رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

همون مدرک شریف رو میده دیگه؟

اعتبار شریف رو داره؟داخل مدرک چیزی قید نمیشه که فاقد اعتبار بشه؟

قشم چطور؟معتبر هست؟

در مدرک درج می شود واحد بین الملل قشم

• Like 1
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 2.3k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

من 152 تبدیل شب تهران رو تو اولویت گذاشتم:ws52:

شما حتما شبانه تهران تبدیل را می یاری من هم با 214 طراحی تهران و شریف را زدم اما معلوم نیست بیارمشون با احتمال زیاد علم و صنعت هستم.:ws44::banel_smiley_52:

• Like 2
لینک به دیدگاه
شما حتما شبانه تهران تبدیل را می یاری من هم با 214 طراحی تهران و شریف را زدم اما معلوم نیست بیارمشون با احتمال زیاد علم و صنعت هستم.:ws44::banel_smiley_52:

یکی از دوستام سال قبل با 190 شب تهران طراحی قبول نشد

• Like 3
لینک به دیدگاه
امسال افزایش ظرفیت دادن همه قبولن بابا:ws2::icon_gol:

امسال فکر کنم قبولی در تبدیل سخت تره...من که هرکی رو دیدم تبدیل زده:ws2:

• Like 1
لینک به دیدگاه
آخی

بچه ها همه در استرس بسر میبرند :w768:

سوال جدید:بنظرت کجا قبول میشی؟:icon_pf (34): چقدر پروسه ارشد طولانی هستw768.gif

• Like 1
لینک به دیدگاه
راستی کجا ها رو زدی؟

به ترتیبی که زدی بگو

دانشگاه صنعتي شريف || مجموعه مھندسي مكانیك || تبديل انرژي || (روزانه)(متمرکز)

٧١١٣ ٢ دانشگاه تھران || مجموعه مھندسي مكانیك || تبديل انرژي || (روزانه)(متمرکز)

٧١٢۶ ٣ دانشگاه صنعتي امیركبیر || مجموعه مھندسي مكانیك || تبديل انرژي || (روزانه)(متمرکز)

٧١٢٩ ۴ دانشگاه صنعتي خواجه نصیرالدين طوسي || مجموعه مھندسي مكانیك || تبديل انرژي || (روزانه)

(متمرکز)

٧١١١ ۵ دانشگاه تربیت مدرس || مجموعه مھندسي مكانیك || تبديل انرژي || (روزانه)(متمرکز)

٧١٩۶ ۶

دانشگاه صنعتي شريف || مجموعه مھندسي مكانیك || مھندسي سیستمھاي انرژي || (روزانه)

(متمرکز)گرايش سیستمھاي انرژي-باضرايب تبديل انرژي-درچارچوب ضوابط دانشکده مھندسي انرژي-

مدرک فارغ التحصیلي مھندسي سیستمھاي انرژي

٧١٩٧ ٧

دانشگاه صنعتي شريف || مجموعه مھندسي مكانیك || مھندسي سیستمھاي انرژي || (روزانه)

(متمرکز)گرايش فناوريھاي انرژي-باضرايب تبديل انرژي-درچارچوب ضوابط دانشکده مھندسي انرژي-

مدرکفارغ التحصیلي مھندسي سیستمھاي انرژي

٧١٩۵ ٨ دانشگاه صنعتي خواجه نصیرالدين طوسي || مجموعه مھندسي مكانیك || مھندسي سیستمھاي

انرژي || (روزانه)(متمرکز)باضرايب تبديل انرژي

٧١۶۴ ٩ دانشگاه صنعتي شريف || مجموعه مھندسي مكانیك || تبديل انرژي || (شبانه)(متمرکز)

٧١۵٠ ١٠ دانشگاه تھران || مجموعه مھندسي مكانیك || تبديل انرژي || (شبانه)(متمرکز)

٧١۵١ ١١ دانشگاه تھران || مجموعه مھندسي مكانیك || تبديل انرژي || (شبانه)(متمرکز)گرايش ماشینھاي آبي

٧١۶١ ١٢ دانشگاه صنعتي امیركبیر || مجموعه مھندسي مكانیك || تبديل انرژي || (شبانه)(متمرکز)

