رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 2.3k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

حیف نون می ره بنگاه، می گن یه خونه داریم کنار راه آهنه. سر و صدا زیاده ولی بعد از یک هفته عادی می شه. حیف نون می گه: اشکالی نداره، این یک هفته رو می رم پیش داداشم.

• Like 2
لینک به دیدگاه

یارو میره خواستگاری. ازش می پرسن چه کاره ای؟ روش نمیشه بگه قصاب، میگه لوازم یدکی گوسفند دارم!

• Like 3
لینک به دیدگاه

یارو زنگ می زنه به دکتر خانوادگیشون، می گه: حال پدرم اصلا خوب نیست بیاین و نگاهی بهش بکنید.

دکتره میگه: من پرونده بابای شما رو خوب خوندم و می دونم باباتون کاملا سالمه فقط خیال می کنه که مریضه اصلا جای نگرانی نیست.

بعد از یک هفته دکتره زنگ می زنه به طرف تا حال پدرش رو بپرسه می گه: خوب، حال پدرت چطوره؟

یارو میگه: والا نمی دونم، فقط از دیروز تا حالا خیال می کنه که مرده!

• Like 4
لینک به دیدگاه

سه نفر میرن دزدی! صابخونه بیدار میشه و دزدا میرن هر کدوم تو یه گونی قایم میشن! صابخونه میاد و به گونی اول لگد میزنه... صدای نون خشک در میاره! به دومی لگد میزنه ... صدای گردو در میاره! به گونی سوم لگد میزنه ... هیچ صدایی در نمیاد ... دویاره محکمتر لگد میزنه ... باز صدا نمیده!؟ دفعه سوم که لگد میزنه یارو با عصبانیت میاد بیرون میگه بابا ... آرده ، آرد ... آرد صدا نداره! میفهمی؟

• Like 3
لینک به دیدگاه

از بقراط می پرسن: فرق فلاسفه و ریاضیدانها چیه؟

میگه: ریاضی دانها هر مسئله ای رو سعی میکنن با کمک ریاضی حل کنن ولی

فلاسفه چیزهای حل شده رو هم با کمک فلسفه به مسئله تبدیل می کنن!!

• Like 4
لینک به دیدگاه
کاربران در حال دیدن موضوع: 12 نفر (10 عضو و 2 مهمان) Afsaneh.M, *arch*, elpipita, F|UID+, hamid_shahrsaz, kingi, mammad.mechanic, pari daryayi+, verbena, Viking

ماشالا چه تاپیک پرطرفداری شده :ws3:

• Like 2
لینک به دیدگاه
من رفتم، میروم جایز نیست......:ws37:

.

.

.

.

12 دوباره میام :ws3:

حیفه افسانه جون..بیا این ساعت های زیبا دور هم جمع باشیم.......بعدش دیگه قبول میشی......باید برای هم صحبتیت وقت قبلی بگیریم:girl_blush2:

• Like 4
لینک به دیدگاه
سه نفر میرن دزدی! صابخونه بیدار میشه و دزدا میرن هر کدوم تو یه گونی قایم میشن! صابخونه میاد و به گونی اول لگد میزنه... صدای نون خشک در میاره! به دومی لگد میزنه ... صدای گردو در میاره! به گونی سوم لگد میزنه ... هیچ صدایی در نمیاد ... دویاره محکمتر لگد میزنه ... باز صدا نمیده!؟ دفعه سوم که لگد میزنه یارو با عصبانیت میاد بیرون میگه بابا ... آرده ، آرد ... آرد صدا نداره! میفهمی؟

تو هم تو این وضعیت بحرانی با این جُک های یخت سرمابخش مجلس باش ها:zadan::texc5lhcbtrocnmvtp8

• Like 3
لینک به دیدگاه
تو هم تو این وضعیت بحرانی با این جُک های یخت سرمابخش مجلس باش ها:zadan::texc5lhcbtrocnmvtp8

گدایی زنگ خونه یه پیرزنه رو می زنه‎!

پیر زن میگه : باز اومدی گدایی؟‎

گدا هم جواب می ده : پس توقع داشتی بیایم خواستگاری‎:lol:

• Like 2
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...