رفتن به مطلب

طنز ورزشی

ارسال های توصیه شده

یه سری مطلب طنز ورزش درباره بازی برزیل و آلمان میخواستم بذارم احساس کردم وجود یه تاپیک کلی طنز واسه ورزش لازمه و خوبه که باشه. واسه همین این تاپیک رو زدم تا هر مطلب طنزی که درباره ورزش هست رو اینجا بذارین.

فقط کاریکاتورها رو اینجا نذاریدا. کاریکارتورا تو لینک زیر هست:

http://www.noandishaan.com/forums/thread49493.html

لینک به دیدگاه

مطالب طنز درباره بازی آلمان و برزیل:

* از این به بعد موقع خواب به جای اینکه گوسفند بشمرم، حساب می‌کنم که مثلا اگه بازی 500 دقیقه طول می‌کشید، آلمان چند گل دیگه به برزیل می‌زد؟

* آلمان خطاب به برزیل: اومدیم نود دقیقه خودتون رو ببینیم ... همش دم دروازه دارین توپ جمع میکنین ...

* اسکولاری تو مصاحبه بعد بازی: دسته خرابه رو دادن دست ما.

* اما اگه کسی نتیجه این بازی رو پیش‌بینی کرده باشه میشه به عنوان پیشوا پذیرفتش و کلا پرسید به چی اعتقاد داره، به همون معتقد شد :)

* طبق اخبار موثق برای جلوگیری از خیزش و قیام ناشی از خوشحالی بعد از برد، دستور از بالا به برزیلی‌ها رسیده بود که باید ببازند.

* الان اسکولاری به یوآخیم لو میگه داداش ما هم یه گل بزنیم؟ لو میگه نه! اسکولاری میگه پس من یه موز برداشتم.

* حالا دیگه بقال سر کوچه هم طرفدار آلمان شده!

* تنها راه نجات برزیل اینه که احمدی‌نژاد به طرفداری از آلمان بیاد استادیوم.

* کاری که کل دنیا می‌گفتند آرژانتین با تیم ایران می‌کنه، آلمان با برزیل کرد :)

* خبر فوری: دقایقی پیش فرمانداری آبادان تقاضای پناهندگی اسکولاری را رد کرد.

* واقعا جا داره جمشید مشایخی رو بفرستم برزیل بوسه‌ای نثار این شانه‌های مردانه آلمانی‌ها بکنه.

* جای خیابانی خالی که اگه بود الان میگفت برزیل اگه 8 تا بزنه صعود میکنه.

* سردبیر مجله time طی تماسی با فردوسی‌پور گفته عکس اونایی که درست پیش‌بینی کردن رو بفرسته تا شماره بعد روی جلد کار کنن.

* خداییش با این باخت برزیل به ارزش‌های تیم ایران خیلی اضافه شد. خداوکیلی ایران خیلی بهتر از برزیل در این جام جهانی حاضر شد. به نظرم مردم باید بریزن تو خیابون!

* خب لامصبا جنگ جهانی رو هم پنج - هیچ می‌بردین! فقط فوتبال و بنز و ب.ام.و و صنعت و نظم و ... بلدن.

* آقا راسته؟ میگن یه هیات «آبی‌پوش» از ایران دارن میرن برزیل تحت عنوان «ستاد دلجویی»

* از آلمان فقط میشه با این وضع شکایت حقوق بشری کرد. بابا اومدی فوتبال بازی کنی یا حساب شکست در جنگ جهانی دوم رو صاف کنی؟

* به نظرم بین دو نیمه بدون سر و صدا جام رو بدن به تیم آلمان بگن مخفیانه از برزیل خارج بشه. بازیکنای برزیل هم همونجا یه سبیلی چیزی بذارن که شناخته نشن. به عنوان کارگر ورزشگاه قاطی جمعیت برن بیرون.

* این طرفداران برزیل به چه امیدی نشستن و دارن بازی رو میبینن؟ خب اون صندلی‌های بی‌صاحابو پرت کنید وسط زمین دیگه! آخه طرفدار اینقدر با ادب؟

* دکتر احمدی‌نژاد واسه دلجویی از مادر اسکولاری راهی برزیل شد!

* برزیل، الشباب، پیکان، استقلال، ملوان، پیوندتان مبارک!

* آقا نکنید این کارها رو. حرمت صابخونه رو نگه دارید. خداییش من به عنوان طرفدار آلمان دارم ناراحت می‌شم.

* تک‌گل برزیل به آلمان، دقیقا مث فحشایی بود که کیهان به تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای میده :)

* اجازه بده من هم گل بزنم ... دکتر شریعتی به یواخیم لو

* خاک تو سرتون. یه دعوا راه بندازید زمینو ترک کنیم. حداقل 3 تا حساب میشه!

* قربون غریبیت برم استقلال، چی کشیدی تو اون بازی شیش هیچ ...