٧١۶٣ ١٣ دانشگاه صنعتي خواجه نصیرالدين طوسي || مجموعه مھندسي مكانیك || تبديل انرژي || (شبانه)

(متمرکز)

٧٢٠١ ١۴

دانشگاه صنعتي شريف || مجموعه مھندسي مكانیك || مھندسي سیستمھاي انرژي || (شبانه)

(متمرکز)گرايش سیستم ھاي انرژي-باضرايب تبديل انرژي-درچارچوب ضوابط دانشکده مھندسي انرژي-

مدرک فارغ التحصیلي مھندسي سیستمھاي انرژي

٧٢٠٢ ١۵

دانشگاه صنعتي شريف || مجموعه مھندسي مكانیك || مھندسي سیستمھاي انرژي || (شبانه)

(متمرکز)گرايش فناوريھاي انرژي-باضرايب تبديل انرژي-درچارچوب ضوابط دانشکده مھندسي انرژي-مدرک

فارغ التحصیلي مھندسي سیستمھاي انرژي

٧٢٠٠ ١۶ دانشگاه صنعتي خواجه نصیرالدين طوسي || مجموعه مھندسي مكانیك || مھندسي سیستمھاي

انرژي || (شبانه)(متمرکز)باضرايب تبديل انرژي

٧٢٠٣ ١٧ پژوھشگاه موادوانرژي || مجموعه مھندسي مكانیك || مھندسي انرژي ھاي تجديدپذير || (روزانه)

(متمرکز)باضرايب تبديل انرژي

٧٢٠۶ ١٨ دانشگاه تھران || مجموعه مھندسي مكانیك || مھندسي انرژي ھاي تجديدپذير || (روزانه)(متمرکز)

باضرايب تبديل انرژي-محل تحصیل دانشکده علوم وفنون نوين

٧١٢۵ ١٩ دانشگاه صنعتي اصفھان || مجموعه مھندسي مكانیك || تبديل انرژي || (روزانه)(متمرکز)

٧١٢٢ ٢٠ دانشگاه شیراز || مجموعه مھندسي مكانیك || تبديل انرژي || (روزانه)(متمرکز)

٧١٣٧ ٢١ دانشگاه فردوسي مشھد || مجموعه مھندسي مكانیك || تبديل انرژي || (روزانه)(متمرکز)

٧١٠۵ ٢٢ دانشگاه اصفھان || مجموعه مھندسي مكانیك || تبديل انرژي || (روزانه)(متمرکز)

٧١٣٢ ٢٣ دانشگاه صنعتي شیراز || مجموعه مھندسي مكانیك || تبديل انرژي || (روزانه)(متمرکز)

٧١۴٣ ٢۴ دانشگاه يزد || مجموعه مھندسي مكانیك || تبديل انرژي || (روزانه)(متمرکز)

٧١١٧ ٢۵ دانشگاه شاھرود || مجموعه مھندسي مكانیك || تبديل انرژي || (روزانه)(متمرکز)

٧١۴١ ٢۶ دانشگاه ھرمزگان -بندرعباس || مجموعه مھندسي مكانیك || تبديل انرژي || (روزانه)(متمرکز)

٧١۵٩ ٢٧ دانشگاه صنعتي اصفھان || مجموعه مھندسي مكانیك || تبديل انرژي || (شبانه)(متمرکز)

٧١۶٩ ٢٨ دانشگاه فردوسي مشھد || مجموعه مھندسي مكانیك || تبديل انرژي || (شبانه)(متمرکز)

٧٢٠٨ ٢٩ پژوھشگاه موادوانرژي || مجموعه مھندسي مكانیك || مھندسي انرژي ھاي تجديدپذير || (شبانه)

(متمرکز)باضرايب تبديل انرژي

٧٢٠٩ ٣٠ دانشگاه تھران || مجموعه مھندسي مكانیك || مھندسي انرژي ھاي تجديدپذير || (شبانه)(متمرکز)

باضرايب تبديل انرژي-محل تحصیل دانشکده علوم وفنون نوين

٧١٧۴ ٣١ دانشگاه يزد || مجموعه مھندسي مكانیك || تبديل انرژي || (شبانه)(متمرکز)

٧١٧٢ ٣٢ دانشگاه ھرمزگان -بندرعباس || مجموعه مھندسي مكانیك || تبديل انرژي || (شبانه)(متمرکز)

٧١١٩ ٣٣ دانشگاه شھیدباھنركرمان || مجموعه مھندسي مكانیك || تبديل انرژي || (روزانه)(متمرکز)

٧١٣٨ ٣۴ دانشگاه كاشان || مجموعه مھندسي مكانیك || تبديل انرژي || (روزانه)(متمرکز)

کوتاه و مختصر:ws37:

• Like 3
لینک به دیدگاه
نه نزدم...مسیرش خیلی بده..

