رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

ممنون:icon_gol:

الان راضی بودن و نبودن من مشکلی رو حل نمیکنه.:w16:سعی میکنم اشتباهاتی که قبلا تکرار کردم رو دیگه تکرار نکنم.من یک هدفی در زندگی دارم که ارشد و دانشگاه فقط یکی از وسایل رسیدن به اونه.بنابراین سعی میکنم بسمت هدفم حرکت کنم،با تمام نیرو.اصل موضوع اراده منه و دانشگاه فرع هست.

ولی باید طی یک تاپیک کل اشتباهاتم رو برای بچه های امسال شرح بدم تا شما این اشتباهات من رو تکرار نکنید.

ولی با این حال خدا رو شاکرم:icon_gol:

بابا دمت گرم که به فکر دیگران هم هستی...استفاده از تجربیات شما و امثال شما مثل آقا اسی به اندازه خوندن یه درس میارزه...:icon_gol:

راست میگن که میخوان امسال افزایش ظرفیت بدن برای ارشد؟...

چرا میگین دانشگاه یزد و شیراز بده؟..سختگیرن یا استاداشون سواد ندارن؟...

راستی هنوز هضم نشد؟...

این جدول قبولی رو که زدی خیلی جالب بود واقعا با این رتبه ها میشه قبول شد؟...:ws52:

• Like 3
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 2.3k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بابا دمت گرم که به فکر دیگران هم هستی...استفاده از تجربیات شما و امثال شما مثل آقا اسی به اندازه خوندن یه درس میارزه...:icon_gol:

راست میگن که میخوان امسال افزایش ظرفیت بدن برای ارشد؟...

چرا میگین دانشگاه یزد و شیراز بده؟..سختگیرن یا استاداشون سواد ندارن؟...

راستی هنوز هضم نشد؟...

این جدول قبولی رو که زدی خیلی جالب بود واقعا با این رتبه ها میشه قبول شد؟...:ws52:

هر سال دارن افزایش میدن.....دانشگاه یزد تا 1300 هم شبش رو میارن و میگه سطحش زیاد بالا نیست:ws37:ولی شیراز اینجور که من شنیدم جو خیلی بدی داره و استاد های سخت گیری:w16:

البته توجه کنید که این رتبه ها واسه سه حالته،یعنی ساخت-جامدات-انرژی و همه کسانی که قبل از من هستند که تبدیل نمیزنن،یه عدشون ساخت و عده ای هم جامدات میزنن،واسه همین هنوز صندلی خالی وجود داره:icon_redface:

• Like 2
لینک به دیدگاه
هر سال دارن افزایش میدن.....دانشگاه یزد تا 1300 هم شبش رو میارن و میگه سطحش زیاد بالا نیست:ws37:ولی شیراز اینجور که من شنیدم جو خیلی بدی داره و استاد های سخت گیری:w16:

البته توجه کنید که این رتبه ها واسه سه حالته،یعنی ساخت-جامدات-انرژی و همه کسانی که قبل از من هستند که تبدیل نمیزنن،یه عدشون ساخت و عده ای هم جامدات میزنن،واسه همین هنوز صندلی خالی وجود داره:icon_redface:

که اینطور...منظور من این بود که میشه به راحتی یه دانشگاه نسبتا خوب قبول شد من فکر می کردم تهران زیر 100 قبولن و مشهد و اصفهان زیر 200...خیلی امیدوار شدم.:ws2:

راستی شما گفته بودین درصد ریاضی رو دیدین شوکه شدین؟..به احتمال خیلی زیاد جای زبان با ریاضی رو اشتباه زدن داداش من کارنامه اش رو که دید گفت من که ریاضی 7 8 سوال زدم چطور 57 درصد اومده و زبان رو خیلی خوب زده بود اومد 22 درصد..حالا شما یه چکی بکن ببین درسته یا نه؟...

• Like 1
لینک به دیدگاه
که اینطور...منظور من این بود که میشه به راحتی یه دانشگاه نسبتا خوب قبول شد من فکر می کردم تهران زیر 100 قبولن و مشهد و اصفهان زیر 200...خیلی امیدوار شدم.:ws2:

راستی شما گفته بودین درصد ریاضی رو دیدین شوکه شدین؟..به احتمال خیلی زیاد جای زبان با ریاضی رو اشتباه زدن داداش من کارنامه اش رو که دید گفت من که ریاضی 7 8 سوال زدم چطور 57 درصد اومده و زبان رو خیلی خوب زده بود اومد 22 درصد..حالا شما یه چکی بکن ببین درسته یا نه؟...

