رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

بچه هاي ساخت و توليد در تعيين رتبه بچه هاي طراحي و تبديل چقدر نقش دارند؟

منظورم اينكه مثلا يكي رتبش شده 700 در طراحي حالا چند نفر از بچه هاي ساخت تو اين 699 تا هستن كه زود تر از اون انتخاب رشته مي كنن يا نه ايشون نفر 700 ام كه انتخاب طراحي انتخاب رشته مي كنه و بچه هاي ساخت هيچ تاثيري تو تغيير ظرفيت بقيه گرايش ها ندارن؟

2 - امكان داره از بچه هاي ساخت رتبه بقيه گرايش هاش بهتر باشه و تو اونا انتخاب رشته كنه؟

معمولا کسیکه ساخت خونده باشه،تبدیل و طراحی نمیره،با توجه به درس هایی هم که جواب میدهند و ضریب بالای دروس تخصصیشون،اونها بیشتر تو گرایش خودشان رقابت میکنند.

کاری به گرایش های تبدیل و طراحی اکثرا ندارند،چون اگر داشتند،اصلا سوالات ساخت را جواب نمیدادند.

• Like 3
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 2.3k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

معمولا کسیکه ساخت خونده باشه،تبدیل و طراحی نمیره،با توجه به درس هایی هم که جواب میدهند و ضریب بالای دروس تخصصیشون،اونها بیشتر تو گرایش خودشان رقابت میکنند.

کاری به گرایش های تبدیل و طراحی اکثرا ندارند،چون اگر داشتند،اصلا سوالات ساخت را جواب نمیدادند.

مي دونم بخاطر ضريب 4 درس ساخت اونا رتبه هاشون با ما زمين تا اسمون فرق داره ولي مي خوام ببينم كسي كه رتبه مثلا 700 شده جنذ تا از اين 699 تا جلو تر مي تونه بچه هاي ساخت باشه يا حداقل چند درصد از اين 699 تا امكان داره ساخت قبول شن

• Like 3
لینک به دیدگاه
مي دونم بخاطر ضريب 4 درس ساخت اونا رتبه هاشون با ما زمين تا اسمون فرق داره ولي مي خوام ببينم كسي كه رتبه مثلا 700 شده جنذ تا از اين 699 تا جلو تر مي تونه بچه هاي ساخت باشه يا حداقل چند درصد از اين 699 تا امكان داره ساخت قبول شن

تعدادشون خیلی کمه،زیاد نیستند،اصلا به این چیزها فکر نکنید،نسبتش همیشه تقریبا ثابته.

• Like 3
لینک به دیدگاه

یه سری اطلاعات کلی و جامع در مورد دو گرایش طراحی کاربردی و تبدیل انرژی

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

• Like 5
لینک به دیدگاه

کسی شبانه دانشگاه تهران یا شبانه شریف طراحی را زده که رتبش زیر 250 باشه

زدنش که مشکلی نداره،اگه رتبتون این حدودا است حتما بزنید.

با توجه به افزایش ظرفیت،ممکنه احتمال قبولی باشه.

• Like 2
لینک به دیدگاه
به نظرتون دانشگاه تهران شبانه و شریف شبانه تا چن پر می شه امیر کبیر شبانه چی

معلوم نمیکنه،بستگی داره چه تعداد حاضر بشوند در یک سال،بدون داشتن خوابگاه از شهرستان بیان تهران.

اما تا 250 و بیشتر،احتمال پر شدن هست.

اگه رتبتون این حدودا است،همه را بزنید.

• Like 1
لینک به دیدگاه

کسی شبانه دانشگاه تهران یا شبانه شریف طراحی را زده که رتبش زیر 250 باشه

به به

از این طرفاااااا

اسماعیل هستم امین جان :ws3:

• Like 2
لینک به دیدگاه
به به

از این طرفاااااا

اسماعیل هستم امین جان :ws3:

سلام اسماعیل جان

ما همیشه اینجا سر می زدیم اما فقط ارسالها را می خوندیم

من شبانه تهران را قبل از روزانه علم و صنعت زدم نمی دونم با 214 میشه شبانه تهران را آورد یا نه

قبل از نتایج استرس داشتم تا نتایج اومد حال هم باید تا شهریور استرس داشته باشیم واقعا کنکور بدترین چیزی هست که ...:banel_smiley_52:

• Like 2
لینک به دیدگاه
سلام اسماعیل جان

ما همیشه اینجا سر می زدیم اما فقط ارسالها را می خوندیم

من شبانه تهران را قبل از روزانه علم و صنعت زدم نمی دونم با 214 میشه شبانه تهران را آورد یا نه

قبل از نتایج استرس داشتم تا نتایج اومد حال هم باید تا شهریور استرس داشته باشیم واقعا کنکور بدترین چیزی هست که ...:banel_smiley_52:

میگذره امین

بیخیال

آخرش زن میگیری و میشی مثل من

فقط دنبال کار میگردی

آخر آخرشم پشیمون میشی که چرا زودتر کار نکردی:ws3:

• Like 2
لینک به دیدگاه
میگذره امین

بیخیال

آخرش زن میگیری و میشی مثل من

فقط دنبال کار میگردی

آخر آخرشم پشیمون میشی که چرا زودتر کار نکردی:ws3:

