رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

نه بابا، تو ارشد فقط رتبت خوب باشه، بقیشو بسپر به سازمان سنجش :ws3:

راستی دانشگاه ایران چرا تعطیل شد؟

• Like 1
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 2.3k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

راستی دانشگاه ایران چرا تعطیل شد؟

دستور وزیر نسبتا محترم بهداشت:banel_smiley_4:

آقا بهرام یه سوال

واسه زبان اختصاصی عمران کتاب خوب و کاملی هست؟

کتاب زبان تخصصی گاج رو دیدید شما؟

• Like 2
لینک به دیدگاه

آقا بهرام یه سوال

خو به همینا که فکر میکنم استرسم میگیره دیگه....ما هم که قشر مظلوم جامعه:w821:

:banel_smiley_4:جوگیر:ws3:

• Like 1
لینک به دیدگاه
دانشگاه ایران ؟ منظورت دانشگاه گیلانه ؟ :ws52:

نه ..دانشگاه علوم پزشکی ایران..یدفعه پودر شد؟

راستی دانشجوهاش چی شدن؟به کدوم دانشگاه منتقل شدن؟

• Like 1
لینک به دیدگاه

آقا بهرام یه سوال

گاجو ندیدم من، من واسه زبان کتاب تست نخوندم اصلاً ، ولی بعضی از دوستام که رتبشون خوب شد، میگفتن گاج خوبه ولی باز کامل نیس، یه کتاب دیگه هم بود ایمش یادم نیس :ws52:

• Like 2
لینک به دیدگاه

نمیدونم، نشنیده بودم من ، تو ایران دانشگاه رو هم یهو تعطیل میکنن؟ :banel_smiley_4:

• Like 1
لینک به دیدگاه

کلی زدن تو سرشون دانشجوها که تعطیل نشه تعطیلش کردن.

فک کنم فرستادنشون دانشگاه تهران

:w00::w00:

• Like 3
لینک به دیدگاه

خیلی جالبه..اسم تاپیک رو باید بزاریم کسانی که ارشد 90 دادن.....چون تا قبل از آزمون ارشد فقط 15 صفحه جلو رفته بود..ولی بعدش....:ws3:

چقدر خاطره کهنه تو این تاپیک دفنه:sigh:

چقدر زمان داره تند میگذره،همش حس میکنم چیزی نخوندم و میتونستم بیشتر بخونم.چیزایی هم که خوندم خیلی هاش یادم رفته بود.پس من در این مدت چیکار میکردم:ws44:

روزگاری بودا...یادش گرامی

• Like 4
لینک به دیدگاه
دانشگاه ایران حذف نشد و با دانشگاه علوم پزشکی تهران ادغام شد

ظرفیت پذیرشش تغییر کرد؟

اخه چرا؟

شنیدید که می خوان دانشگاه خواجه نصیر رو به مراغه انتقال بدن

سال گذشته من در مورد خواجه نصیر و تربیت مدرس یه چیزایی شنیده بودم..ولی امکان نداره...طنز باحالی هم واسشون ساخته بودن.....

• Like 3
لینک به دیدگاه

امیر کبیر به کاشان ، و کلاس ها به حمام فین انتقال می یابد.

علامه طباطبایی از تهران به تبریز

دانشگاه رازی از کرمانشاه به عراق

دانشگاه شریف به “مزار شریف”

و …

این پیشنهاد از سوی یک نماینده مجلس مطرح شده بود ، ایشان در ادامه فرمودند : "موضوع انتقال دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی از تهران به شهرستان مراغه دارای منطقی قوی است چون اوج فعالیت های علمی خواجه نصیر در شهر مراغه بوده و چنین منطقی توجیه می کند که این دانشگاه در شهر مراغه باشد."

باور کنید من وقتی این منطق را خواندم شگفت زده شدم و اشک در چشمانم حلقه زد و انصاف دادم که خواجه نصیر که سهله باید صنعتی شریف به مراغه برود ، حیف که قول دانشگاه شریف را به مزار شریف دادیم.

منطق نماینده مجلس به حدی قوی بود که دود از کله ها بلند شد و حاضرین به نشانه موافقت ، سر خود را به دیوار کوفتند و نعره ها زدند.

ایشان پس از مکثی ادامه دادند : "با تامین برخی مقدمات و امکانات مورد نیاز می توان انتقال دانشگاه خواجه نصیر از تهران به مراغه را محقق ساخت"

در جهت تامین این امکانات قرار شده سه دستگاه هواپیمای خط واحد از میدان های ولیعصر ، راه آهن و آزادی برای انتقال دانشجویان ، یک هواپیما برای اساتید ، یک هواپیما برای کارمندان ، شش تریلی برای حمل غذاها ، یک هلی کوپتر برای روسا ،هشتاد گشت مخصوص ارشاد ، یک خط متروی تهران مراغه ، 70 ساختمان خوابگاه برای اسکان 7000 دانشجو جمعاً با بودجه ی 827668733912300000000000 ریال تخصیص یابد تا مشت محکمی بر دهان اراجیف گویان دنیا زده شود.

