رفتن به مطلب

استقبال داغ داغ از بچه های قدیمی

ارسال های توصیه شده

آره یادمه مثلاً ساعت سه و بیست و هشت دقیقه نیمه شب بود یهو از خواب میپریدم خوابم نمیبرد میگفتم بذار به انجام سر بزن میومدم میدیدم وافن داره مثلاً سهیل در رابطه با عدم صلح مثلاً دو تا گروه نازی آلمان سابق بحث میکنن فضا سنگین من و میگی اینطوری میشدم نیمه شب:w58:

یادش بخیر....:sigh:

بس بلاخره به جا آوردی:ws3:

سلامتی عزیزم شما خوبی؟هیچ خبر .....منم خیلی وقت نیستم دیگه .....ولی بروبچ قدیمی خیلی ها نیستن......دوستان جدید رو هم که متاسفانه بدلیل نبودنم افتخار آشنایی باهاشون ندارم......

ولی وافن انجمن 5 سال پیش با الان خیلی فرق داره:sigh:

یادش بخیر... همچین بحث میکردیم انگار زندگیمون بهش وابسته بود... :دی

هم انرژیش بود هم وقتش... الان واقعا وقتش نیست... :ws3:

بچه های قدیمی خودمون نیستن که حال نمیده... :hanghead:

ولی خوب الان کلا من بچه های جدید رو نمیبینم... کوشن؟ حالا بماند تا آشنایی... :دی

میدونم خیلی فرق کرده... کلا از قیافه ی گفتگوی آزاد معلومه فضا دیگه اونی که قبلا بود نیست... :sigh:

لینک به دیدگاه
به بهههه. من یه روز نبودم چه بچه های قدیمی خوب اومدن. :hapydancsmil: کلاً نیام فکر کنم بهتره :ws3:

خیلی خوشحال شدم دیدم جفتتون اومدین.

در مورد بخش گفتگوی آزاد که گفتی، آره خیلی از بچه های قدیمی الان نیستن :icon_pf (34): هرکدوم به دلیل مشغله های مختلفی که دارن. یه سری هم که ژست مشغله داشتن رو میگیرن :ws3:

یه سری از بچه ها هم هنوز هستن و خب بحث ها هم اگه باشه، شرکت دارن.

بحث و گفتگوها و تاپیکای جدید و خوب تو گفتگوی آزاد نسبت به قبل خیلی کمتر شده، اون تلگرام و اینا هم باعث شده تنبل بشن، حس بحث و گفتگو نداشته باشن. :ws3:

ولی من معتقدم نیست که یه دوره ای تموم میشه ها. هیچ دوره ای تموم نمیشه. بیشتر اینه که خودمون حوصلمون واسه بحث و گفتگو کمتر شده.

خوب دیگه... همون تلگرام و اینا یعنی یه دوره ی جدید... اون موقع که ما بودیم این board ها تو اوج بودن... مخصوصا با اون حال و هوایی که تو اون دوران بود...

هنوز البته خیلی چیزا هست میشه در موردش بحث های قشنگی داشت... یا حداقل در موردش حرف زد به هر حال... ولی خوب وقتی کسی نباشه باهاش ارتباط برقرار کنی فایده نداره تاپیک زدن... :ws52:

لینک به دیدگاه
این دوره دیگه کسی بحثی نمیکنه.

دیگه از به چالش کشیدن خبری نیست

:sigh:

من یه عالمه چالش سنگین دارم... :ws3:

ولی وقت ندارم... همش میام خونه خستم... :sigh:

یه زمانی تا صبح بیدار بودم صبحم نخوابیده میرفتم دانشگاه... خیلیم حال میداد... :icon_pf (34):

لینک به دیدگاه
به بهههه. من یه روز نبودم چه بچه های قدیمی خوب اومدن. :hapydancsmil: کلاً نیام فکر کنم بهتره :ws3:

خیلی خوشحال شدم دیدم جفتتون اومدین.

در مورد بخش گفتگوی آزاد که گفتی، آره خیلی از بچه های قدیمی الان نیستن :icon_pf (34): هرکدوم به دلیل مشغله های مختلفی که دارن. یه سری هم که ژست مشغله داشتن رو میگیرن :ws3:

یه سری از بچه ها هم هنوز هستن و خب بحث ها هم اگه باشه، شرکت دارن.

بحث و گفتگوها و تاپیکای جدید و خوب تو گفتگوی آزاد نسبت به قبل خیلی کمتر شده، اون تلگرام و اینا هم باعث شده تنبل بشن، حس بحث و گفتگو نداشته باشن. :ws3:

ولی من معتقدم نیست که یه دوره ای تموم میشه ها. هیچ دوره ای تموم نمیشه. بیشتر اینه که خودمون حوصلمون واسه بحث و گفتگو کمتر شده.

ممد من که آرزومه سر به تنت نباشه:ws28:

لینک به دیدگاه
یادش بخیر... همچین بحث میکردیم انگار زندگیمون بهش وابسته بود... :دی

هم انرژیش بود هم وقتش... الان واقعا وقتش نیست... :ws3:

بچه های قدیمی خودمون نیستن که حال نمیده... :hanghead:

ولی خوب الان کلا من بچه های جدید رو نمیبینم... کوشن؟ حالا بماند تا آشنایی... :دی

میدونم خیلی فرق کرده... کلا از قیافه ی گفتگوی آزاد معلومه فضا دیگه اونی که قبلا بود نیست... :sigh:

تا بوده همین بوده ، ما انسانها نمیتونیم از عبور زمان جلوگیری کنیم،چون نمیتونیم باهاش ناخواسته هم مسیر مشیم،اگر خودمون بخوایم هم مسیر بشیم که خیلی عالیه ، ولی متاسفانه همیشه عقب میمونیم.......

ولی من هر چقدر جلوتر میرم میبینم که دوران گذشته خیلی خیلی بهتر از زمان حال ......یادش بخیر یاد همه برو بچ قدیمی بخیر:sigh:

لینک به دیدگاه
خوب دیگه... همون تلگرام و اینا یعنی یه دوره ی جدید... اون موقع که ما بودیم این board ها تو اوج بودن... مخصوصا با اون حال و هوایی که تو اون دوران بود...

هنوز البته خیلی چیزا هست میشه در موردش بحث های قشنگی داشت... یا حداقل در موردش حرف زد به هر حال... ولی خوب وقتی کسی نباشه باهاش ارتباط برقرار کنی فایده نداره تاپیک زدن... :ws52:

خب اگه وقتش رو داری، استارتشو بزن، شاید بعضیا وقتی تاپیک باشه بیان صحبت کنن و نباشه نمیان. :icon_pf (34):

ممد من که آرزومه سر به تنت نباشه:ws28:

عجبا :ws28:

لینک به دیدگاه

به به از اساتید گرام و باحال و قدیم اینجا بودند بدا به سعادت ما که نبودیم و ندیدم ....

بیایین بچه دوره گذر هستش بهتر میشه ایشالله ...

بیایین

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...