا آوردین؟ آیا در هونه ، اتاق و .. هیچ باری از هیچ یوزر دیگه ای به مدار تحمیل نمیشه؟ یا من اشتباه فهمیدم و سوال اصلا یه چیز دیگه است؟؟؟!

سلام مجيد جان

با تغيير سرور كل فايل هاي قبلي با مشكل مواجه شدن

بايد دوباره آپلود كنم

درمورد سوال دومي آره

اول من بد متوجه شدم

بعدش ديگه يه توضيحي دادم

كه بايد براي كل لوازم برقي يه ضريبي در نظر گرفت. (نمي دونم كجا گفته بودم!!!)

در نرم افزار كرير

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...