رفتن به مطلب

يك‌خبرگزاري، بدحجابان را به تجاوز تهدید كرد!

Lean

ارسال های توصیه شده

تئوري «تجاوز به زنان بی حجاب» هم وارد شد!

يك‌خبرگزاري، بدحجابان را به تجاوز تهدید كرد!

گروه جامعه: در تازه​ترين اقدامات، ايده‌پردازي‌ها و تحركات افراطيون براي غلبه بر معضلات اجتماعي و فرهنگي، يك خبرگزاري خاص اصولگرايان در گزارشي عجيب تئوري «تجاوز به زنان بی حجاب» را مطرح كرده است!

[TABLE=align: center]

[TR]

[TD] n00042765-b.jpg

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD] نمونه ای از پوسترها علیه بدحجابی

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

به گزارش بهارنيوز، اين خبرگزاری اصولگرا، از قول فردي كه از او به عنوان "فعال فرهنگی" نام برده شده، در مورد زنان بی حجاب می‌گوید: اگر مردی با عریانی‌های زنی بی​حجاب تحریک شود دلیلی ندارد برای رفع میل جنسی خویش از وی اجازه بگیرد!! وي با اشاره به انتشار عکس‌های زنان و دختران ایرانی ب​حجاب در فیس بوک گفته است: اگر زن از لحاظ خلقت و فطرت علاقمند به نمایش زیبایی‌های خود است و حق دارد هر آن‌گونه که بخواهد در جامعه ظاهر شود و زیبایی‌های خود را برای مردان آشکار کند، باید طبق منطق سست غربی متقابلا حق لذت بردن مرد را هم در نظر بگیریم.

وی در ادامه این استدلال خود افزوده است: زیرا از لحاظ فطری و خلقت مرد به سوی زیبایی‌های زن میل پیدا می‌کند و علاقمند به ایجاد رابطه جنسی است. پس حق دارد از چیزی که از آن خوشش می‌آید بهره ببرد. بنابراین چیزی به نام تجاوز معنا پیدا نمی‌کند. چون زن که از مرد اجازه‌ای برای نمایش زیبایی‌های خود نگرفته و اگر مرد با عریانی‌های وی تحریک شود دلیلی ندارد برای رفع میل جنسی خویش از زن اجازه بگیرد.

مطابق این نوشته، به رسمیت شناختن "حق عریانی برای زن"، بر "منطق سست غربی" استوار است و بر مبنای همین منطق می​توان گفت چون به "لحاظ فطری و خلقت مرد به سوی زیبایی​های زن میل پیدا می​کند و علاقه ​مند به ایجاد رابطه جنسی است، پس حق دارد از چیزی که از آن خوشش می​آید بهره ببرد".

چند روز پيش هم يك وبلاگ اصولگرا پيشنهاد كرده بود كه «بهتر است جرم تعرض و مزاحمت به زنان بدحجاب را از مزاحمت به زنان محجبه جدا کرد" و يا «برای تعرض به زنان بدحجاب و بی حجاب به دلیل مشارکت آن زن در ایجاد این جرم، تخفیف و عفو فراهم نمود». به نظر مي‌رسد، تهدید تلویحی زنان "بدحجاب" به تجاوز، آن در یک خبرگزاری رسمی، يكي از خبرهاي تئوري‌پردازان جناح افراطي راست براي تست افكار عمومي و مسئولان نظام بوده و يقننا طي روزهاي آتي واكنش‌هاي فراواني را در پي خواهد داشت.

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه
زدی تو کار حجاب و خبراشااااا:ws3::banel_smiley_4:

آره دیگه باید پوشش داده بشه این اخبار تا کور بشه چشم هرچی ساندیس خوره:hapydancsmil:

لینک به دیدگاه

اگر زن از لحاظ خلقت و فطرت علاقمند به نمایش زیبایی‌های خود است و حق دارد هر آن‌گونه که بخواهد در جامعه ظاهر شود و زیبایی‌های خود را برای مردان آشکار کند، باید طبق منطق سست غربی متقابلا حق لذت بردن مرد را هم در نظر بگیریم.

نمیخوام بگم مردا بی جنبه هستن ولی این یه حقیقت محضه

وقتی یه زن خوشش میاد و دوس داره خودش رو خوشگل کنه و با پوشیدن لباسای ناجور بیاد بیرون حتما علاقه داره که مردا نگاهش کنن وگرنه واقعا چه دلیلی دیگه ای میتونه داشته باشه ؟

چه دلیلی داره یه زن یه شال و یه پیرهن بپوشه با شلوار صورتی جذب و راه بیفته تو مترو؟؟

دیدم که میگم

آدم فرق بی حجابی و بد حجابی رو میفهمه.من بد حجاب رو نمیگم. بی حجابارو میگم که دیگه واقعا کم مونده همونی که تنشون کردن رو هم دربیارن !

