رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

سوال آخرم را هم بپرسم و دیگه انتخاب رشته کنم.انرژی های تجدید پذیر را قبل از شهرستان!!!بزنم یا بعدش؟

نوشیروانی بابل را هم بزنم؟(خیلی دوره)

• Like 1
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 2.3k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

ایشون گفتند دانشگاه صنعتی نه..دانشگاه اصفهان

اما خود دانشگاه اصفهان،از این ها پایین تر است.

:banel_smiley_4:

الان من چی نوشتم. :zadan:

• Like 1
لینک به دیدگاه
سوال آخرم را هم بپرسم و دیگه انتخاب رشته کنم.انرژی های تجدید پذیر را قبل از شهرستان!!!بزنم یا بعدش؟

نوشیروانی بابل را هم بزنم؟(خیلی دوره)

بابل کجا بوده !!!!

بچه جنوبی میخواهی بری شمال !!!!!!!!

انرژی های تجدید پذیر را قبل از شهرستان بزن.

• Like 1
لینک به دیدگاه
بابل کجا بوده !!!!

بچه جنوبی میخواهی بری شمال !!!!!!!!

انرژی های تجدید پذیر را قبل از شهرستان بزن.

یه سوال دیگر هم پیش اومد.قبل از شب غیر شهرستان و یا بعدش؟

• Like 1
لینک به دیدگاه

من که فقط با 34 مورد ،انتخاب های خودم رو کردم.بقیه دوستان هم زیاد سخت نگیرن.....:w16:

و باز انتظار تا شهریور شروع شد:ws37:

• Like 2
لینک به دیدگاه

1 سوال مختصر كوچك

لطفا اولويت بندي كنيد.

-گرايشهاي 4و5و6و7و8 (روزانه )علم و صنعت و خواجه نصير

- هسته اي شهيد بهشتي روزانه

- طراحي و تبديل صنعتي اصفهان روزانه

- روزانه عباسپور

- مكاترونيك و بيو امير كبير روزانه و شبانه

- شبانه طراحي تبديل شبانه تهران

- روزانه مشهد شيراز و اصفهان(صنعتي نچ)

***** God bless youuuuuu *****

• Like 2
لینک به دیدگاه
من که فقط با 34 مورد ،انتخاب های خودم رو کردم.بقیه دوستان هم زیاد سخت نگیرن.....:w16:

و باز انتظار تا شهریور شروع شد:ws37:

اولین جایی که احتمال قبولیت بالاست رو کجا زدی بالاخره؟:banel_smiley_4:

• Like 1
لینک به دیدگاه
اولین جایی که احتمال قبولیت بالاست رو کجا زدی بالاخره؟:banel_smiley_4:

:ws3::ws3::ws3::ws3:

اینجور که من انتخاب رشته کردم یا خیلی خوب قبول میشم و یا خیلی بد...متوسط نداره

• Like 1
لینک به دیدگاه
:ws3::ws3::ws3::ws3:

اینجور که من انتخاب رشته کردم یا خیلی خوب قبول میشم و یا خیلی بد...متوسط نداره

:w00:

یعنی چی؟

نمیخوای بگی؟:banel_smiley_4:

بالاخره یکی از انتخاب هایی که کردی تو اولویت هات بیشترین شانس رو داری توش دیگه...

کجاس؟

زود باش بگو:ws3:

• Like 1
لینک به دیدگاه
:w00:

یعنی چی؟

نمیخوای بگی؟:banel_smiley_4:

بالاخره یکی از انتخاب هایی که کردی تو اولویت هات بیشترین شانس رو داری توش دیگه...

کجاس؟

زود باش بگو:ws3:

باور کنید خودم هم نمیدونم:ws52:فکر میکنم یزد:ws3:

• Like 1
لینک به دیدگاه

مریم بخون:banel_smiley_4:

پرطرفدارترین دانشگاهها برای انتقال/ تقاضای بالا برای خروج از 3 دانشگاه مدیرکل امور دانشجویان داخل وزارت علوم گفت: دانشگاه‌های تهران، صنعتی شریف و فردوسی مشهد بیشترین درخواست‌ها برای انتقال و میهمانی و دانشگاه‌های سمنان، بیرجند و زابل بیشترین درخواست‌های دانشجویی برای خروج از این دانشگاه‌ها را دارند. مجتبی بذرافشان در گفتگو با خبرنگار مهر در معرفی دانشگاه‌هایی که بیشترین درخواست برای ورود به آنها توسط دانشجویان متقاضی انتقال و مهمانی صورت گرفته است به دانشگاه‌هایی نظیر تهران، صنعتی شریف و فردوسی مشهد اشاره کرد و گفت: از اول اردیبهشت ماه که فرصت ثبت اینترنتی درخواست‌های دانشجویان متقاضی انتقال و مهمانی آغاز شده است در هر کدام از این دانشگاه‌ها بیش از یک‌هزار دانشجو خواستار ورود به این دانشگاه‌ها بوده‌اند.

