رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

همون موقع يعني كي ؟ بش بگم كي بره تو سايت ببينه ؟

يه اطلاعيه سنجش زده كه 23 اعلام ميكنه يه سري رشته ام اعلام كرده ولي هيچكدوم مال ما (1267)نيس :ws52:

وقتی نتایج نهایی اومد

• Like 2
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 2.3k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

آره از امسال.هم سیرجان هم رفسنجان البته طراحی کاربردی.سیرجان شبانه هم داره

شما دانشگاه مالک اشتر و هم چنین مهندسی جوش امیرکبیر رو انتخاب کردید؟

لینک به دیدگاه

احتمال قبولی در شبانه سیستان بلوچستان هم اگر انتخاب نموده باشید..با توجه به افزایش ظرفیت ها وجود داره:ws52:

لینک به دیدگاه
مهندسی جوش مربوط به ساخت و تولیده که من اصلا مجاز نشدم.والا روزانه زاهدان زدم اما فکر نمیکنم قبول شم.:ws44:

این تصویر را مشاهده کنید...احتمال قبولی با رتبه شما در شبانه زاهدان بسیار زیاد است.سال اولی بود که کنکور میدادید؟

mzt98w95w29xmf4pnpw2.jpg

لینک به دیدگاه

اما من شبانه زاهدان رو انتخاب نکردم.دفعه اولم بود در واقع میخواستم با سوالات و جو آشنا بشم.اگر هم قبول نشدم طوری نیست انشاء الله سال آینده...:a030:

• Like 2
لینک به دیدگاه
اما من شبانه زاهدان رو انتخاب نکردم.دفعه اولم بود در واقع میخواستم با سوالات و جو آشنا بشم.اگر هم قبول نشدم طوری نیست انشاء الله سال آینده...:a030:

واسه همین پرسیدم...اگر براتون زیاد مهم نیست...انشاالله واسه سال بعد تلاش کنید و نتیجه عالی بگیرید:icon_gol:

• Like 1
لینک به دیدگاه
البته مالک اشتر اگه تکمیل ظرفیت بگیره شانسم زیاده.....فکر میکنم:ws52:

پس در این فاصله خوب تحقیق کنید تا از انتخاب خود پشیمان نشید....چون کاملا بر روی آینده شما تاثیر میزاره:w16:

• Like 2
لینک به دیدگاه
الان استرس داری؟

یا از بیکاری میای نت؟ :ws3:

من اینقدر سرم شلوغه تا امروز هر روز از ساعت 8 تا 12 می رفتم برگ سبز

ساعت 15 تا 19 هم می رم دانشگاه آزاد خصوصی درس می دم طوری سرم شلوغ شده که این دو روز نتونستم بیام نت

• Like 2
لینک به دیدگاه
من اینقدر سرم شلوغه تا امروز هر روز از ساعت 8 تا 12 می رفتم برگ سبز

ساعت 15 تا 19 هم می رم دانشگاه آزاد خصوصی درس می دم طوری سرم شلوغ شده که این دو روز نتونستم بیام نت

برو بابا

شدی جیره خوار؟؟؟ :w00:

• Like 2
لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...