رفتن به مطلب

احضار روح

ارسال های توصیه شده

شاید درمورد احضار روح مطالب زیادی خونده باشین یا شنیده باشید ...اما این دفه یه کم موضوعش حساس تر وجالب تره وواقعن اگه بتونید این چیزای رو که میگم رو خوب اجرا کنید شاید بتونید تو یه سری جمعهای دوستانه یا خانوادگی یه هنرنمایی خوبی از خودتون به نمایش بزارید ...واطرافیانتونو به وجد بیارید ...اولین جایی که خودم اینو اجرا کردم تو خوابگاه دانشگاهمون بود ..اتاق 87.1خوابگاه شهید بابایی دانشگاه زنجان ....اتاقی که با سه تا هم اتاقی هروقت هرکی تو این اتاق میومد اگه باافسردگی محض وگریه میومد خداوکیلی باخنده وانرژی مثبت بیرون میرفت .واگه باخنده وغرور میومد با گریه بیرون میرفت ....اتاقی که تو کل خوابگاه معروف بود به اتاق سرکاری وخنده ..هرروز یه برنامه سرکاری داشتیم ..طراحی میکردیم وبعد اجرااااا ....تو احظار روح هم خیلی موفق عمل کردیم ونتیجه گرفتیم ...هر جمعی که میومد این احضار روح رو انجام میدادم جواب میداد ...وکلی فاز میداد ...جای دیگه ای که این احضار روح برام خیلی عجیب موثر واقع شد ..تو ماموریت 7روزه ای بود که به منطقه توریستی لار دماونددرمجاورت قله دماوند وسد لار ولتیان تو دوران خدمتم اعزام شدم ...اونجا هم 9نفر همراهی داشتم از جمله سرپرست خودم که بعد اجرای احضار روح واقعن از شدت ترس خواب نمیرفتن ...

:ws3:

واما این احضار روح چی بود وچه جوری انجام میشد ....وچه ولوازمی لازم داشت ...

اولین مرحله اون این بود که شما باید جمع شبانه رو که قراره تا چندساعت دیگه دور هم جمع میشدید رو پیش بینی میکردید واز قبل یه سری وسایل رو توی یه جای اون محل جاسازی میکردین که کسی متوجه ترفندتون نشه اون وسیله چیزی نبود غیر یه دمپایی ابری یا لاستیکی ترجیحن بلند واگه میتونستید یه قسمتی از لاستیک یه خودرو به طول 30سانت وعرض 10سانت پیدا میکردید که محشر میشد ...کارتون خارق العاده پیش میرفت ....

مرحله دوم اینکه بعد جمع شدن افراد ودوستانتون به طرز ماهرانه ای بحث رو به روح وجن وپری واحضار روح بکشید ...

وقتی جمع خوب آمادگی ذهنی برای این مسئله روپیدا کرد مدعی میشید که میتونید روح احضار کنید وخیلی سریع تشیف میبرید یه چادرمشکی ترجیحن یا توخونه ای زنونه یا یه چی مشابه اون رو بهعلاوه یه سینی گرد تقریبن متوسط مثل باقطر 40سانت پیدا کنید ومستقیم برید همونجایی که از قبل اون دمپاییه یا لاستیکه رو جاسازی کردید ..زیر کمد ..کنار فرش ..هرجایی ..که راحت به اون دسترسی داشته باشید ..حالا ازیه نفر بخواهید چراغ رو خاموش کنه خودتون تشیف میبرید زیر چادر وسینی رو هم باخوتون میبرید زیر چادر حالا اون لاستیکه یا دمپاییه رو از اون محل جاسازی شده خارج کنید واز وسط تا میکنید میزارید زیر سینی وسینی رو رو اون قرار میدید خاصیت الاستیکی وارتجاعی دمپایی باعث میشه سینی به طرف بالا حرکت کنه وشما بامهارت خاص مراقبید که هم سینی خیلی بالا نیاد که لاستیکه باز بشه هم اینکه بالرزش دستتون وقرار دادن فقط نوک انگشتانتون روسینی بالا اومدن سینی رو کنترل کنید ..حالا که خوب تونستید حرکت سینی رو زیر چادر مدیریت کنید ..خودتون از زیر چادر بیرون بیاید وچادر رو روی سینی بزارید بمونه واز اطرافیان بخواهید بیان دستشونو روی سینی قرار بدن وبالا اومدن روح از زیر سینی رو خودشون حس کنن ...شاید الان که میخونید زیاد براتون جالب نباشه اما وقتی برای اطرافیانتون که از قضیه خبر ندارن این کارو انجام بدید میبینید این لحظه و این صحنه خیلی براشون جذابه ...فقط مراقب باشید کسی نخواد صحنه هنرنمایی شمارو با هر حرکتی از مدیریتتون خارج کنه ...واگه از همون شروع کار یه سری ذکرهای من در آوردی هم بخونید بد نیست ..بعد اگه کسی خواست که شما کاملن دستتونو از روسینی بردارید به این جمله اکتفا کنید که اگه این روح احضار شده از زیر این سینی خارج بشه عواقب خطرناکی داره ...یعنی من ازتون میخوام اینو چندین مرتبه براخودتون انجام بدید بعد که خوب وارد شدید ببینید این هنر نماییتون چه قدر یه فضای باحال تو جمع دوستان یابستگانتون ایجاد میکنه ...فقط باید بتونید نمایشتون عالی اجراکنید تا لذتشو ببرید ...وضمنن برای اینکه کسی متوجه ترفندتون نشه مجدد چادر رو روخودتون بندازید واون لاستیکه رو یه جا مخفی کنید وبعد با روشن شدن چراغ از زیر چادر بیرون بیاد ....

:w16:

شاید باورتون نشه من تو اون منطقه لار وقتی اینو انجام دادم بدون اینکه اجازه بدم کسی متوجه بشه ...شرایطی پیش اومد چندتا از همراهیام شب خواب نمیرفتن از ترس ...:hapydancsmil:

تو جمع های دوستانه وخانوادگیتون یه کم از مجازی ها وفیسبوک وولاین ..وات ساپ و.....فاصله بگیرید ....:icon_gol:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...