رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 2.3k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

ميخواستي نتايجو خارج كنن؟؟!!:icon_razz::ydm47612zsesgift969

منظورم این بود که خود سازمان برنامه نداره...باید دستی وارد بشه:w58:...چجوریه:girl_in_dreams:

• Like 1
لینک به دیدگاه
نتایج برنامه دارن تو نیم ساعت هم می تونن بزننش

من هم وقتی خوندم که وارد میکنن تعجب کردم....البته شاید مثل خیلی چیزایی که ما فکر میکنیم داریم ولی نداریم:girl_in_dreams:

• Like 1
لینک به دیدگاه
ساعت 1:1 اینجا ایران است هفتم شهریور 90:girl_in_dreams:

اینو می نویسی که سال دیگه که منچستری یاد خاطراتت تو ایران بیفتی یاد ما هم باشی

منچستر خوش بگذره

• Like 1
لینک به دیدگاه
اینو می نویسی که سال دیگه که منچستری یاد خاطراتت تو ایران بیفتی یاد ما هم باشی

منچستر خوش بگذره

:girl_in_dreams: آره

چرا هیچ خبری نشد پس:ws44:

• Like 3
لینک به دیدگاه

این همه خبر خوندید صدتا روز گفتند،یه درستش رو بخونید خو!!!

:ws37:

sazemansanjesh.jpg

با اشاره به اينكه نتايج نهايي آزمون كارشناسي ارشد دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالي سال1390 فردا سه شنبه 8 شهريورماه اعلام مي‌شود، گفت: داوطلبان مي‌توانند از فردا براي مشاهده و آگاهي از نتايج خود به سايت سازمان سنجش به نشاني

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
مراجعه كنند.

وي از پذيرش80 هزار داوطلب در اين آزمون خبر داد و افزود: تعداد پذيرفته شدگان اين دوره از آزمون كارشناسي ارشد با احتساب پذيرفته شدگان بدون آزمون سهميه استعداد درخشان 85 هزار نفر بوده است.

اینم برای کنکور آزادیها(مثل من:texc5lhcbtrocnmvtp8)

daneshgah-azad.jpg

حدود ۳۵۰ تا ۴۰۰ هزار داوطلب در آزمون سراسری دانشگاه آزاد پذیرفته خواهند شد.ایسنا: رییس مرکز آزمون دانشگاه آزاد از اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد در هفته سوم شهریور ماه خبر داد.

سجادی جاغرق با اشاره به اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد در هفته سوم شهریور ماه، گفت: در این آزمون حدود۴۰ تا ۴۵ هزار داوطلب پذیرفته می‌شوند.

وی در ادامه با اشاره به اعلام نتایج آزمون سراسری دانشگاه آزاد در هفته آخر شهریور ماه، در خصوص ظرفیت پذیرش در آزمون سراسری دانشگاه آزاد، اظهار کرد: حدود ۳۵۰ تا ۴۰۰ هزار داوطلب در آزمون سراسری دانشگاه آزاد پذیرفته خواهند شد.

• Like 5
لینک به دیدگاه

sazemansanjesh.jpg

با اشاره به اينكه نتايج نهايي آزمون كارشناسي ارشد دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالي سال1390 فردا سه شنبه 8 شهريورماه اعلام مي‌شود، گفت: داوطلبان مي‌توانند از فردا براي مشاهده و آگاهي از نتايج خود به سايت سازمان سنجش به نشاني

مراجعه كنند.

وي از پذيرش80 هزار داوطلب در اين آزمون خبر داد و افزود: تعداد پذيرفته شدگان اين دوره از آزمون كارشناسي ارشد با احتساب پذيرفته شدگان بدون آزمون سهميه استعداد درخشان 85 هزار نفر بوده است.

daneshgah-azad.jpg

حدود ۳۵۰ تا ۴۰۰ هزار داوطلب در آزمون سراسری دانشگاه آزاد پذیرفته خواهند شد.ایسنا: رییس مرکز آزمون دانشگاه آزاد از اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد در هفته سوم شهریور ماه خبر داد.

سجادی جاغرق با اشاره به اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد در هفته سوم شهریور ماه، گفت: در این آزمون حدود۴۰ تا ۴۵ هزار داوطلب پذیرفته می‌شوند.

وی در ادامه با اشاره به اعلام نتایج آزمون سراسری دانشگاه آزاد در هفته آخر شهریور ماه، در خصوص ظرفیت پذیرش در آزمون سراسری دانشگاه آزاد، اظهار کرد: حدود ۳۵۰ تا ۴۰۰ هزار داوطلب در آزمون سراسری دانشگاه آزاد پذیرفته خواهند شد.

ما رو تا نکشن ول کن نیستن یعنی تا فردا هم باید صبر کنیم اگر امروز هم نیاد وای چی میشه

لینک به دیدگاه

sazemansanjesh.jpg

مراجعه كنند.

daneshgah-azad.jpg

کلک همیشگیه شب قبل می ذارن که سایتشون نترکه یهو

ای بترکن الهی من دیگه اعصابی ندارم

شیطونه می گه بذارم برم یه جایی نت نباشه تا پس فردا هااا:164:

• Like 2
لینک به دیدگاه
ما رو تا نکشن ول کن نیستن یعنی تا فردا هم باید صبر کنیم اگر امروز هم نیاد وای چی میشه

این رو زدن...ترافیک کم بشه....بعد بزنن...واسه اعلام رتبه هم یادمه....قرار بود فرداش بیاد ولی همون شب اومد....فریبشون رو نخورید

• Like 2
لینک به دیدگاه
این رو زدن...ترافیک کم بشه....بعد بزنن...واسه اعلام رتبه هم یادمه....قرار بود فرداش بیاد ولی همون شب اومد....فریبشون رو نخورید

:banel_smiley_4::banel_smiley_4:

• Like 1
لینک به دیدگاه
بچه ها از استرس هاتون درصد بدید..من 10 درصد:ws43:

من چون بنا به دلایلی فقط باید شیراز قبول شم و فقط شیرازو زدم و البته مطمئنم قبول نمیشم چون رتبم 1300 شده ، اصلا استرس ندارررررررررم.:ws43: فقط نشستم مطمئن شم قبول نشدم ، برم واسه سال بعد درست برنامه بریزم.:ws37:

اما امیدوارم همگی همونجایی که دوست دارین قبول شین.:yes:

• Like 2
لینک به دیدگاه
من چون بنا به دلایلی فقط باید شیراز قبول شم و فقط شیرازو زدم و البته مطمئنم قبول نمیشم چون رتبم 1300 شده ، اصل استرس ندارررررررررم.:ws43: فقط نشستم مطمئن شم قبول نشدم ، برم واسه سال بعد درست برنامه بریزم.:ws37:

اما امیدوارم همگی همونجایی که دوست دارین قبول شین.:yes:

ممنون دوست عزیزم:flowerysmile:

• Like 2
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...