رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

سلام من تولباکس تراهرتز رو دانلود کردم ولی تو فراخوانیش مشکل دارم :ws52:

سلام دوست عزيز

توش فايل توضيحاتي نداره يا از جايي كه دانلود كردي توضيحي براي استفاده ازش نذاشته بود؟

لينكش رو ميذاري؟

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
سلام دوست عزيز

توش فايل توضيحاتي نداره يا از جايي كه دانلود كردي توضيحي براي استفاده ازش نذاشته بود؟

لينكش رو ميذاري؟

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

از سایت خود مت ورک دانلود کردم درباره پردازش تصاویر تراهرتز هستش ، با سرچ THz toolbox matlab هم میتونید پیداش کنید توضیحات داده ولی با انجام اون ها هم اضافه نشد متاسفانه

لینک به دیدگاه

از سایت خود مت ورک دانلود کردم درباره پردازش تصاویر تراهرتز هستش ، با سرچ THz toolbox matlab هم میتونید پیداش کنید توضیحات داده ولی با انجام اون ها هم اضافه نشد متاسفانه

3 روش برای اضافه کردن برنامه های از پیش نوشته شده به عنوان "جعبه ابزار" یا toolbox وجود داره؛ مراحل یکی از روشهاش برای اونهایی که خیلی برنامه نویسی بلد نیستن، برای متلب R2015a به صورت زیره:

1. اول این برنامه ها یا همون جعبه ابزار رو unzip کنید و در یک شاخه مناسب در کامپیوتر قرار بدید، البته فرقی نمی کنه کجا، ولی جای مناسب باشه بهتره.

2. از نوار Home بالای متلب، روی Set Path کلیک کنید.

3. در پنجره ای که از مرحل قبل باز شده، روی Add Folder کلیک کنید.

4. با استفاده از GUI باز شده، به مسیر اون جعبه ابزار برید و با کلیلک روی Select Folder انتخابش کنید.

5. در نهایت روی Save کلیلک کنید.

توجه:

ـ برای متلب غیر از ویرایش R2015a روش مشابه هست؛ فقط ممکنه جای منوها یک کم فرق کنه.

ـ روش غلط اینه که فایل pathdef رو در پنجره ویرایش متلب باز کنید و دستی مسیر رو بهش اضافه کنید.

ـ اولین پست این تاپیک رو هم بخونید.

لینک به دیدگاه
  • 2 ماه بعد...
سلام ...مشکل تو اضافه کردن این تولباکس به متلب بود که حل شد ... ولی دستور که میدم اجرا نمیکنه فک کنم کامپایلر میخواد برای متلب 64 بیتی

سلام

اروری نمیده؟ بیشتر توضیح میدی؟

لینک به دیدگاه

بزارید از اول اول بگم:

اصل قضیه اینه که من میخوام خروجی برنامه hspice رو توی متلب ببینم برای این کار باید تولباکس مورد نظر رو به متلب معرفی میکردم که کردم (طبق توضیحات شما توی همین پست که سپاسگذارم از شما ) بعد دستور اجراش توی متلب این بود x=loadsig('filename.tr0') که وقتی این کد رو میزنم

Error using loadsig

Error: file can't be opened

لینک به دیدگاه
بزارید از اول اول بگم:

اصل قضیه اینه که من میخوام خروجی برنامه hspice رو توی متلب ببینم برای این کار باید تولباکس مورد نظر رو به متلب معرفی میکردم که کردم (طبق توضیحات شما توی همین پست که سپاسگذارم از شما ) بعد دستور اجراش توی متلب این بود x=loadsig('filename.tr0') که وقتی این کد رو میزنم

Error using loadsig

Error: file can't be opened

الان رفتم آموزش نصب کامپایلرتونو خوندم .... توی تولباکس hspice ایی که به متلب دادم چهار تا فایل به نام های loadsig.c و loadsig.mex و loadsig.mexa64 و loadsig.mexw64 هست ... الان باید چه کنم؟ من ویندوزم 7 , 64بیت و ویژال استودیو 2012 هم روی سیستمم نصب دارم ... برنامه متلبم هم 2014a هست ... فوق العاده متشکر میشم کمکم کنید:icon_gol:

لینک به دیدگاه

اقا ایمان گل دست درست .... جناب خیلی لطف کردی ...مشکلم حل شد ... اصلا نیازی به کامپایلر و این چیزا نداشت(طبق توضیحاتتون توی اون بخش کامپایلر مربوط به متلب ) ...فقط باید فایل اجراییمو توی مسیر تولباکس میذاشتم ... یعنی توی خود hspice_toolbox :hapydancsmil::icon_gol::icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • 1 سال بعد...

سلام وقتتون بخیر

من تولباکس IGES به متلب اضافه کردم. در فولدر اصلی، فولدر MEX هم داره. با وجود اینکه دستور makeIGESmex را در command ران کردم، باز هم وقتی در editor چنین دستوری تایپ میکنم:

[ParameterData,EntityType,numEntityType,unknownEntityType]=iges2matlab('missile2.igs');
خطا میده!

باید چکار کنم؟

لینک به دیدگاه
  • 1 سال بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...