نمیگم تجاوز آزاد باشه ولی خب حتما خوششون میاد دیگه بیچاره ها :icon_redface: :ws3:

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...
نمیخوام بگم مردا بی جنبه هستن ولی این یه حقیقت محضه

وقتی یه زن خوشش میاد و دوس داره خودش رو خوشگل کنه و با پوشیدن لباسای ناجور بیاد بیرون حتما علاقه داره که مردا نگاهش کنن وگرنه واقعا چه دلیلی دیگه ای میتونه داشته باشه ؟

چه دلیلی داره یه زن یه شال و یه پیرهن بپوشه با شلوار صورتی جذب و راه بیفته تو مترو؟؟

دیدم که میگم

آدم فرق بی حجابی و بد حجابی رو میفهمه.من بد حجاب رو نمیگم. بی حجابارو میگم که دیگه واقعا کم مونده همونی که تنشون کردن رو هم دربیارن !

نمیگم تجاوز آزاد باشه ولی خب حتما خوششون میاد دیگه بیچاره ها :icon_redface: :ws3:

الان تی شرت و شلوار شد بی حجابی؟

پس الان تو متروهای کل دنیا ؛ زنا دوست دارن بهشون تجاوز بشه؟:w58:

هیچکس علاقه نداره بهش تجاوز بشه شاید آقایون دوست داشته باشن تجاوز کنن بحثش جداس که الله اعلم:icon_razz:

لینک به دیدگاه
الان تی شرت و شلوار شد بی حجابی؟

پس الان تو متروهای کل دنیا ؛ زنا دوست دارن بهشون تجاوز بشه؟:w58:

هیچکس علاقه نداره بهش تجاوز بشه شاید آقایون دوست داشته باشن تجاوز کنن بحثش جداس که الله اعلم:icon_razz:

آره دیگه تو ایران این میشه بی حجابی .... جا با جا فرق داره دیگه :w16:

اصن شاید یه شهری تو دنیا باشه که لخت بودنم بی حجاب حساب نشه hanghead.gif

در ضمن قرار نیست هر کی هر طور دوست داره بگرده که. پوشش باید در حد عرف جامعه باشه. وقتی کسی خارج از عرف لباس بپوشه، به غیر از خودش چند نفر دیگه هم تحت تاثیر قرار میده. بازم میگم که من بحثم داخل ایرانه. اونور نرفتم و نمیدونم چه مدلیه. شاید اونورم همین باشه :w16:

لینک به دیدگاه
آره دیگه تو ایران این میشه بی حجابی .... جا با جا فرق داره دیگه :w16:

اصن شاید یه شهری تو دنیا باشه که لخت بودنم بی حجاب حساب نشه hanghead.gif

در ضمن قرار نیست هر کی هر طور دوست داره بگرده که. پوشش باید در حد عرف جامعه باشه. وقتی کسی خارج از عرف لباس بپوشه، به غیر از خودش چند نفر دیگه هم تحت تاثیر قرار میده. بازم میگم که من بحثم داخل ایرانه. اونور نرفتم و نمیدونم چه مدلیه. شاید اونورم همین باشه :w16:

عرف جامعه رو قبول دارم

اینکه باید لباس معقولم باشه قبول دارم

مشکلم با این جملتون بود که دوست دارن بهشون تجاوز شه:banel_smiley_4:هیچ کس نمیخواد بهش تجاوز بشه اینکه بخاطر پوشش یکی بیایم چنین قضاوتی کنیم بی رحمانه اس... بی انصاف نباشیم لطفا:icon_gol:

لینک به دیدگاه
عرف جامعه رو قبول دارم

اینکه باید لباس معقولم باشه قبول دارم

مشکلم با این جملتون بود که دوست دارن بهشون تجاوز شه:banel_smiley_4:هیچ کس نمیخواد بهش تجاوز بشه اینکه بخاطر پوشش یکی بیایم چنین قضاوتی کنیم بی رحمانه اس... بی انصاف نباشیم لطفا:icon_gol:

منظورم اصن اون نبود ببخشید icon_pf%20(34).gif

منظورم این بود که طرف خوشش میاد با اون لباسا بیاد بیرون و اینه که اشکال داره :w16:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...