نه،شما خیلی سخت میگیرید.:w16:آخه من زبان رو صفر زدم.احتمالا اشتباه از خودم بوده:icon_pf (34):حق اعتراض هم که نداریم:ws52:

• Like 1
لینک به دیدگاه
نه،شما خیلی سخت میگیرید.:w16:آخه من زبان رو صفر زدم.احتمالا اشتباه از خودم بوده:icon_pf (34):حق اعتراض هم که نداریم:ws52:
هنوز هضم نشد؟...سیالات رو چند زدی؟..:ws3:..
  • Like 1
لینک به دیدگاه
:icon_pf (34)::icon_pf (34):ریاضی 28 و دینامیک هم 10 و اندی
جامداتم که 40 زدی..:ws3:راستی دستت درست اگه می خوای اشتباهات سال گذشته رو بگی یه خورده سریعتر بگی ممنون میشم..آخه وقت تنگو مطالب بسیار...:icon_redface:
  • Like 1
لینک به دیدگاه
جامداتم که 40 زدی..:ws3:راستی دستت درست اگه می خوای اشتباهات سال گذشته رو بگی یه خورده سریعتر بگی ممنون میشم..آخه وقت تنگو مطالب بسیار...:icon_redface:

1-عجول بودن و ندانستن منابع صحیح واسه ریاضی بمن بیشترین ضربه رو زد.(امضا من رو بخونید)پس عجله نکنید که حتما این کتاب رو تمام کنید،در کل مراحل مطالعه به این توجه کنید مطلبی که دارید میخونید رو کامل و درست بخونید و خوب بفهمید.

این توصیه رو هم بشما میکنم که از حالا بفکر رتبه نباشید،چون فقط ذهنتون مغشوش میشه،شما تلاش خودتون رو انجام بدید انشاالله نتیجه هم حاصل میشه(چند جا دیدم از حالا بفکر رتبه اید گفتم).

2-هیچ وقت یک درس رو بطور کامل کنار نگذارید و همیشه مرورش کنید.

• Like 1
لینک به دیدگاه
1-عجول بودن و ندانستن منابع صحیح واسه ریاضی بمن بیشترین ضربه رو زد.(امضا من رو بخونید)پس عجله نکنید که حتما این کتاب رو تمام کنید،در کل مراحل مطالعه به این توجه کنید مطلبی که دارید میخونید رو کامل و درست بخونید و خوب بفهمید.

این توصیه رو هم بشما میکنم که از حالا بفکر رتبه نباشید،چون فقط ذهنتون مغشوش میشه،شما تلاش خودتون رو انجام بدید انشاالله نتیجه هم حاصل میشه(چند جا دیدم از حالا بفکر رتبه اید گفتم).

2-هیچ وقت یک درس رو بطور کامل کنار نگذارید و همیشه مرورش کنید.

دقیقا همینطوره واقعا خودم حس کردم ولی هرچند توجه به کمیت برام عادت شده ولی باید تغییر بدم و به کیفیت توجه کنم...واقعا درست میگی از همین الان دنبال رتبه هستم ...من یه جا خوندم که برای مشاوره کنکوری ها بود میگفت اگه میخوای هر چقدر وقت بذاری واسه ی خوندن 60% رو بذار واسه کتابهایی که اعتماد به نفست رو ببره بالا و فقط 40%وقت واسه کتاب درسی بذار این نکته واسم جالب بود..
  • Like 1
لینک به دیدگاه
دقیقا همینطوره واقعا خودم حس کردم ولی هرچند توجه به کمیت برام عادت شده ولی باید تغییر بدم و به کیفیت توجه کنم...واقعا درست میگی از همین الان دنبال رتبه هستم ...من یه جا خوندم که برای مشاوره کنکوری ها بود میگفت اگه میخوای هر چقدر وقت بذاری واسه ی خوندن 60% رو بذار واسه کتابهایی که اعتماد به نفست رو ببره بالا و فقط 40%وقت واسه کتاب درسی بذار این نکته واسم جالب بود..

ولی در ارشد اصلا کمیت مهم نیست.میشه با میانگین متوسط 50 یه رتبه خیلی خوب آورد.این دنبال رتبه بودن،انرژی مفید ذهنتون رو بگونه ای دیگه مصرف میکنه.شما بدنبال یادگیری باشید خیلی شیرین تره(نظر شخصیمه و هیچ تحمیلی در آن نیست)

من همیشه اصطلاح تبر تیز کردن رو بکار میبرم(ضرب المثل آمریکایی که میگه:اگر یه تبر رو بهت دادن تا یک جنگل رو قطع کنی 40 دقیقه رو صرف تبر تیز کردن کن و فقط 20 دقیقه واسه قطع درختا کافیه(خدا کنه اعداد رو درست گفته باشم)

• Like 1
لینک به دیدگاه

تا الان که خبر دار شدم،ما 91-دو تا 200 و دو تا 500 و یکی 800 داشتیم.

مامان خانم هم تا این رتبه ها رو شنیده،میگه خیلی تنبلی:icon_pf (34):

من الان واقعا گیجم،دوستانم که تماس میگیرن تبریک بگن،هر کدام یه نظری میدن:ws37:خوابگاه نمیتونیا:banel_smiley_4:دانشگاش بده ها:banel_smiley_4:،شهریش زیاده ها:banel_smiley_4: بومی همین جا هستی فقط همین جا قبول میشی:banel_smiley_4:و...

حالا من چیکار کنم:ws37:

• Like 4
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...