رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

سلااااااااااااااااااااااااااااااام :wavesmile: سلااااااااااااااااااااااااااااااااام

:w14:15 خرداد روز جهانی محیط زیست برهمه ی دوستداران محیط زیست پیشاپیش مبااااااااااارک :w14:

تالار محیط زیست به مناسبت این روز عزیز برگذاری می کند:

:camera2:مسابقه بزرگ عکس ویژه روز جهانی محیط زیست :camera2:

با موضوع :

:wht: محیط زیست از نگاه شما :wht:

مهلت ارسال آثار تا 15 خرداد

عکس های زیباتون رو در ابعاد 800*600 در آپلودسنتر انجمن آپلود کرده و به صورت خصوصی برام بفرستید.

جوایز :

نفر اول : مدال ویژه عکاسی + 200 امتیاز

نفر دوم : 150 امتیاز

نفر سوم : 100 امتیاز

:hapydancsmil::icon_gol:منتظر حضور پرشورتون هستیم:icon_gol::hapydancsmil:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 44
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

ممنون از دعوتتون میتونین یکی از عکسای من و دوربینم تاپیک مکیدی دره سی یا فندوقلو رو به انتخاب خودتون در مسابق شرکت بدین اگه بشه ممنون میشم :icon_gol:

لینک به دیدگاه
ممنون از دعوتتون میتونین یکی از عکسای من و دوربینم تاپیک مکیدی دره سی یا فندوقلو رو به انتخاب خودتون در مسابق شرکت بدین اگه بشه ممنون میشم :icon_gol:

آقای مهندس من برای دوستان دیگه هم توضیح دادم که هدف از این مسابقه دیدن تصورات و نگاه عزیزانمون به محیط زیسته. نگاه ها متفاوته. بعضیا قشنگ میبینن، بعضی ها زشت و بعضی ها هم عادی و معمولی. شما هم نگاهت رو برام به صورت خصوصی بفرست. موفق باشی:a030:

لینک به دیدگاه
hit[/MENTION]a;1406542]آقای مهندس من برای دوستان دیگه هم توضیح دادم که هدف از این مسابقه دیدن تصورات و نگاه عزیزانمون به محیط زیسته. نگاه ها متفاوته. بعضیا قشنگ میبینن، بعضی ها زشت و بعضی ها هم عادی و معمولی. شما هم نگاهت رو برام به صورت خصوصی بفرست. موفق باشی:a030:

چشم میفرستم ولی ......... باشه :sigh:

لینک به دیدگاه
چشم:ws3:

چشمت بی بلا:ws37:

سلام عسیسم دوسداشتم شرکت کنم اما آجی امتحانام برام وقت نزاشته ایشالا دفه بعد برا موضوعا دیگه

آخییی. انشالله تو امتحاناتت موفق باشی عزیزم.:a030:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...