مدیرکل امور دانشجویان داخل وزارت علوم از دانشگاه‎های سمنان، بیرجند و زابل به عنوان دانشگاه‌هایی نام برد که بیشترین درخواست‌های دانشجویی برای خروج از این دانشگاه‌ها را داشته‌اند.

به گفته بذرافشان درخواست ورود به یک دانشگاه یا تقاضای خروج از یک دانشگاه در برخی دانشگاه‌های کشور آن قدر زیاد است که به طور طبیعی امکان موافقت با کلیه درخواست‌های دانشجویان برای انتقال یا مهمانی به دانشگاه‌های مدنظرشان وجود ندارد.

وی با اشاره به اینکه تعداد قابل توجهی از دانشجویان ثبت نام کننده در سامانه اینترنتی انتقال و مهمانی بدون اینکه شرایط لازم را داشته باشند درخواست انتقال کرده‌اند، خاطرنشان کرد: درخواست انتقال دانشجویانی که شرایط لازم برای انتقال را ندارند به طور کامل نادیده گرفته نمی‌شود بلکه مهمان شدن آنها در دانشگاه مقصد مورد بررسی قرار می‌گیرد.

• Like 2
لینک به دیدگاه
مریم بخون:banel_smiley_4:

پرطرفدارترین دانشگاهها برای انتقال/ تقاضای بالا برای خروج از 3 دانشگاه مدیرکل امور دانشجویان داخل وزارت علوم گفت: دانشگاه‌های تهران، صنعتی شریف و فردوسی مشهد بیشترین درخواست‌ها برای انتقال و میهمانی و دانشگاه‌های سمنان، بیرجند و زابل بیشترین درخواست‌های دانشجویی برای خروج از این دانشگاه‌ها را دارند. مجتبی بذرافشان در گفتگو با خبرنگار مهر در معرفی دانشگاه‌هایی که بیشترین درخواست برای ورود به آنها توسط دانشجویان متقاضی انتقال و مهمانی صورت گرفته است به دانشگاه‌هایی نظیر تهران، صنعتی شریف و فردوسی مشهد اشاره کرد و گفت: از اول اردیبهشت ماه که فرصت ثبت اینترنتی درخواست‌های دانشجویان متقاضی انتقال و مهمانی آغاز شده است در هر کدام از این دانشگاه‌ها بیش از یک‌هزار دانشجو خواستار ورود به این دانشگاه‌ها بوده‌اند.

مدیرکل امور دانشجویان داخل وزارت علوم از دانشگاه‎های سمنان، بیرجند و زابل به عنوان دانشگاه‌هایی نام برد که بیشترین درخواست‌های دانشجویی برای خروج از این دانشگاه‌ها را داشته‌اند.

به گفته بذرافشان درخواست ورود به یک دانشگاه یا تقاضای خروج از یک دانشگاه در برخی دانشگاه‌های کشور آن قدر زیاد است که به طور طبیعی امکان موافقت با کلیه درخواست‌های دانشجویان برای انتقال یا مهمانی به دانشگاه‌های مدنظرشان وجود ندارد.

وی با اشاره به اینکه تعداد قابل توجهی از دانشجویان ثبت نام کننده در سامانه اینترنتی انتقال و مهمانی بدون اینکه شرایط لازم را داشته باشند درخواست انتقال کرده‌اند، خاطرنشان کرد: درخواست انتقال دانشجویانی که شرایط لازم برای انتقال را ندارند به طور کامل نادیده گرفته نمی‌شود بلکه مهمان شدن آنها در دانشگاه مقصد مورد بررسی قرار می‌گیرد.

بله.ممنون ولیکن اینها برای لیسانس هست..ارشد که بسختی انتقالی میدن:ws37:

اون سه تا شهر هم نزدم تا بعدش دنبال انتقالی نرم:ws3:

لینک به دیدگاه
1 سوال مختصر كوچك

لطفا اولويت بندي كنيد.

