رفتن به مطلب

کمپین دعون از ناصر Just Mechanic برای نشستن روی صندلی داغ

ارسال های توصیه شده

کاربر نمونه شدنت مبارک:whistle:

ممنون ناصر جان....فدای تو بشم که اینقدر تو با عشقی......:icon_gol::icon_gol::icon_gol:

من از روز اول میگفتم این اخلاق ناصر رو هیچکی تو انجمن نداره ها.....:ws3:

• Like 2
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 230
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

ممنون ناصر جان....فدای تو بشم که اینقدر تو با عشقی......:icon_gol::icon_gol::icon_gol:

من از روز اول میگفتم این اخلاق ناصر رو هیچکی تو انجمن نداره ها.....:ws3:

عزیز مایی داداش:icon_redface:

این جوزف برا اعتراف بهتره ها:whistle:

• Like 2
لینک به دیدگاه
عزیز مایی داداش:icon_redface:

این جوزف برا اعتراف بهتره ها:whistle:

خیلی مخلصیم ناصر جون......:icon_gol::icon_gol:

آخه من جوزف و خیلی دوست دارم میدونی.....اصن جوزف یعنی من.....من یعنی جوزف!!!!:ws3:

• Like 2
لینک به دیدگاه
خیلی مخلصیم ناصر جون......:icon_gol::icon_gol:

آخه من جوزف و خیلی دوست دارم میدونی.....اصن جوزف یعنی من.....من یعنی جوزف!!!!:ws3:

:ws28:

این جمله آخرتو چند سال پیش منو یه کاربر دیگه هم میگفتیم یادش بخیر

• Like 2
لینک به دیدگاه

به به بَ بَ به به :ws28:شیخ سوزونه:ws28:شیخ میبینم که به بلای آسمانی دچار شدین:ws3:

خدایی حقتونه دلم خنک شد:w02:

این آق جوزیم قبل رفتن یه کار خوبی انجام دادنا:ws3:

• Like 3
لینک به دیدگاه
به به بَ بَ به به :ws28:شیخ سوزونه:ws28:شیخ میبینم که به بلای آسمانی دچار شدین:ws3:

مرید من صدات زدم بیای کمک شیخت نه اینکه از پشت بهم خنجر بزنی:vahidrk:

• Like 4
لینک به دیدگاه

پس آرتاش خانم هم تو جبهه ماست......بد شد ناصر جون.....بد!!!!!!!!!:ws3:

دسیسه کردی ناصر جون.......دسیسه کار شیطونه برادر من!!!!

• Like 3
لینک به دیدگاه

شیخ من هنوز خنجر نزدم که بابا:ws3:بعدشم وقتی مریدارو به امان خدا رها کردین باس فکر اینجاهاشم میکردید:whistles:

درسته میخوام شیخ بسوزه اماااااااااااااااااااااااااااااااااااا بچه ها شیخ و اذیت نکنیداااا:w000:

• Like 4
لینک به دیدگاه
پس آرتاش خانم هم تو جبهه ماست......بد شد ناصر جون.....بد!!!!!!!!!:ws3:

نه من تو جبهه ی حقم:ws28:با عدالت رفتار کنید شیخ گناه داره البته تو صندلی داغا کسی که بدترین و بیشترین سوالو میپرسید همین شیخ بود که رسالتشون همینه اما خوب دشمن تراشی کردن دیگه :ws3:

• Like 3
لینک به دیدگاه
شیخ من هنوز خنجر نزدم که بابا:ws3:بعدشم وقتی مریدارو به امان خدا رها کردین باس فکر اینجاهاشم میکردید:whistles:

درسته میخوام شیخ بسوزه اماااااااااااااااااااااااااااااااااااا بچه ها شیخ و اذیت نکنیداااا:w000:

منم موافق اذیت کردن نیستم...در حد قلقلک شیخ کفایت میکنه.....:ws3:

• Like 4
لینک به دیدگاه
پدر ناثر چاي بريز تا بخوريم و كمي لذت ببريم :ws3:

پسرم اینا آتیشو روشن کردن اون چای آلبالویی رو بذار یه خورده دم بکش نوش بنماییم:ws3:

• Like 5
لینک به دیدگاه
اینو موافقم روح شیخ هم جلا پیدا میکنه:ws28:

منم میگم شیخ تا ریاضت نکشه به عرفان های بالا نمیرسه.... ما خوبی شیخ رو میخوایم......:ws3:

خود شیخ در جریانه....فقط این ریاضت مث آمپول میمونه....ازش فراری هست ولی اگه میدونست چقدر براش مفیده حتما خودش داوطلبانه میرفت!!:ws3:

• Like 3
لینک به دیدگاه
منم میگم شیخ تا ریاضت نکشه به عرفان های بالا نمیرسه.... ما خوبی شیخ رو میخوایم......:ws3:

خود شیخ در جریانه....فقط این ریاضت مث آمپول میمونه....ازش فراری هست ولی اگه میدونست چقدر براش مفیده حتما خودش داوطلبانه میرفت!!:ws3:

