رفتن به مطلب

کمپین دعون از ناصر Just Mechanic برای نشستن روی صندلی داغ

ارسال های توصیه شده

من را تنها من بس است:ws3:

نه عمرا نرو ه بیا بغل خودم دیدم تنها شدی به غیرتم برخورد عمرا بذارم بری رو صندلی ویلم کنین بینم مکانیک گیر اوردین هان ؟

• Like 4
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 230
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

نه عمرا نرو ه بیا بغل خودم دیدم تنها شدی به غیرتم برخورد عمرا بذارم بری رو صندلی ویلم کنین بینم مکانیک گیر اوردین هان ؟

آقا سهند شما داداش بزرگ مایی....... بیا اینور ناصر الان نا امیده.....بقل ناصر نرو معلوم نیس چی به خودش بسته الان ضامنو میکشه میری هوا ها!!!!:ws3:

منم کنترلیم نصف درسام مکانیکیه به خدا!!!!

• Like 4
لینک به دیدگاه
تو داداش خودمی جوزف جون!!!!!! دیگه هیچکی پشت ناصر نیست.....:ws3:

ناصر خان میری رو صندلی یا باز نفر بیارم؟؟؟؟؟؟؟؟؟

درود یاسر:ws3:

بدرود ناصر:ws28:

• Like 4
لینک به دیدگاه
یاسر جون من یه روزه تو رو میشناسم ولی انگار سال ها با هم رفیق بودیم، واقعا ها... یادش بخیر چه روزایی داشتیم خب بذگریم:ws3:

از یاسر تشکر میکنم برای اینکه به من آموخت که شیخ رو نباید جزغاله کرد باس قلقلکش داد همین:ws3:

از not found نیم راضیم چرا؟ زیرا برای انکه

خب شاید جواب کوتاه بالا کفایت نکنه بیشتر توضیح میدیم، ایشون اول میخواستن بر علیه من دسیسه کنن ولی یاسر دوست عزیز و ماندگار مشتی محکم بر دهان استکبار و از اینا:w02:

از فرنوش تشکر ویژه دارم...فری فری الهی وَربِپَری

ایشون دوست داشتن من رو صندلی بشینم منم دوس داشتم ولی روزگار نامردتر از این حرفاست:ws3:یعنی جون فرنوش قسمت نشد دیگه شرمنده انشالله که اجر زحماتتون بیهوده نمیمونه

از آرتاش به خاطر اینکه از پشت به شیخ خنجرید:ws28:یعنی شیخ باورش نمیشد مریدش اینگونه فنون شیخی رو یاد بگیره، البت تقصیره شیخ بود نباید همه فنون رو به آرتاش یاد می داد که واسه روز مبادا با اون فنونی که یادش نداده آرتاش رو ناکوت میکرد

دلم برا شیخ سوخت:hanghead:

آغا شیخ بره رو صندلی داغ اما چندتا قانون تصویب کنیم که شیخ زیاد اذیت نشه دیگه در این حد مرید ناملدی نیستم:sigh:

آق جوزی اینا تعریف نبودااااااااااااااا:w000:منو کتلت کردید که:whistles:

• Like 3
لینک به دیدگاه

میدونستم یه مکانیکی هیچ وقت خیانت نمیکنه:ws3:

یه طرف عخشم مکانیک:w02: اون طرف :3:چیکار کنم من

ترکوندیشون:ws28:

آقا سهند شما داداش بزرگ مایی....... بیا اینور ناصر الان نا امیده.....بقل ناصر نرو معلوم نیس چی به خودش بسته الان ضامنو میکشه میری هوا ها!!!!:ws3:

منم کنترلیم نصف درسام مکانیکیه به خدا!!!!

