رفتن به مطلب

یک آغاز برای حرکتی نو به سوی موفقیت-شماره اول

ارسال های توصیه شده

• 3 ماه بعد...

جالب بود...امیدوارم که چرخ کارخونه ات همیشه بچرخه....

منم همیشه تو فکر اینم که در رابطه با رشته ام خودم یه کار تولیدی ایجادکنم....اما اول در حال کسب تجربه و شناختن ادما و بازار و صنعتم....زود نمیشه واردکارافرینی شد...دولت از دلال بازی و از ما بهترونا حمایت میکنه نه کار تولیدی واقعی...این چیزیه که تو نساجی هست...صنعتی که بعد از صنعت نفت میتونه دومین رشته پر اشتغال باشه....البته میتونه....

سوالام

مشتری مداری به معنای واقعی؟؟؟

حد و حدود ارتباط و راضی نگه داشتن مشتری؟؟؟

نحوه بازاریابی؟؟؟

دچار بحران نداشتم مشتری یا فروش شدی یا همه محصولاتتون طبق سفارش تولیدمیشه؟؟؟

توان رقابت با واردات و محصولات دیگه رو دارید؟؟چطور میشه توان رقابت رو بیشترکرد؟؟؟

صداقت در امر تولید و ارائه به بازار هست؟؟ضمانت فروش؟؟؟

لینک به دیدگاه

جالب بود...امیدوارم که چرخ کارخونه ات همیشه بچرخه....

منم همیشه تو فکر اینم که در رابطه با رشته ام خودم یه کار تولیدی ایجادکنم....اما اول در حال کسب تجربه و شناختن ادما و بازار و صنعتم....زود نمیشه واردکارافرینی شد...دولت از دلال بازی و از ما بهترونا حمایت میکنه نه کار تولیدی واقعی...این چیزیه که تو نساجی هست...صنعتی که بعد از صنعت نفت میتونه دومین رشته پر اشتغال باشه....البته میتونه....

سوالام

مشتری مداری به معنای واقعی؟؟؟

حد و حدود ارتباط و راضی نگه داشتن مشتری؟؟؟

نحوه بازاریابی؟؟؟

دچار بحران نداشتم مشتری یا فروش شدی یا همه محصولاتتون طبق سفارش تولیدمیشه؟؟؟

توان رقابت با واردات و محصولات دیگه رو دارید؟؟چطور میشه توان رقابت رو بیشترکرد؟؟؟

صداقت در امر تولید و ارائه به بازار هست؟؟ضمانت فروش؟؟؟

مرسی ممنون که اومدین دوست عزیز:w16:(و خاک و خل رو تکونیدی:w58:)

یعنی حق با مشتریست تا حدودی که ضرر مالی برات نداشته باشه بدون چون و چرا خواسته هاشو برآورده کنی و این نهایت نداره

مشتری رو باید تو دستت نگه داری به یادش باشی حتی اگه درخواست خرید هم در مدتی طولانی نداشته باشه باید شما به یادش باشی با یک تلفنو احوالپرسی هم حله

ببینید پیدا کمردن مشتری خیلی سخته ولی ازون سختر نگه داشتن مشتری اونم راضی نگهداشتنش مهترینه

اصلا یه وضعی من عاشق مشتریم واقعا میگم :w16:

چون محصول ما تخصصی هستش یه مرکز فروش تو استان داریم که توسط اون به تمام ایران محصول پخش میشه و قیمتهامون تقریبا در تمام ایران یکنواخته اما خوب ولش هم نکردیم پرس و جو میکنیم از خرده فروشها و مشتریهای صادر کننده هم داریم که مستقیما باهاشون وارد معامله میشیم که از کرمانشاه برای عراق صادرات داریم و از سیستان هم یک دوستس داریم که به افغانستان و پاکستان صادر میکنه

طبق سفارش کار میکیم چون محصولات دیگه هم داریم چون این محصول سرمایه بره کمتر ریسک میکنیم تا از گردش مالی کم نیاریم

بله داریم الان متنوع ترین محصولات رو که مشابه خارجی هم داره تولید میکنیم و از نظر قیمت پایینتر میدیم برا همین به غیر خود تراکتور سازی که مافیایی هستش و خرید خارجی داره بیشتر خدمات بعد از فروش جنس ما رو میبرن

چطور میشه رقابت را بیشتر کرد با پایین اوردن هزینه ها و بردن کیفیت به بالاترین نقطه ها....:w16: البته حمایت دولت از تولید کننده هم شرطه که دوست خارجیمون داره ولی ما نه متاسفانه

صداقت حرف اول رو میزنه واونی که میخواد براش فراهمه چون برمیگرده برا همیشه که نمی ره تا پشت سرشو نگاه نکنه

ضمانت نامه 18 ماهه که داریم ولی محصولی میسازیم که اقلا ده سالی بدون عیب کار کنه :icon_gol:

ممنون که اومدین در کار نساجی فعلا توصیه نمی کنم به فکر تولید باشین مگر اینکه از یه نقطه ای شروع کنین که اقلا بازار دسستون بیاد و پیشنهاد میکنم اول بازاریابی کنین برای یک محصولی که اصلا شناخته نشده باشه ببینید میتونید بفروشید بعدا سرمایه گذاری کنین

3 پاس اومدین صفای قدمتون:icon_gol:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...