احتمال قبولی در اصفهان و شیراز کمه...

مشهد رو نمیدونم..

ولی بندر رو میاری

حیف بود با این رتبه بزنی بندر هااا

البته اینکه نزدیک خودتونه خوبه

ولی فکر کنم وقتش بود که دیگه از خونه فاصله بگیری :banel_smiley_4:

• Like 2
لینک به دیدگاه
احتمال قبولی در اصفهان و شیراز کمه...

مشهد رو نمیدونم..

ولی بندر رو میاری

حیف بود با این رتبه بزنی بندر هااا

البته اینکه نزدیک خودتونه خوبه

ولی فکر کنم وقتش بود که دیگه از خونه فاصله بگیری :banel_smiley_4:

:banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4: اتفاقا یکی از بچه های بندر که خانم هم بود سال گذشته دکتری قبول شد...تازه راحت تر سر کار هم میرم.موقعیت کار هم در انتخاب شهر باید در نظر گرفت..من وقتی در اهواز نمیخوام کار کنم چرا دو سال فرصت بندر رو از دست بدم؟:ws3:

• Like 1
لینک به دیدگاه
:banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4: اتفاقا یکی از بچه های بندر که خانم هم بود سال گذشته دکتری قبول شد...تازه راحت تر سر کار هم میرم.موقعیت کار هم در انتخاب شهر باید در نظر گرفت..من وقتی در اهواز نمیخوام کار کنم چرا دو سال فرصت بندر رو از دست بدم؟:ws3:

عجب

انشاالله که موفق باشی حتما"

حالا که اینطوریه کاش ضدحال بخوری و تهران قبول بشی

• Like 2
لینک به دیدگاه

انتخاب رشته ات fluid خیلی خوب بود.

همه گزینه های خوب و لازم را زدی.

امیدوارم جایی خوب قبول بشی چون واقعا لیاقتش را داری.

• Like 2
لینک به دیدگاه
عجب

انشاالله که موفق باشی حتما"

حالا که اینطوریه کاش ضدحال بخوری و تهران قبول بشی

:icon_pf (34)::icon_pf (34): نه ...من تازه متوجه شدم مشکل اصلی پیدا کردن کاره...:ws3:

انتخاب رشته ات fluid خیلی خوب بود.

همه گزینه های خوب و لازم را زدی.

امیدوارم جایی خوب قبول بشی چون واقعا لیاقتش را داری.

ممنون و متشکر....اگر انتخاب رشته من خوب بود،دلیلش راهنمایی های عالی دوستان از جمله خود شما بود:icon_gol:

• Like 2
لینک به دیدگاه
:icon_pf (34)::icon_pf (34): نه ...من تازه متوجه شدم مشکل اصلی پیدا کردن کاره...:ws3:

ممنون و متشکر....اگر انتخاب رشته من خوب بود،دلیلش راهنمایی های عالی دوستان از جمله خود شما بود:icon_gol:

من قبلا گفته بودم که ، به دوستم، امین

گفتم که این همه میخونی میری ارشد تازه میشی مثل من که باید کار داشته باشی :ws3:

• Like 1
لینک به دیدگاه
من قبلا گفته بودم که ، به دوستم، امین

گفتم که این همه میخونی میری ارشد تازه میشی مثل من که باید کار داشته باشی :ws3:

منم به همین نتیجه رسیدم هر کاری کنیم باید بریم سر کار

بهترین گزینه برای fluid هم بندر هست چون نزدیک خونشون هست و هم میشه اونجا کار کرد پس تصمیم خوبی گرفته امیدوارم موفق باشی

• Like 2
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...