رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 2.3k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

سلام شبكه خبر گفت فردا.

اگه هم امروز بدن ديروقت ميدن:yes:

بمیرن همه با هم که می خوان یه خبر بدن خبرشون!!:w000:

• Like 3
لینک به دیدگاه
تو راهه ميگن ماشينش پنچر شده:biggrin:

بچه ها فکر کنید...امشب همه تکلیفتون مشخص میشه و میرید یه دانشگاه...........بعضی ها شاید خوابگاهی بشید،بعضی ها در کنار خانواده میمونید...هم دوره ای های جدید...استادای جدید...شاید هم شهری متفاوت:girl_in_dreams:

خوش بحالت

من تا 7 اینجا هستم....خدا کنه تا اون موقع نتایج بیاد:girl_in_dreams:

• Like 1
لینک به دیدگاه
منم مطمئنم امروز این سازمان سنجش موزمار جوابا رو میده

شما که چمدون هاتون رو هم بستید....تهران خوش بگذره:ws43:

• Like 1
لینک به دیدگاه

معاون سازمان سنجش از اعلام نتايج نهايي آزمون كارشناسي ارشد دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالي در فردا خبر داد.

ابراهيم خدايي در گفت‌وگو با خبرنگار صنفي آموزشي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، با اشاره به اينكه نتايج نهايي آزمون كارشناسي ارشد دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالي سال1390 فردا سه شنبه 8 شهريورماه اعلام مي‌شود، گفت: داوطلبان مي‌توانند از فردا براي مشاهده و آگاهي از نتايج خود به سايت سازمان سنجش به نشاني

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
مراجعه كنند.

وي از پذيرش80 هزار داوطلب در اين آزمون خبر داد و افزود: تعداد پذيرفته شدگان اين دوره از آزمون كارشناسي ارشد با احتساب پذيرفته شدگان بدون آزمون سهميه استعداد درخشان 85 هزار نفر بوده است.

• Like 2
لینک به دیدگاه
معاون سازمان سنجش از اعلام نتايج نهايي آزمون كارشناسي ارشد دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالي در فردا خبر داد.

ابراهيم خدايي در گفت‌وگو با خبرنگار صنفي آموزشي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، با اشاره به اينكه نتايج نهايي آزمون كارشناسي ارشد دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالي سال1390 فردا سه شنبه 8 شهريورماه اعلام مي‌شود، گفت: داوطلبان مي‌توانند از فردا براي مشاهده و آگاهي از نتايج خود به سايت سازمان سنجش به نشاني

مراجعه كنند.

وي از پذيرش80 هزار داوطلب در اين آزمون خبر داد و افزود: تعداد پذيرفته شدگان اين دوره از آزمون كارشناسي ارشد با احتساب پذيرفته شدگان بدون آزمون سهميه استعداد درخشان 85 هزار نفر بوده است.

بازی همیشگی شونه.....شک نکنید همین امشب اعلام میشه:girl_in_dreams:

• Like 2
لینک به دیدگاه

مراجعه كنند.

چه خبر استرس زایی

• Like 1
لینک به دیدگاه

راس میگه من تهران قبول میشم دوست عزیز شما خونه میمونید:w02:

من خوابگاهی میشم شما خونه نشین:gnugghender:

من استرس دارم:banel_smiley_52:

شمام که دارید!:4564:

من شوخی کردم:shame:

شما با من شوخی ندارید:th_scratchhead:

من سرم گیج میخوره:mpr:

شما چی؟؟؟:hrqr6zeqheyjho1f9mx

من ضعف کردم!!:mornincoffee:

ای خدا:w874:

• Like 3
لینک به دیدگاه
بازی همیشگی شونه.....شک نکنید همین امشب اعلام میشه:girl_in_dreams:

۷ ماهه یه کنکور دادیم!

هنوز جوابش نیومده فکر کن!!

من موندم اینا ۷۵ میلیون رای رو چجوری ۶ ساعته شمردن؟:banel_smiley_4::banel_smiley_4:

• Like 3
لینک به دیدگاه
۷ ماهه یه کنکور دادیم!

هنوز جوابش نیومده فکر کن!!

من موندم اینا ۷۵ میلیون رای رو چجوری ۶ ساعته شمردن؟:banel_smiley_4::banel_smiley_4:

دقیقا من هم همین سوال تو ذهنمه همیشه.....یکبار هم گفتم که اگه پول ندارن دستگاه بخرن از وزارت کشور قرض بگیرن:whistle:

• Like 2
لینک به دیدگاه
دقیقا من هم همین سوال تو ذهنمه همیشه.....یکبار هم گفتم که اگه پول ندارن دستگاه بخرن از وزارت کشور قرض بگیرن:whistle:

شایدم دستگاهاشون رو قرض دادن وزارت کشور

الله اعلم!!:whistle:

• Like 1
لینک به دیدگاه

حالا شما خودتو ناراحت نكن مياد:yes::ws43:

• Like 2
لینک به دیدگاه

بچه ها این رو تو مهندسان دیدم

سلام بچه ها من واسه یه کاری زنگ زده بودم به یکی از دوستان ایشون تو سنجش هستن قسمتی که نتایج رو می زنن بهم گفت که دارن نتایج ارشد رو میزنن امروز تا 5 احتمالا میاد نتایجتون . ایشالا موفق باشید
  • Like 4
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...