-گرايشهاي 4و5و6و7و8 (روزانه )علم و صنعت و خواجه نصير

- هسته اي شهيد بهشتي روزانه

- طراحي و تبديل صنعتي اصفهان روزانه

- روزانه عباسپور

- مكاترونيك و بيو امير كبير روزانه و شبانه

- شبانه طراحي تبديل شبانه تهران

- روزانه مشهد شيراز و اصفهان(صنعتي نچ)

***** God bless youuuuuu *****

ببخشيد ميشه جواب ما رو هم يكي بده :ws46: فقط مريم جون ..... اقا اين رسمش نيس :icon_pf (10):

ميگم تاپيكو اسمشو به جاي ‌( گفتگو کسانی که ارشد 90 دارن بیان تو ) بزارين انتخاب رشته 90 مريم جون :flowerysmile::dancegirl2:

• Like 2
لینک به دیدگاه

با سلام خدمت اقا اسي عزيز و ديگر دوستان

به نظر شما سيستم محركه خودرو /تعليق - ترمز- فرمان /سازه بدنه خودرو علم و صنعت ارجحيت دارد يا طراحي عباسپور با توجه به بازار كار

• Like 2
لینک به دیدگاه
ببخشيد ميشه جواب ما رو هم يكي بده :ws46: فقط مريم جون ..... اقا اين رسمش نيس :icon_pf (10):

ميگم تاپيكو اسمشو به جاي ‌( گفتگو کسانی که ارشد 90 دارن بیان تو ) بزارين انتخاب رشته 90 مريم جون :flowerysmile::dancegirl2:

:ws3:

متاسفانه سوال شما در لابلای پست های من گم شده بود.

اگر رتبتون هم میگفتید بهتر میشد راهنمایی کرد.

ولی طی تحقیقاتی که من کردم به این نتیجه رسیدم.آیا شهریه برای شما مهم است یا خیر؟

اگر خیر..ابتدا شبانه تهران،مخصوصا اگر قصد ادامه تحصیل و رفتن بخارج رو دارید.

در غیر اینصورت خواجه نصیر و علم وصنعت و البته چون تا حدودی جو علم و صنعت سیاسی شده شاید بعضی ها خواجه نصیر رو ترجیح بدن،گرچه امسال بودجه بیشتری به علم و صنعت اختصاص دادن.

من خودم عباسپور رو اصلا نزدم.چون وجه بین المللی نداره.

در میان سه دانشگاه بزرگ دیگه:صنعتی اصفهان -شیراز و فردوسی..من اینگونه انتخاب کردم.

اما اگر رتبتون بگونه ای است که تبدیل و یا طراحی میارید...سراغ گرایش های دیگه نرید.

• Like 2
لینک به دیدگاه

یک نکته دیگر هم باید ذکر کنم...پست های زیر 5مورد پس از تایید مدیران نشان داده میشود.بنابراین چون پست شما با تاخیر نمایش داده شده است...از دید دوستان مخفی مانده است.

• Like 2
لینک به دیدگاه
با سلام خدمت اقا اسي عزيز و ديگر دوستان

به نظر شما سيستم محركه خودرو /تعليق - ترمز- فرمان /سازه بدنه خودرو علم و صنعت ارجحيت دارد يا طراحي عباسپور با توجه به بازار كار

کلا اگه رتبه خوبی دارید،تو نخ دانشگاه های عباسپور و مالک اشتر و امام حسین و...... نباشید.

علم و صنعت خیلی بهتر است حتی در همین رشته ها.

شما رتبتون در گرایش های مختلف چگونه است؟

• Like 2
لینک به دیدگاه
یک نکته دیگر هم باید ذکر کنم...پست های زیر 5مورد پس از تایید مدیران نشان داده میشود.بنابراین چون پست شما با تاخیر نمایش داده شده است...از دید دوستان مخفی مانده است.

درسته در اين مورد حق با شماست :w16: يكم عجولانه رفتار كردم :icon_redface: :ws21:

• Like 2
لینک به دیدگاه

بچه هاي ساخت و توليد در تعيين رتبه بچه هاي طراحي و تبديل چقدر نقش دارند؟

منظورم اينكه مثلا يكي رتبش شده 700 در طراحي حالا چند نفر از بچه هاي ساخت تو اين 699 تا هستن كه زود تر از اون انتخاب رشته مي كنن يا نه ايشون نفر 700 ام كه انتخاب طراحي انتخاب رشته مي كنه و بچه هاي ساخت هيچ تاثيري تو تغيير ظرفيت بقيه گرايش ها ندارن؟

2 - امكان داره از بچه هاي ساخت رتبه بقيه گرايش هاش بهتر باشه و تو اونا انتخاب رشته كنه؟

• Like 2
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...