حکمت خداست دیگه خود شیخم میدونن که آدم از حکمت خارج نمیشه مگه نه شیخی؟؟؟؟؟:ws28:

یعنی الان هرچه ریاضت بیشتر درجه ی شیخ بالاتر؟؟/:ws52:بیچاره شیخ سوختن تموم شد:ws28:اینم تا یادم نرفته بگم معمولا شیخ تو صندلی داغا سوال ریاضیم میپرسن ریاضت گفتین یاد ریاضی افتادم:ws28:

• Like 3
لینک به دیدگاه
حکمت خداست دیگه خود شیخم میدونن که آدم از حکمت خارج نمیشه مگه نه شیخی؟؟؟؟؟:ws28:

یعنی الان هرچه ریاضت بیشتر درجه ی شیخ بالاتر؟؟/:ws52:بیچاره شیخ سوختن تموم شد:ws28:اینم تا یادم نرفته بگم معمولا شیخ تو صندلی داغا سوال ریاضیم میپرسن ریاضت گفتین یاد ریاضی افتادم:ws28:

ای بترکی مرید:ws28:

خودت که تو اون فروم کذایی یادته تو کمتر از 2 روز چقدر سوال پرسیدین:w000:

من دیگه شیخ جوان قدیم نیستم پیر شدم:sad0:

• Like 5
لینک به دیدگاه
ای بترکی مرید:ws28:

خودت که تو اون فروم کذایی یادته تو کمتر از 2 روز چقدر سوال پرسیدین:w000:

من دیگه شیخ جوان قدیم نیستم پیر شدم:sad0:

:ws3:

آره یادمه انصافا همه به خینتون تنشه هستنا:ws3:البته میشه خوشبینانه هم نگاه کرد مثلا گفت همه از شدت دوس داشتن شیخ کاری میکنن بسوزه:ws28:

من میدونم شما آب حیات خوردین پیر اینا نمیشین جو ندید شیخ:w02:

• Like 5
لینک به دیدگاه

یاسر جون من یه روزه تو رو میشناسم ولی انگار سال ها با هم رفیق بودیم، واقعا ها... یادش بخیر چه روزایی داشتیم خب بذگریم:ws3:

از یاسر تشکر میکنم برای اینکه به من آموخت که شیخ رو نباید جزغاله کرد باس قلقلکش داد همین:ws3:

از not found نیم راضیم چرا؟ زیرا برای انکه

خب شاید جواب کوتاه بالا کفایت نکنه بیشتر توضیح میدیم، ایشون اول میخواستن بر علیه من دسیسه کنن ولی یاسر دوست عزیز و ماندگار مشتی محکم بر دهان استکبار و از اینا:w02:

از فرنوش تشکر ویژه دارم...فری فری الهی وَربِپَری

ایشون دوست داشتن من رو صندلی بشینم منم دوس داشتم ولی روزگار نامردتر از این حرفاست:ws3:یعنی جون فرنوش قسمت نشد دیگه شرمنده انشالله که اجر زحماتتون بیهوده نمیمونه

از آرتاش به خاطر اینکه از پشت به شیخ خنجرید:ws28:یعنی شیخ باورش نمیشد مریدش اینگونه فنون شیخی رو یاد بگیره، البت تقصیره شیخ بود نباید همه فنون رو به آرتاش یاد می داد که واسه روز مبادا با اون فنونی که یادش نداده آرتاش رو ناکوت میکرد

• Like 5
لینک به دیدگاه
یاسر جون من یه روزه تو رو میشناسم ولی انگار سال ها با هم رفیق بودیم، واقعا ها... یادش بخیر چه روزایی داشتیم خب بذگریم:ws3:

از یاسر تشکر میکنم برای اینکه به من آموخت که شیخ رو نباید جزغاله کرد باس قلقلکش داد همین:ws3:

از not found نیم راضیم چرا؟ زیرا برای انکه

خب شاید جواب کوتاه بالا کفایت نکنه بیشتر توضیح میدیم، ایشون اول میخواستن بر علیه من دسیسه کنن ولی یاسر دوست عزیز و ماندگار مشتی محکم بر دهان استکبار و از اینا:w02:

از فرنوش تشکر ویژه دارم...فری فری الهی وَربِپَری

ایشون دوست داشتن من رو صندلی بشینم منم دوس داشتم ولی روزگار نامردتر از این حرفاست:ws3:یعنی جون فرنوش قسمت نشد دیگه شرمنده انشالله که اجر زحماتتون بیهوده نمیمونه

از آرتاش به خاطر اینکه از پشت به شیخ خنجرید:ws28:یعنی شیخ باورش نمیشد مریدش اینگونه فنون شیخی رو یاد بگیره، البت تقصیره شیخ بود نباید همه فنون رو به آرتاش یاد می داد که واسه روز مبادا با اون فنونی که یادش نداده آرتاش رو ناکوت میکرد

تو داداش خودمی جوزف جون!!!!!! دیگه هیچکی پشت ناصر نیست.....:ws3:

ناصر خان میری رو صندلی یا باز نفر بیارم؟؟؟؟؟؟؟؟؟

• Like 4
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...