رفتن به مطلب

رفیقاش بیان و رفقام نرن

ارسال های توصیه شده

هفته بعد هفته رفاقته پاک ترین رابطه انسانی بی شیل و پیله بی چشمداشت و پر از دوستی و عشق

بچه های عزیزم دراین تاپیک از رفیق بگن خاطره بگن شعر بگن و جملات زیبا خلاصه هرچه میخواهت دل تنگت در مورد رفیقای فابریکت بگو اونایی که تو سختیها و ناراحتیها ولت نکردن ودر کنارت بودن

فقط عزیزای من نقل قول نگیرید و بخونید و شارز بشیدو شارزکنید در روزگار بی کسی از کسان بی همتا تون بگین

از ستاد روحیه دهی انجمن هم درخواست میشه در این تاپیک تا می تونن بگن و روحیه بدن

36156363780659527077.jpg

747744_FfxopIv2123333.jpg

لینک به دیدگاه

رفیق

کجاست بیا اقلا مثل بعضیا خنجر زدی باز میفهمم که سالمی و اقلان لمسم میکنه دشنه ات

عشقه زخم از دوست من میمیرم برا این مرامت تو فقط بیا مهدی 10 سالی هست ندیدمت ای .................... :sad0:

من تورا داشتم مهدی دنیارو داشتم چه پاک بود دلت چه مهری بود در چشمانت اون موقع که غربت بودم تنها تکیه گاهم تو بودی

ای مهدی جان ای مهدی جانم:sad0:

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

دوست؟

دوست زیاد داشتم دوستایی بودن که طوری زیر پامو خالی کردن که من تا یه سال نمیتونستم معادله های زندگیمو جمع جور کنم اما دوستم بهار کمکم کرد

همیشه و در هر حال حاضر میگم بهار خیلی بچس اما همین بچه تخس با گوش شنوا بودن خیلی کمکم کرد :hapydancsmil:عاشقتم بهار ؛ شاید جلوت نگم اما واقعا نباشی بدترین حس دنیا میاد سراغم:hapydancsmil:

و دومین دوست ؛ میلاد ؛ شاید گاها چرت پرتاش عصبیم کنه:whistles:شاید گاهی به حرفایی میزنه که دوست دارم بزنم لهش کنم اما تو یه برهه ای اگه کمکم نمیکرد شاید دیرتر به خودم می اومدم:hanghead: و جا داره همینجا هم بگم قارچ سوخاری خوردن بی تو صفا نداره:vahidrk:

دیگه دوستی تو دنیای واقعی ندارم ولی تو دنیای مجازی حنانه ؛ اریودخت ؛ حتی خودت بابت اون کمکت:icon_razz: ازتون ممنونم:hapydancsmil:

جا داره از مرحوم امین نپو هم یاد کنم که ازش خبر ندارم ولی خیلی راهنماییم میکرد تو تاپیکا:hapydancsmil:

لینک به دیدگاه
  • 5 هفته بعد...
  • 2 هفته بعد...
  • 4 هفته بعد...
  • 4 هفته بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...