یکی از آگاهان در صدد است برای این حل این مشکل بسیار حاد و پیچیده که امنیت را از کشور ، خواب را از چشم مسئولین و آسایش را از مردم گرفته اسم خواجه نصیر را به "آغا محمد خان قاجار" تغییر بدهد تا دانشگاه بتواند در همین تهران بماند.

در پی تصمیم این آگاه ، دانشجویان اعتصاب کردند و خواهان تغییر نام "خواجه نصیر" به "توماس ادیسون" شدند تا دانشگاه را بتوانند به آمریکا منتقل کنند.

• Like 4
لینک به دیدگاه

من یکی از دانشگاهارو تو انتخاب رشتم انتخاب کردم که اگه اونجا قبول شم نمیتوتم واس دکترا برم خارج :banel_smiley_52:

• Like 2
لینک به دیدگاه
امیر کبیر به کاشان ، و کلاس ها به حمام فین انتقال می یابد.

علامه طباطبایی از تهران به تبریز

دانشگاه رازی از کرمانشاه به عراق

دانشگاه شریف به “مزار شریف”

و …

این پیشنهاد از سوی یک نماینده مجلس مطرح شده بود ، ایشان در ادامه فرمودند : "موضوع انتقال دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی از تهران به شهرستان مراغه دارای منطقی قوی است چون اوج فعالیت های علمی خواجه نصیر در شهر مراغه بوده و چنین منطقی توجیه می کند که این دانشگاه در شهر مراغه باشد."

باور کنید من وقتی این منطق را خواندم شگفت زده شدم و اشک در چشمانم حلقه زد و انصاف دادم که خواجه نصیر که سهله باید صنعتی شریف به مراغه برود ، حیف که قول دانشگاه شریف را به مزار شریف دادیم.

منطق نماینده مجلس به حدی قوی بود که دود از کله ها بلند شد و حاضرین به نشانه موافقت ، سر خود را به دیوار کوفتند و نعره ها زدند.

ایشان پس از مکثی ادامه دادند : "با تامین برخی مقدمات و امکانات مورد نیاز می توان انتقال دانشگاه خواجه نصیر از تهران به مراغه را محقق ساخت"

در جهت تامین این امکانات قرار شده سه دستگاه هواپیمای خط واحد از میدان های ولیعصر ، راه آهن و آزادی برای انتقال دانشجویان ، یک هواپیما برای اساتید ، یک هواپیما برای کارمندان ، شش تریلی برای حمل غذاها ، یک هلی کوپتر برای روسا ،هشتاد گشت مخصوص ارشاد ، یک خط متروی تهران مراغه ، 70 ساختمان خوابگاه برای اسکان 7000 دانشجو جمعاً با بودجه ی 827668733912300000000000 ریال تخصیص یابد تا مشت محکمی بر دهان اراجیف گویان دنیا زده شود.

یکی از آگاهان در صدد است برای این حل این مشکل بسیار حاد و پیچیده که امنیت را از کشور ، خواب را از چشم مسئولین و آسایش را از مردم گرفته اسم خواجه نصیر را به "آغا محمد خان قاجار" تغییر بدهد تا دانشگاه بتواند در همین تهران بماند.

در پی تصمیم این آگاه ، دانشجویان اعتصاب کردند و خواهان تغییر نام "خواجه نصیر" به "توماس ادیسون" شدند تا دانشگاه را بتوانند به آمریکا منتقل کنند.

واقعا چه نماینده هایی داریم همین باعث استرس ما می شود که شب بخوابند فردا صبح یه قانون عجیب برای ما بریزند

• Like 2
لینک به دیدگاه
من یکی از دانشگاهارو تو انتخاب رشتم انتخاب کردم که اگه اونجا قبول شم نمیتوتم واس دکترا برم خارج :banel_smiley_52:

ایشالا که قبول نمیشی که بری خارج ...چون بشی نمیری..پس نشی ک بری :ws3:

در ضمن نوشتین هر کی ارشد داره بیاد تو!!! :banel_smiley_4:

خوب در پاسخ این سوالتون باید بگم بلی....البته اگه افطار بدین ...در غیر این صورت شرمنده روی همتونم :ws3:

• Like 4
لینک به دیدگاه

چه دانشگاهی همچین رشته ای رو داره....

من هم یکی از رشته هایی که زدم اگه قبول بشم میبره منچستر:ws3:

ایشالا که قبول نمیشی که بری خارج ...چون بشی نمیری..پس نشی ک بری :ws3:

در ضمن نوشتین هر کی ارشد داره بیاد تو!!! :banel_smiley_4:

خوب در پاسخ این سوالتون باید بگم بلی....البته اگه افطار بدین ...در غیر این صورت شرمنده روی همتونم :ws3:

ارشد 90 نه 91....

91 ایها برن تاپیک بغلی....وسیله ایاب و ذهاب هم فراهمه:167:

• Like 4
لینک به دیدگاه
واقعا چه نماینده هایی داریم همین باعث استرس ما می شود که شب بخوابند فردا صبح یه قانون عجیب برای ما بریزند

دقیقا:a030:

• Like 3
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...