می دونم می گذره اما مگه میشه استرس نداشت خودت پارسال تا نتیجه ها اومد داشتی می مردی از استرس مدارک در باشگاه مهندسان موجود هست چند روز پیش داشتم مطالب پارسال با شگاه مهندسان را می خوندم دیدمشون :ws3:

حالا بزار ما هم استرس داشته باشیم تا نتیجه ها بیاد:banel_smiley_52:

راستی نتیجه ها پارسال کی اومد

• Like 2
لینک به دیدگاه
می دونم می گذره اما مگه میشه استرس نداشت خودت پارسال تا نتیجه ها اومد داشتی می مردی از استرس مدارک در باشگاه مهندسان موجود هست چند روز پیش داشتم مطالب پارسال با شگاه مهندسان را می خوندم دیدمشون :ws3:

نیمه دوم شهریور بود فکر کنم

• Like 2
لینک به دیدگاه

من هم چندین بار بهشون گفتم مدارکش موجوده:167:

• Like 2
لینک به دیدگاه
این حامد همون دوستیمه که گفتم رتبه شده 240 فکر کنم

یا همچین چیزی

:ws3:

240 نه 214

انتخاب رشتم اینه فکر می کنید تو کدوم قبول می شم

1 دانشگاه تھران || مجموعه مھندسي مكانیك || طراحي كاربردي || (روزانه)(متمرکز)

2 دانشگاه صنعتي شريف || مجموعه مھندسي مكانیك || طراحي كاربردي || (روزانه)(متمرکز)

3 دانشگاه تھران || مجموعه مھندسي مكانیك || تبديل انرژي || (روزانه)(متمرکز)

4 دانشگاه صنعتي شريف || مجموعه مھندسي مكانیك || تبديل انرژي || (روزانه)(متمرکز)

5 دانشگاه تھران || مجموعه مھندسي مكانیك || طراحي كاربردي || (شبانه)(متمرکز)

6 دانشگاه تھران || مجموعه مھندسي مكانیك || تبديل انرژي || (شبانه)(متمرکز)

7 دانشگاه صنعتي شريف || مجموعه مھندسي مكانیك || طراحي كاربردي || (شبانه)(متمرکز)

8 دانشگاه صنعتي شريف || مجموعه مھندسي مكانیك || تبديل انرژي || (شبانه)(متمرکز)

9 دانشگاه صنعتي امیركبیر || مجموعه مھندسي مكانیك || طراحي كاربردي || (روزانه)(متمرکز)

10 دانشگاه صنعتي امیركبیر || مجموعه مھندسي مكانیك || تبديل انرژي || (روزانه)(متمرکز)

11

دانشگاه علم وصنعت ايران || مجموعه مھندسي مكانیك || طراحي كاربردي || (روزانه)

(متمرکز)زمینه تخصصي مكانیك جامدات(زمینه تخصص درمدرك فارغ التحصیلي درج نخواھدشد)-فقط

مرد

12

دانشگاه علم وصنعت ايران || مجموعه مھندسي مكانیك || طراحي كاربردي || (روزانه)

(متمرکز)زمینه تخصصي ارتعاشات وكنترل(زمینه تخصص درمدرك فارغ التحصیلي درج نخواھدشد)-فقط

مرد

13 دانشگاه علم وصنعت ايران || مجموعه مھندسي مكانیك || تبديل انرژي || (روزانه)(متمرکز)زمینه

تخصصي علوم حرارتي(زمینه تخصص درمدرك فارغ التحصیلي درج نخواھدشد)-فقط مرد

14 دانشگاه علم وصنعت ايران || مجموعه مھندسي مكانیك || تبديل انرژي || (روزانه)(متمرکز)زمینه

تخصصي دينامیك سیالات(زمینه تخصص درمدرك فارغ التحصیلي درج نخواھدشد)-فقط مرد

15 دانشگاه صنعتي امیركبیر || مجموعه مھندسي مكانیك || طراحي كاربردي || (شبانه)(متمرکز)

16 دانشگاه صنعتي امیركبیر || مجموعه مھندسي مكانیك || تبديل انرژي || (شبانه)(متمرکز)

17 دانشگاه تربیت مدرس || مجموعه مھندسي مكانیك || طراحي كاربردي || (روزانه)(متمرکز)

18 دانشگاه تربیت مدرس || مجموعه مھندسي مكانیك || تبديل انرژي || (روزانه)(متمرکز)

• Like 3
لینک به دیدگاه
240 نه 214

انتخاب رشتم اینه فکر می کنید تو کدوم قبول می شم

1 دانشگاه تھران || مجموعه مھندسي مكانیك || طراحي كاربردي || (روزانه)(متمرکز)

2 دانشگاه صنعتي شريف || مجموعه مھندسي مكانیك || طراحي كاربردي || (روزانه)(متمرکز)

خوشم اومد که دانشگاه تهران را زودتر از شریف زدی.

ایول. :a030:

فقط من یک نقطه ضعفی که در انتخاب رشت دیدم،عدم اهمیت طراحی کاربردی و تبدیل انرژی بود چرا؟

یعنی مهم نیست اگه تبدیل قبول بشی،اما دانشگاهش خوبه !!!

• Like 3
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...