رفتن به مطلب

دره مکیدی (بالاتر از قلعه بابک

ENG.SAHAND

ارسال های توصیه شده

:ws28::ws28: اون 20 سال ازمن بزرگتره وسطی که میگی یکم شبیهم هست ولی من خوشتیپترم و 25 سانتی از اون بلندتر اونا دوستامن من عکاسم :ws28:

خوب تابلو بود اون نیستید:w16:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 45
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

اولار بلی

گجه یاغیش یاغیر به به

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

اینجام همون جاست؟ :ws3:برف یاقیر می‌کنه؟:ws3: اون وسطی چای‌ه؟:ws3:چای یاپیشدی؟:ws3: چرا عکس دوستان؟:ws3:چرا عکس خودتان نه؟:ws3:قورد حمله نکرد بهتون؟:ws3:

لینک به دیدگاه
اینجام همون جاست؟ :ws3:برف یاقیر می‌کنه؟:ws3: اون وسطی چای‌ه؟:ws3:چای یاپیشدی؟:ws3: چرا عکس دوستان؟:ws3:چرا عکس خودتان نه؟:ws3:قورد حمله نکرد بهتون؟:ws3:

بله قار نیست نم نم بارونه :w02:بله :w02:چوخ یرین بوش:w02:خوب :gnugghender:گذاشتم آرتاش دید پاکش کردم:whistles::ws3:نه گورد مارو میشناسه من خودم گوردم بوز گورد:w02:

لینک به دیدگاه
بله قار نیست نم نم بارونه :w02:بله :w02:چوخ یرین بوش:w02:خوب :gnugghender:گذاشتم آرتاش دید پاکش کردم:whistles::ws3:نه گورد مارو میشناسه من خودم گوردم بوز گورد:w02:

واجب شد گدم، بعد بیام همین‌جا عکس با چای و گورد(قورد:ws52:) و حتی اجنه گویام:ws3:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...