* یعنی الان ممد مایلی کهن مربی آلمان بود الان همون لب خط نشسته بود داشت واسه برزیل گریه میکرد ... :-)))

* لیک آزادگان با حضور شموشک و برزیل

* آلمان گند زد به هیجان نیمه‌نهایی جام جهانی! انقدر تپ و تپ ٥ تا زد که کلا یادمون نیست کی چی رو چه جوری زد!

* بنا بر گمانه زنی‌ها، فیلیپه اسکولاری مربی برزیل قرار است در برنامه امشب ماه عسل حضور پیدا کرده و بینندگان را مهمان احساسات خود کند.

* عرق شرم به پیشانیم نشست! برزیل فکر کنم بعد این بازی از «کشور» به «بخش» ارتقاء بدنش.

* رونوشت به رئیس صداوسیما: لطفا در بازی برزیل - آلمان، حرکات آهسته نشان ندهید. ممکن است در همین فاصله، آلمان گل بعدی‌اش را هم بزند!

* کاری که آلمان با برزیل کرد «کاکرو» با بچه‌های تیم امید تو فوتبالیستا نکرد.

* آدم حیفش میاد بره دستشویی ۴ تا گل دیگه از دست بده!

* خبر فوری: مجید جلالی برای جانشینی اسکولاری اعلام آمادگی کرد.

لینک به دیدگاه

امشب قبل از بازي آرژانتين و هلند :

مسي به روبن : آقا شما ببريد بريد فينال ، ما قبلا رفتيم

روبن : نه بابا اين آلمانها روي دور برد هستن ، آبروي ما رو هم مي برن ، شما بفرماييد . . .!!

لینک به دیدگاه

برزیل راحت می‌توانست آلمان را ببرد. آلمان تیم نیست. این سیستمی که الان یواخیم لو دارد به کار می‌گیرد همان سیستمی است که قبلا لیپی از دست من کپی کرده بود.

لینک به دیدگاه

عمو: من نه به دستور فدراسیون آمدم و نه به دستور فدراسیون رفتم. خبر دارم سفارت آلمان فیلم کل بازی‌های راه‌آهن را از فدراسیون خریده بود. چرا نمی‌دانم!

کریم فیروزی: اتفاقا من حقوق‌دان نیستم، سرهنگم. ‌آلمان 2014 پاس 1993 است.

بیژن‌نسب: اتفاقا ما در سایپا قصد داشتم به هر تیمی 7 تا بزنیم. البته موفق نمی‌شدیم ولی ایده‌اش را داشتیم و آن را به فوتبال جهان معرفی کردیم.

لینک به دیدگاه

گزارش بازی برزیل - آلمان:

بسم الله الرحمن الرحیـــم؛ توی دروازه!

بازی دو تیم آلمان و توی دروازه!

برزیل رو از سری مسابقات توی دروازه....:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
گزارش بازی برزیل - آلمان:

بسم الله الرحمن الرحیـــم؛ توی دروازه!

بازی دو تیم آلمان و توی دروازه!

برزیل رو از سری مسابقات توی دروازه....:banel_smiley_4:

معرفی میکنم توی دروازه دیماریو تودروازه سوزان تو دروازه ........:ws3:

لینک به دیدگاه

برزيل ركورد هاي زيادي رو شكوند، چنتاشو فقط نام ميبرم:

- ركورد خوردن ٣گل در ١٠ دقيقه دست استقلال بود كه برزيل ٤تا تو ١٠دقيقه خورد

-استقلال ٦تايي بود كه برزيل ٧تايي شد

ميگن استقلاليا جلسه فوري تشكيل دادن كه ركورداشونو تويه فصل جاري دوباره بدست بيارن...

من ا.. توفيق

..........................................

دکتر احمدی نژاد واسه بغل کردن مادر اسکولاری راهی برزیل شد....

.........................................

ﺑﯿﻦ 2 ﻧﯿﻤﻪ ﺍﺳﮑﻮﻻﺭﯼ ﻧﯿﻤﺎﺭﻭ ﺑﺮﺩﻩ ﺩﻡ

ﺭﺧﺘﮑﻦ ﺁﻟﻤﺎﻥ ﮔﻔﺘﻪ ﺣﺪﺍﻗﻞ ﺏ ﺍﯾﻦ ﺑﭽﻪ ﯼ ﻋﻠﯿﻞ

ﺭﺣﻢ ﮐﻨﯿﻦ

.........................................

خبر مهم .صنعت نفت آبادان با یک ایرباس اخرین مدل عازم برزیل شده بود تا نیمه دوم حیثیت اوبودانو برگردونه آبادان برزیلته

آخرین خواسته اسكولاري:

به چهار کارگر ساده جهت ايستادن در خط دفاعي برزيل نيازمنديم.

داعش مسئولیت حملات آلمان را بر عهده گرفت...

اسکولاری رفته از داور چهارم سوال کنه ترک زمین کنن 3-0 میزنن یا با 7 تا جمع میشه؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...