رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

منم همش با انتخابات مقایسه میکنم:167:

اگه سازمان سنجش پول نداره دستگاه بخره خب از وزارت کشور دستگاهاشون رو قرض بگیره:ws3:

آزاد بعد از سراسری میاد

حدودا چقدر بعد از سراسری؟اطلاع داری مریم؟

• Like 2
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 2.3k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

نمیدونم...خب آقا اسماعیل که صد در صد میدونن....چرا میخواهید برید:ws3:

• Like 2
لینک به دیدگاه

فکر کنم 1 هفته بعد از سراسری اومد

من تا 1 ساعت قبل از اعلام نتیجه آزاد هیچ استرسی نداشتم.. ولی دیدم بعضی دوستان استرس دارند من رو هم استرس گرفت!!!

من داشتم آماده میشدم که برای سال بعد (امسال) بخونم که یهویی اینجا قبول شدم .. میخواستم نرم آزاد و بشینم بخونم..

ولی دیدم خیلی سرتر از خیلی از سراسری هاست... گفتم ماندن جایز نیست :ws3:

• Like 3
لینک به دیدگاه
نمیدونم...خب آقا اسماعیل که صد در صد میدونن....چرا میخواهید برید:ws3:

خواستنش که فعلا نه،ینی دوست دارم اول سراسری رو جدی پشت سربگذارم،اگر دیدم چاره ای برام نمانده و موفق نشدم برم آزاد،اگر بین آزاد تهران و شبانه شهرستان ویا حتی روزانه جای دور قرار بگیرم میرم آزاد...

اگر آزاد رو پذیرفته شم شاید رزرو کنم که حداقل وقتام بیشتر به هدر نره...

فقط درحد نظریه هست اینا:ws3:

• Like 2
لینک به دیدگاه

هیچ اطلاعیه از سازمان سنجش نیست که چه زمانی نتایج رو می زنند پارسال 25 مرداد اعلام کردند که هفته آینده نتابج رو اعلام می کنند سال 88 هم 25 اطلاعیه زندند که هفته بعد نتایج اعلام می شه اما امسال هیچ خبری نیست

• Like 2
لینک به دیدگاه

ابراهیم خدایی قایم مقام سازمان سنجش و آموزش کشور در گفت وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس با بیان اینکه نتایج نهایی کنکور کارشناسی ارشد 90 تا هفته اول شهریورماه اعلام می شود، گفت: براساس آمار اعلام شده دفترچه راهنمای انتخاب رشته در آزمون کارشناسی ارشد 75 هزار داوطلب پذیرش می شوند.وی گفت: با احتساب داوطلبان استعداد درخشان در کنکور کارشناسی ارشد90 حدود 85 هزار داوطلب در این آزمون پذیرش می شوند.

• Like 3
لینک به دیدگاه
ابراهیم خدایی قایم مقام سازمان سنجش و آموزش کشور در گفت وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس با بیان اینکه نتایج نهایی کنکور کارشناسی ارشد 90 تا هفته اول شهریورماه اعلام می شود، گفت: براساس آمار اعلام شده دفترچه راهنمای انتخاب رشته در آزمون کارشناسی ارشد 75 هزار داوطلب پذیرش می شوند.وی گفت: با احتساب داوطلبان استعداد درخشان در کنکور کارشناسی ارشد90 حدود 85 هزار داوطلب در این آزمون پذیرش می شوند.

این خبر رو کی زدن؟

داوطلب استعداد درخشان کیه؟

• Like 1
لینک به دیدگاه
این خبر رو کی زدن؟

داوطلب استعداد درخشان کیه؟

یک ساعت هست که زدنش استعداد درخشان هم فکر کنم رتبه های اول هر ورودی + المپیادیها و. .. هست

• Like 2
لینک به دیدگاه
بچه ها آخرین رتبه قبولی دانشگاه شیراز و صنعتی شیراز چنده؟ کسی میدونه؟؟؟:ws52:

این آمار که من می دم مربوط به سال 89 هست

پارسال تا 490 شیراز قبول شدن و 734 صنعتی شیراز قبول شدن فکر کنم امسال تا 1000 قبول صنعتی شیراز رو می یاره

• Like 1
لینک به دیدگاه

جلال طباطبایی معاون اجرایی سازمان سنجش آموزش کشور در گفت و گو با خبرنگار سرویس دانش و فناوری برنا اعلام کرد: نتایج نهایی کنکور کارشناسی ارشد 90 ، دهه اول شهریور ماه اعلام می شود .

