رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

سلام بچه ها من یه مشکل دارم

یه برنامه ای است به این شکل که با زدن start شیر برقی اول روشن وبعد از یک ثانیه خاموش می شود وبهد شیر برقی دوم روشن می شود وبعد از 1 ثانیه خاموش می شود این عمل تا 10 عدد شیر برقی انجام می شود و دوباره از اول شروع به کار می کند واین سیکل ادامه دارد

هر شیر برقی دارای یک کلید سلکتوری (0^1) می باشد که در صورت فعال شدن شیر برقی مربوطه خاموش و پرش یه شیر برقی بهدی می کند به طور مثال وقتی کلید های شیر برقی 2و3و4و5و6 روشن باشد از شیر برقی 1 به شیر برقی7 پرش می کند

من از تابع پرش ایتفاده کردم ولی جواب نگرفتم یه تابعی است که کار روخیلی راحت میکنه

می خواستم بدونم کسی می تونه کار من رو راه بندازه تا کل مهندس رو بخوابونم ممنون با تشکر از سایت خوبتون

لینک به دیدگاه
  • 7 ماه بعد...
سلام بچه ها من یه مشکل دارم

یه برنامه ای است به این شکل که با زدن start شیر برقی اول روشن وبعد از یک ثانیه خاموش می شود وبهد شیر برقی دوم روشن می شود وبعد از 1 ثانیه خاموش می شود این عمل تا 10 عدد شیر برقی انجام می شود و دوباره از اول شروع به کار می کند واین سیکل ادامه دارد

هر شیر برقی دارای یک کلید سلکتوری (0^1) می باشد که در صورت فعال شدن شیر برقی مربوطه خاموش و پرش یه شیر برقی بهدی می کند به طور مثال وقتی کلید های شیر برقی 2و3و4و5و6 روشن باشد از شیر برقی 1 به شیر برقی7 پرش می کند

من از تابع پرش ایتفاده کردم ولی جواب نگرفتم یه تابعی است که کار روخیلی راحت میکنه

می خواستم بدونم کسی می تونه کار من رو راه بندازه تا کل مهندس رو بخوابونم ممنون با تشکر از سایت خوبتون

سلام دوست من...

برنامه جالبیه:a030:

من از تابع خاصی استفاده نکردم و از دستورات ساده استفاده کردم.....امیدوارم چیزی که میخواید باشه........کاش بودین و اطلاعات بیشتری میگرفتمhanghead.gif

[TABLE=class: result_slot, width: 640]

[TR]

[TD=width: 5%, align: right][/TD]

[TD]

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

خوشحال میشم نظرات بقیه دوستانم رو بدونم:a030:

لینک به دیدگاه
سلام بچه ها من یه مشکل دارم یه برنامه ای است به این شکل که با زدن start شیر برقی اول روشن وبعد از یک ثانیه خاموش می شود وبهد شیر برقی دوم روشن می شود وبعد از 1 ثانیه خاموش می شود این عمل تا 10 عدد شیر برقی انجام می شود و دوباره از اول شروع به کار می کند واین سیکل ادامه دارد هر شیر برقی دارای یک کلید سلکتوری (0^1) می باشد که در صورت فعال شدن شیر برقی مربوطه خاموش و پرش یه شیر برقی بهدی می کند به طور مثال وقتی کلید های شیر برقی 2و3و4و5و6 روشن باشد از شیر برقی 1 به شیر برقی7 پرش می کند من از تابع پرش ایتفاده کردم ولی جواب نگرفتم یه تابعی است که کار روخیلی راحت میکنه می خواستم بدونم کسی می تونه کار من رو راه بندازه تا کل مهندس رو بخوابونم ممنون با تشکر از سایت خوبتون
اگه بر 10 تا موتور بخوای بنویسی اون برنامه ای ککه تو پست بالایی گذاشتمو میشه استفاده کرد ولی اگه 16 تا موتور باشه میتونی از دستور shift rot استفاده کنی....که خیلی ساده میکنه کارتو.... اگه نتونستی با این بنویسیش یا سوال دیگه ای بود در خدمتم(البته اگه بیای سر بزنیhttp://www.noandishaan.com/forums/images/smilies/ws3.gif
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...