رفتن به مطلب

ادامه تحصیل یا کار؟

ارسال های توصیه شده

• 2 هفته بعد...

ببین مهندس من امسال ارشد شیمی دادم رتبه ام هم خیلی خوب می شه ولی از روی بیکاری رفتم امتحان دادم

1)حالا شما کارش رو پیدا کن بعد بیا تصمیم بگیر

2)اون کسی که اعتقاد داره با تحصیل تو ایران با سواد می شه اصلا دانشگاه های ایران و استادا رو نشناخته(دولتی اش که این طور بود شاید آزاد و پیام نور فرق کنه:ws2:

لینک به دیدگاه
ببین مهندس من امسال ارشد شیمی دادم رتبه ام هم خیلی خوب می شه ولی از روی بیکاری رفتم امتحان دادم

1)حالا شما کارش رو پیدا کن بعد بیا تصمیم بگیر

2)اون کسی که اعتقاد داره با تحصیل تو ایران با سواد می شه اصلا دانشگاه های ایران و استادا رو نشناخته(دولتی اش که این طور بود شاید آزاد و پیام نور فرق کنه:ws2:

یاد حرف رتبه 2 کنکور ارشد شیمی افتادم که می گفت من از روی بیکاری ارشد امتحان دادم:icon_pf (34):

در مورد اون کسی هم که گفته بود ازدواج بهتره......

اگه دختری رو پیدا کردی که بدون کار داشتن با هات ازدواج کنه سلام ما رو هم بهش برسون:ws44:

همه ی این مطالب رو تو یه پست رو هم میزدین خوب بود:ws2:

همیشه آدم باید با وضع جامعه خودش رو سازگار کنه ، یکی رو میبینی زرنگی میکنی با دیپلم میره استخدام میشه ، بعد میره دانشگاه مدرک میگیره ، این طوری هم کارش رو داره هم درسش رو می خونه ، حالا یکی دیگه هم با مدرک کارشناسی و ارشد هم کار گیرش نمی یاد ، حالا تو بهبوهه بعضی ها با توجه به علاقه ای که دارن تصمیم گیری میکنن که خرده ای بر اینها وارد نسیت

لینک به دیدگاه
  • 2 ماه بعد...

با سلام.اين درسته که دوستان گفتن کار و درس بايد در کنار هم باشه ولي با وجود اينکه دوران کارشناسي ارشد 2 سال هست و قابل تمديد نيست و اگر دانشجوي ارشدي درسش رو طي 2 سال تموم نکنه نمره ي p ميگيره و ديگه حق ادامه تحصيل نداره به نظر من دانشجو به درسش بچسبه بهتره!!!

در ضمن کسايي که نمي خوان ادامه تحصيل بدن هم به زور کار پيدا ميکنن چه برسه به يه دانشجو!!!!!!!!!!

من علاقه دارم تو صنعت کار کنم و تمام تلاشم رو هم براي رسيدن به هدفم ميکنم ولي وقتي اوضاع کار رو ميبينم ديگه نميدونم با چه اميدي بايد تلاش کنم!!!!!!!!شايد من هم مانند جمع عظيمي از دانشجوييان علاقه مند به کار براي جلو گيري از بي کاري مجبور به ادامه تحصيل شوم.

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

البته بستگی به هدف شخص توی زندگی داره که ادامه تحصیل بده یا بره سر کار

من خودم دو سال کار کردم بعد دوباره اومدم سراغ ارشد

چون دیدم اگه ارشد بگیرم تو کارم موفق ترم

ولی فکر می کنم برای آقایون بهتر باشه اول برن سر کار

بعدش ارشد

البته برا اونایی که یه زندگی با روال آروم و معمولی می خوان

اما اگه کسی درس و علم براش یه هدف و یه علاقه ست بنظرم پشت سر هم بخونه موفق تره

لینک به دیدگاه
  • 2 ماه بعد...

سلام

به نظر من اگه وسع مالی اجازه بده ادامه تحصیل خیلی خوبه اگه نه که کار بهتراگه کار نبود مجبوره درس بخونه با هر جون کندنی که شده

لینک به دیدگاه
  • 4 ماه بعد...
  • 7 ماه بعد...
  • 2 ماه بعد...

به نظر من بعد از کازشناسی بهتره تجربه ی عملی به دست بیاریم تا بفهمیم درس هایی که خوندیم چه کاربردی داشته. بعد ادامه تحصیل در کنار کار بهترین موقعیت میشه.

لینک به دیدگاه
  • 2 سال بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...