رفتن به مطلب

نتایج جلسات معماری

ارسال های توصیه شده

سلام بر دوستای عزیزم

اول از همه قوانین رو میزارم:

سلام بر همه اعضای محترم

قبل از عضویت شما دوستان عزیز در این گروه باید به چند نکته اشاره کنم

نکته اول:

هدف از تشکیل این گروه چیه؟

هدف ایجاد یک تیم مهندسی و ایجاد یک دیکشنری مهندسی و معماری هستش

نکته دوم:

چگونگی عضو شدن؟

به دلایلی که در ادامه توضیح میدم به صورت عمومی نمیتوانید عضو شوید به همین دلیل در درجه اول باید از یکی از مدیران معماری و در درجه دوم مدیر کل سایت ادمین (3shahrsaz) در خواست فرم عضویت بخواهید تا برای شما ارسال بشه

نکته سوم:

تعداد اعضا چند نفر است؟

تعداد اعضا فعلا تا شروع کار به صورت تیم5 تا 6 نفر هستش تا روند کار معلوم بشه

نکته چهارم:

قوانین تیم ؟

قانون اول:

در نکته دوم گفتم که دلایلی نمی تونیم به صورت عمومی بزاریم دلایل هم این است که تیم باید فعال باشه و نمیتونیم هر فردی رو عضو کنیم و گروه خیلی بزرگ باشه و اصلا کسی کار نکنه یا تعداد محدودی وارد عمل بشن پس هر کس که بخواد عضو بشه باید توانایی اینکه بتونه با تیم بیاد جلو رو در خودش ببینه

قانون دوم:

هر فردی که عضو بشه باید تا آخر پروژه همکاری مداومی داشته باشه

قانون سوم:

تحویل به موقع هر گزارش که خواسته شده از اعضای محترم گروه

قانون چهارم:

در انجمن هر مشکلی برای فرد به وجود اومد به این گروه مربوط نمی باشد و تا پایان این پروژه این تیم حق خداحافظی از انجمن رو نداره

قانون پنجم:

اگر از عضو بی احترامی و یا اقدامتی نا شایست صورت بگیرد 2 بار اخطار و در صورت تکرار اخراج از گروه و حتی از انجمن رو در پی دارد

قانون ششم:

بعد از عضو شدن در گروه به معنای قبول قوانین است به همین دلیل اخراج هر عضو تنها به دست مدیر تیم می باشد و لا غیر و مدیر تیم مختار به اخراج یا دادن اخطار به عضو میباشد

ته پنجم:

کساییکه به صورت فعال در این تیم شرکت کنن به مرور زمان در کنار نام کاربریشان نوشته خواهد شد عضو فعال دیکشنری معماری تا متمایز از دیگر اعضا شوند و هم مشخص شود که زحماتی رو در پشت صحنه انجمن انجام میدهید

نکته ششم:

اعضایی که میخواهند عضو شوند لازم نیست حتما معمار باشند از همه گروه ها استقبال میشود

****باز هم میگم عضو شدن در این تیم بصورت کاملا اختیاریست اما وقتی عضو شدید نمیتونید کنار بکشید و دیگر اختیاری نیست خروجتون از گروه مگر مدیر گروه صلاح بدونه****

ممنونم از توجهتون:icon_gol:

• Like 6
لینک به دیدگاه

سلام

بعد از جلساتی که داشتیم و داریم نتایج و پیشنهادات رو اینجا مینوسم:

..............................................................................

ebram0412

من یک پیشنهاد دارم ////////////

برای ایجاد کمک به یکدیگر و آگاهی از دروس ترم های آینده و ترم های جاری هر کس هر آنچه از دروس که گذرانده و دارد

می گذراند در تاپیک مربوط به آن درس قرار دهد ..

تا هم با انواع روش های درسی در آن درس مربوط آگاهی به دست آوریم ....و هم با نکات ضعف و قوت و اهمیت آن دروس آگاهی کامل را بدست آوریم ..

Mahtab.r

به نظر من اسکیس و فاز2( جزئیات ) پیش نیازهایی هستند برای ادامه معماری .

این دوتارو هم باید توو برنامه هامون بگنجونیم .

ebram0412

فلسفه معماری علاقه

3shahrsaz

بچه ها ببخشید من رفتم و دیر کردم. در مورد این دیکشنری با اجازه سپیده بگم که یه همچین کاری میخواد تو شهرسازی هم انجام بشه. دیکشنری لغت به لغتم نیست.

خوب کنار این کار دیکشنری میشه کارهای دیگه ای هم شروع کرد.

من راستش به معماری زیاد وارد نیستم. ولی الان واسه شهرسازی میخوایم یه سری کارای پژوهشی هم شروع کنیم. مثلاً الان ما میخوایم مقاله نویسی و ترجمه و تهیه مرجع شهرای ایران رو فعلاً شروع کنیم.

تهیه مرجع شهرهای جهان و تاریخنامه شهرسازی و همین دیکشنری و ... هم هستش.

فکر کنم تو معماری هم بشه یه همچین کارایی رو کرد.

به نظرم تو اینجا در مورد کلیات کارها و اینکه تو چه کارهایی میتونین باشین صحبت کنین بعدش یه بخش ویژه واسه معماری درست بشه مثل شهرسازی که جزئیات تو اونجا بین اعضای گروه مطرح بشه. :a030:

:flowerysmile::flowerysmile::flowerysmile::flowerysmile::flowerysmile::flowerysmile::flowerysmile::flowerysmile::flowerysmile::flowerysmile::flowerysmile:

• Like 4
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...