رفتن به مطلب
  • 0

طبقه بندی در gis

rezashadi

سوال

وقتی بیستا نقشه اب و هوایی داری و میخوای یکی یکی پهنه بندیشون کنی و مثلا در یک نقشه طیفی از 40 تا 60 رو داری و باید از 0 تا 100 بازه بدی که بعضی رنگا حذف بشن و قابل مقایسه به نوزده تا دیگه باشن چیکار کنم؟

بزار جور دیگه توضیح بدم

رنگا رو بیخیال، به من بگید چجوری از 0 تا 100 رو به 10 طبقه تقسیم کنم به طوری که داده ها از 40 تا 60 باشن درنتیجه نقشه فقط باید دو رنگ باشه نه 10 رنگ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

3 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال های توصیه شده

• 0

من برای پهنه بندی نقشه اقدام کردم همه چیز خوبه به جز دو چیز

اول این خطا هنگام باز کردن طبقه بندی رنگ و بازه ها:

unique histogram does not exist. do you want to compute unique values

دوم : بلد نیستم چجوری بازه هارو مشخص کنم. یعنی اگر داده ها از 40 تا 60 باشن و من بخواهم از 100 تا 0 رنگها را طبقه بندی کنم نمیشه

توضیح بدید چکار کنم؟

وقتی بیستا نقشه اب و هوایی داری و میخوای یکی یکی پهنه بندیشون کنی و مثلا در یک نقشه طیفی از 40 تا 60 رو داری و باید از 0 تا 100 بازه بدی که بعضی رنگا حذف بشن و قابل مقایسه به نوزده تا دیگه باشن چی؟

بزار جور دیگه توضیح بدم

رنگا رو بیخیال، به من بگو چجوری از 0 تا 100 رو به 10 طبقه تقسیم کنم به طوری که داده ها از 40 تا 60 باشن درنتیجه نقشه فقط باید دو رنگ باشه نه 10 رنگ

رکلاسیفای رو هم یاد بدید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
پاسخ به این سوال ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...