رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

این روزها دغدغه اصلی در سازمان سنجش اینه که کی نتایج ارشد رو بگن....یکی میگه هفته اول..یکی میگه نیمه اول..و این چنین یک روز کاری سخت و طاقت فرسا سپری میشود:banel_smiley_4:

دهه اول رو یادت رفت بگی:ws3:

• Like 2
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 2.3k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

دهه اول رو یادت رفت بگی:ws3:

دیگه کارشون سخت تر شد..از همین جا میگم خسته نباشید:rose:

خیلی دلم میخواست با یک نفر که آشنای کلفتی در سازمان سنجش داره آشنا میشدم:sigh:

• Like 3
لینک به دیدگاه
دیگه کارشون سخت تر شد..از همین جا میگم خسته نباشید:rose:

خیلی دلم میخواست با یک نفر که آشنای کلفتی در سازمان سنجش داره آشنا میشدم:sigh:

کُلُفت یا کُلفَت؟:ws3:

• Like 3
لینک به دیدگاه

۳۵۰ تا ۴۰۰ هزار داوطلب در آزمون سراسری دانشگاه آزاد پذیرفته خواهند شد.ایسنا: رییس مرکز آزمون دانشگاه آزاد از اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد در هفته سوم شهریور ماه خبر داد.

سجادی جاغرق با اشاره به اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد در هفته سوم شهریور ماه، گفت: در این آزمون حدود۴۰ تا ۴۵ هزار داوطلب پذیرفته می‌شوند.

وی در ادامه با اشاره به اعلام نتایج آزمون سراسری دانشگاه آزاد در هفته آخر شهریور ماه، در خصوص ظرفیت پذیرش در آزمون سراسری دانشگاه آزاد، اظهار کرد: حدود ۳۵۰ تا ۴۰۰ هزار داوطلب در آزمون سراسری دانشگاه آزاد پذیرفته خواهند شد.

• Like 4
لینک به دیدگاه
مشخصه:ws3:

طبیعیه.....:icon_pf (34):

من دیشب راحت خوابیدم ولی پریشب داشتم کابوس میدیدم...آخرش هم تو خواب نفهمیدم کجا قبول شدم:icon_pf (34):

• Like 2
لینک به دیدگاه
طبیعیه.....:icon_pf (34):

من دیشب راحت خوابیدم ولی پریشب داشتم کابوس میدیدم...آخرش هم تو خواب نفهمیدم کجا قبول شدم:icon_pf (34):

مگه خواب هاتو ضبط نمیکنی؟؟

من جدیدا" مجهز شدم به رسیور آی کلاس 9898 که با کیفیت عالی میتونم خواب هامو ضبط کنم و در آرشیو نگهداری کنم :ws3:

• Like 3
لینک به دیدگاه
مگه خواب هاتو ضبط نمیکنی؟؟

من جدیدا" مجهز شدم به رسیور آی کلاس 9898 که با کیفیت عالی میتونم خواب هامو ضبط کنم و در آرشیو نگهداری کنم :ws3:

:banel_smiley_4:

امواج منفی سراسر وجودم رو گرفته..دوباره دارم حس میکنم سازمان سنجش میخواد حقم رو بخوره:167:

• Like 2
لینک به دیدگاه

خوش به حالتون، کاش حداقل یه عمرانی کنکوری دیگه هم بود باهاش درد و دل میکردم :ws3:

تا اعلام نتایج، مرا د زمره مکانیکها بپذیرید :icon_gol: :ws37:

• Like 3
لینک به دیدگاه
خوش به حالتون، کاش حداقل یه عمرانی کنکوری دیگه هم بود باهاش درد و دل میکردم :ws3:

:there: باشه..

• Like 1
لینک به دیدگاه

بیا در آغوش مکانیک

عمران رو و ِ لِـــلِش :ws3:

• Like 2
لینک به دیدگاه
بیا در آغوش مکانیک

عمران رو و ِ لِـــلِش :ws3:

راستش خیلی دوس داشتم واس ارشد کنکور مکانیک بدم ولی دوستام منصرفم کردن :ws37:

• Like 1
لینک به دیدگاه

من می ترسم یه قانون عجیبی سازمان سنجش بیاره مثلا مثل چند سال پیش که رتبه 42 رشته ریاضی هیچ یک از دانشگاههای تهران رو نیاورد چون بومی گزینی کرده بودند

تو ارشد بومی داریم یا نه:ws18:

• Like 2
لینک به دیدگاه
من می ترسم یه قانون عجیبی سازمان سنجش بیاره مثلا مثل چند سال پیش که رتبه 42 رشته ریاضی هیچ یک از دانشگاههای تهران رو نیاورد چون بومی گزینی کرده بودند

شما مگه بومی تهران نیستید؟

قبلا که بومی گزینی نداشتیم.....فکر کنید اگه بومی گزینی کنند من دغ میکنم:ws44:

• Like 2
لینک به دیدگاه

نه بابا، تو ارشد فقط رتبت خوب باشه، بقیشو بسپر به سازمان سنجش :ws3:

• Like 1
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...