وی ادامه داد: کنکور کارشناسی ارشد سال 90 در 142 کد رشته امتحانی و در روزهای 27 تا 29 بهمن ماه برگزار شد و 870 هزار نفر در این آزمون شرکت کردند .

معاون اجرایی سازمان سنجش تصریح کرد: بیش از 70 هزار نفر پذیرش خواهند شد.

• Like 3
لینک به دیدگاه

قائم مقام سازمان سنجش آموزش کشور با اشاره به زمان اعلام نتایج کنکور کارشناسی ارشد سال 90 گفت: نتایج کنکور ارشد اواخر هفته آینده منتشر می شود.دکتر ابراهیم خدایی در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: نتایج کنکور در مقطع کارشناسی ارشد هفته آینده در سایت سازمان سنجش آموزش کشور منتشر می شود.

وی افزود: ظرفیت دانشگاهها 75 هزار نفر برای پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد است و با احتساب پذیرش استعدادهای درخشان با آزمون و بدون آزمون 85 هزار نفر در نهایت پذیرفته می شوند.

خدایی یادآور شد: میزان پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاهها نسبت به سال گذشته 64 درصد رشد داشته است.

به گزارش مهر، کنکور کارشناسی ارشد سال 90 در 142 کد رشته امتحانی و در روزهای 27 تا 29 بهمن ماه برگزار شده است و 870 هزار نفر در این آزمون شرکت کردند

• Like 3
لینک به دیدگاه
قائم مقام سازمان سنجش آموزش کشور با اشاره به زمان اعلام نتایج کنکور کارشناسی ارشد سال 90 گفت: نتایج کنکور ارشد اواخر هفته آینده منتشر می شود.دکتر ابراهیم خدایی در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: نتایج کنکور در مقطع کارشناسی ارشد هفته آینده در سایت سازمان سنجش آموزش کشور منتشر می شود.

وی افزود: ظرفیت دانشگاهها 75 هزار نفر برای پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد است و با احتساب پذیرش استعدادهای درخشان با آزمون و بدون آزمون 85 هزار نفر در نهایت پذیرفته می شوند.

خدایی یادآور شد: میزان پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاهها نسبت به سال گذشته 64 درصد رشد داشته است.

به گزارش مهر، کنکور کارشناسی ارشد سال 90 در 142 کد رشته امتحانی و در روزهای 27 تا 29 بهمن ماه برگزار شده است و 870 هزار نفر در این آزمون شرکت کردند

یعنی باید تا 10-11 شهریور صبر کنیم
  • Like 3
لینک به دیدگاه

از اولم گفته بودن نيمه اول شهريور.

اگه زودتر ميدادن ميشد اوايل شهريور.

بايد يه جوري حرفشونو رو كرسي بنشونن.

مثلا اگه 4,5 شهريور بدن چي ميشه؟؟؟؟؟؟....:JC_thinking:

• Like 4
لینک به دیدگاه
از اولم گفته بودن نيمه اول شهريور.

اگه زودتر ميدادن ميشد اوايل شهريور.

بايد يه جوري حرفشونو رو كرسي بنشونن.

مثلا اگه 4,5 شهريور بدن چي ميشه؟؟؟؟؟؟....:JC_thinking:

البته هرچی دیرتر اعلام کنند به نفع منه...شاید مسئول کتابخونمون تا اون تاریخ بیاد:ws3:

• Like 3
لینک به دیدگاه

این روزها دغدغه اصلی در سازمان سنجش اینه که کی نتایج ارشد رو بگن....یکی میگه هفته اول..یکی میگه نیمه اول..و این چنین یک روز کاری سخت و طاقت فرسا سپری میشود:banel_smiley_4:

• Like 3
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...