حیف اون 20 که تو کنترل گرفتم:4564:

درود یاسر:ws3:

بدرود ناصر:ws28:

جوزف فیلم نیا بیا بشین بچه رو اعصابم راه نرو:w000:

دلم برا شیخ سوخت:hanghead:

آغا شیخ بره رو صندلی داغ اما چندتا قانون تصویب کنیم که شیخ زیاد اذیت نشه دیگه در این حد مرید ناملدی نیستم:sigh:

آق جوزی اینا تعریف نبودااااااااااااااا:w000:منو کتلت کردید که:whistles:

مرید مرید :sigh:

یعنی هر کسی یه سوال بپرسه؟:whistle:

• Like 3
لینک به دیدگاه
به نظرم همون گندم گفت بنشونیمش رو صندلی اعتراف با یه درجه تخفیف نه روغن موتور بسوزه نه موتور خوبه نه

ای خدا صندلی داغ کم بود صندلی اعترافم اضافه شد

بابا جوفتشون یه ماهیت دارن خو:icon_pf (34):

• Like 5
لینک به دیدگاه
ای خدا صندلی داغ کم بود صندلی اعترافم اضافه شد

بابا جوفتشون یه ماهیت دارن خو:icon_pf (34):

گوش کن اینو از دوشت برداریم بعدن اونجا پارتی دارم شدید تو اینو قبول کن اعترافو بقیش بامن :whistle:

• Like 5
لینک به دیدگاه

داریم میرسیم به صفحه ۲۰ دیگه.....عددشم خوبه رنده........بسه دیگه!!!!!!!

ناصر خان میشینه با یکم تخفیف در حد روغن موتور.....ختم جلسه!!!!

• Like 4
لینک به دیدگاه

مرید مرید :sigh:

یعنی هر کسی یه سوال بپرسه؟:whistle:

شیخ شیخ:5c6ipag2mnshmsf5ju3

نه دیگه یه سوال چیه بابا:banel_smiley_4:مثلا به مناسبت عدد 20نمره کنترل هر کس فقط 20سوال بپرسه:ws3:

• Like 5
لینک به دیدگاه

ناصر دو برابر تعداد صفحاتی که اینجا پیشروی میکنیم ازت سوال میپرسیم

دیگه خود دانی یا ندانی

یارم همه دانی و خودم هیچ ندانی

یا رب چه کند هیچ ندان با همدانی:ws3:

• Like 5
لینک به دیدگاه
شیخ شیخ:5c6ipag2mnshmsf5ju3

نه دیگه یه سوال چیه بابا:banel_smiley_4:مثلا به مناسبت عدد 20نمره کنترل هر کس فقط 20سوال بپرسه:ws3:

مرید به مراد خنجر زدی! دیگه خونی که ریخته با این کارا جمع نمیشه:ws3:به فکر این باش سریع تر مراد رو خلاص کنی:ws28:در اینجا مراد از مراد شیخه و مراد از شیخ ناصر :w58:

• Like 5
لینک به دیدگاه
مرید به مراد خنجر زدی! دیگه خونی که ریخته با این کارا جمع نمیشه:ws3:به فکر این باش سریع تر مراد رو خلاص کنی:ws28:در اینجا مراد از مراد شیخه و مراد از شیخ ناصر :w58:

نه خیرمش من خنجر نزدم به شیخ:whistles:خیلیم مرید خوبیم:ws3:فقط به قول آقا یاسر میخواستم شیخ پله های سیر سلوک و عرفانو زود زود بالا برن:w02:

• Like 5
لینک به دیدگاه

آقا من یه نخشه زدم در حد تیم ملی

همین کومارو بگیریم پرتش کنیم رو صندلی ببندیمش!!!!:gnugghender:

• Like 6
لینک به دیدگاه
نه خیرمش من خنجر نزدم به شیخ:whistles:خیلیم مرید خوبیم:ws3:فقط به قول آقا یاسر میخواستم شیخ پله های سیر سلوک و عرفانو زود زود بالا برن:w02:

همین دیگه میخوای شیخ از دار فانی بالا بره به لقاء الله پیوست بشه:sad0:

• Like 6
لینک به دیدگاه
آقا من یه نخشه زدم در حد تیم ملی

همین کومارو بگیریم پرتش کنیم رو صندلی ببندیمش!!!!:gnugghender:

الان این نقشه بود؟ :w000:نقشه ت خیلی شبیه تاکتیک اون شب بازی ایران با نیجریه بود:ws3:

• Like 6
لینک به دیدگاه
الان این نقشه بود؟ :w000:نقشه ت خیلی شبیه تاکتیک اون شب بازی ایران با نیجریه بود:ws3:

خیلی هم عالیییی:w02::167:

• Like 6
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...